Strzelec

Strzelec - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaStrzelec to wieczny optymista i swoim optymizmem potrafi zarazić innych ludzi. Jest bardzo bezpośredni, szczery, bywa prostolinijny, jest towarzyski. Ceni wolność i niezależność. Interesuje się wszystkim i wszystkimi. Czuje potrzebę poznawania świata, interesuje się nowymi ideami, ciekawią go poglądy innych ludzi. Chce przekraczać wszelkiego rodzaju granice – i granice ludzkiej wiedzy, i duchowe, i fizyczne. Strzelec to ciągły podróżnik. Bez problemu zmieni miejsce zamieszkania, zawód, poglądy. Nadwyżka optymizmu sprawia, że lubi ryzykować, ale często umie przyciągnąć do siebie szczęście. Kieruje się w życiu wyższymi ideałami i etyką w działaniu, czuje potrzebę przyczynienia się do rozwoju świata.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia

Dobry tydzień pełen niewielkich szans. Wszechświat będzie Ci wręcz ułatwiał życie. Może ktoś pomoże Ci w czymś, może czymś obdaruje, może przekaże informacje, na które czekasz. Łatwo będzie pogodzić się, uzyskać wybaczenie. Bardzo możliwe, że ktoś wyzna Ci miłość, może podzieli się czymś osobistym, ewentualnie będą to tylko komplementy. Może uda się zbliżyć do kogoś na co dzień odległego, może uda się naprawić trudną relację. W tym tygodniu będą dominować uczucia i drobne szanse od losu. Bądź radosna, optymistyczna i czekaj na dobre informacje.


Rada:

Jesteś w stanie prowadzić działania na szeroką skalę i osiągnąć wszystko, co zamierzasz. Doceń jednak siebie i swój wysiłek. To nie jest prawda, że sama wszystko zrobisz najlepiej. Pozwól sobie pomóc, deleguj poszczególne zadania na innych.


Ostrzeżenie:

Nierealne pomysły, Twoje błędne decyzje, trzymanie się przeszłości a dodatkowo fałszywi przyjaciele obok – to wszystko nie rokuje dobrze. Podejmowanie działań bez ich wcześniejszego zaplanowania sprawi, że to będą działania dla samego działania a nie droga ku sukcesowi.


Szansa na:

wybaczenie, oczyszczenie, wyzwolenie, odrodzenie relacji, sytuacji lub okoliczności, powrót do dawnych planów, sytuacji, okoliczności lub ludzi, nowy początek w czymś, nowy etap życia, ważna zmiana w życiu, wyjście z problemów
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Horoskop

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby