Strzelec

Strzelec - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaStrzelec to wieczny optymista i swoim optymizmem potrafi zarazić innych ludzi. Jest bardzo bezpośredni, szczery, bywa prostolinijny, jest towarzyski. Ceni wolność i niezależność. Interesuje się wszystkim i wszystkimi. Czuje potrzebę poznawania świata, interesuje się nowymi ideami, ciekawią go poglądy innych ludzi. Chce przekraczać wszelkiego rodzaju granice – i granice ludzkiej wiedzy, i duchowe, i fizyczne. Strzelec to ciągły podróżnik. Bez problemu zmieni miejsce zamieszkania, zawód, poglądy. Nadwyżka optymizmu sprawia, że lubi ryzykować, ale często umie przyciągnąć do siebie szczęście. Kieruje się w życiu wyższymi ideałami i etyką w działaniu, czuje potrzebę przyczynienia się do rozwoju świata.


Horoskop tygodniowy od 20 do 26 maja


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu skupisz się na sobie i swoich przyjemnościach. Będziesz chciała siebie wręcz nimi obdarowywać. Zyskasz samoświadomość czego tak naprawdę chcesz od życia, co da Ci poczucie szczęścia i bezpieczeństwa. Niewykluczone również, że inni też będą chcieli sprawiać Ci prezenty, czymś Cię pozytywnie zaskoczyć. Bardzo łatwo będzie uzyskać spełnienie w sferze materialnej, zrobić kolejny krok w kierunku podniesienia swojego statusu społecznego. Poczujesz się samowystarczalna i zyskasz nowe nadzieje na przyszłość.


Rada:

Dokonaj rachunku sumienia i przebacz komuś lub sama proś o wybaczenie. W tym tygodniu łatwo będzie Ci pogodzić się z kimś, rozwiązać jakiś trudny problem i zyskać w tym jakiś nowy początek. Nie chowaj więc urazy do nikogo ani do niczego.


Ostrzeżenie:

Zmienne nastroje, wahania, niechęć do sprawdzania nowych sytuacji i niezbyt poważne podejście do pieniędzy powodują, że tracisz szanse. Nie wszystko musi być i przyjemne, i pożyteczne. Czasami te mniej przyjemne sprawy dają większe korzyści.


Szansa na:

powrót do przeszłości, powrót dawnego przyjaciela, spotkanie dawno niewidzianych osób, spotkanie rodzinne, powrót do poprzednich wizji lub planów, znalezienie zagubionej rzeczy, oczyszczenie sumienia, docenienie drobnych przyjemności, dziecko
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Horoskop

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby