Wodnik

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Wodnik - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaWodnik jest oryginalny, błyskotliwy, ceni własną wolność i szanuje wolność innych ludzi. Jest otwarty na świat, postępowy, lubi nowości. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów mających ten świat unowocześnić i sprawić, żeby był on bardziej przyjazny. Bywa rewolucjonistą, bo bardziej interesuje się go przyszłość, niż teraźniejszość. Do przeszłości sięga tylko po to, żeby poszukiwać w niej jakichś niezwykłości lub sensacji. Nie lubi tradycji. Wodnik bywa wizjonerem, wynalazcą, odkrywcą. Jego niebanalny umysł nie znosi bowiem rutyny, utartych schematów i szablonów. Jest bardzo tolerancyjny, postępowy, nieprzewidywalny. Ceni niczym nieskrępowaną wymianę myśli, unika uprzedzeń. To wielki indywidualista kwestionujący to, co zastał.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Zmiany na lepsze w sferach związanych z konkretami – czy to będzie nowa praca, awans, wydanie książki czy przeprowadzka. Czasami konkrety mogą dotyczyć drobnostek – nowa fryzura, namalowany obraz, nowy artykuł na blogu. Dobry tydzień na wyrwanie się z codziennej rutyny i zrobienie czegoś nowego i odkrywczego. Przecież jesteś w stanie zrobić coś lepiej, niż dotychczas. I docenią Cię, i możesz na tym zarobić lub uzyskać inne wymierne korzyści. Warto pracować wspólnie, warto dzielić się doświadczeniem – czasami Ty pomożesz komuś, innym razem ktoś Tobie.


Rada:

Konsekwentnie broń swoich racji, poglądów i przekonań a przede wszystkim interesów. Nie daj się przyprzeć do muru, nie pozwól sobie udowadniać, że jesteś gorsza lub że nie dasz sobie z czymś rady. Bądź zdecydowana, nie bój się ryzykować.


Ostrzeżenie:

Nawet gdy ktoś kreuje się na dojrzałego, nie oznacza to, że taki jest. Pod maską życzliwości i opanowania może kryć się ktoś impulsywny, egoistyczny, dwulicowy, bez skrupułów. Unikaj mężczyzn zazdrosnych i zaborczych. Nie pozwól traktować się przedmiotowo.


Szansa na:

zarobek, niespodziewane pieniądze, pomnożenie oszczędności, dobrze wynagradzaną pracę, dar od Boga, postęp, dobrą passę, nowe inwestycje, wygraną w gry losowe, początek obfitości, spadek, osiągnięcie wymiernych korzyści, ciążę
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Horoskop

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby