Wodnik

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Wodnik - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaWodnik jest oryginalny, błyskotliwy, ceni własną wolność i szanuje wolność innych ludzi. Jest otwarty na świat, postępowy, lubi nowości. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów mających ten świat unowocześnić i sprawić, żeby był on bardziej przyjazny. Bywa rewolucjonistą, bo bardziej interesuje się go przyszłość, niż teraźniejszość. Do przeszłości sięga tylko po to, żeby poszukiwać w niej jakichś niezwykłości lub sensacji. Nie lubi tradycji. Wodnik bywa wizjonerem, wynalazcą, odkrywcą. Jego niebanalny umysł nie znosi bowiem rutyny, utartych schematów i szablonów. Jest bardzo tolerancyjny, postępowy, nieprzewidywalny. Ceni niczym nieskrępowaną wymianę myśli, unika uprzedzeń. To wielki indywidualista kwestionujący to, co zastał.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia


Ogólna energia tygodnia:

Coś zakończy się po to, żeby mogło zacząć się coś nowego. Pamiętaj, że zmiany są nieuchronnym elementem życia. W tym tygodniu będziesz więc mieć możliwość odcięcia się od kłopotliwych czy niekorzystnych dla Ciebie ludzi, zdarzeń, okoliczności. Może sami odejdą, może Ty o tym zdecydujesz. Nie trzymaj przeszłości a pozwól jej odejść. Jesteś przecież gotowa na zmiany. Po wszystkim – nawet jeżeli teraz trudno Ci to teraz wyobrazić sobie – poczujesz się wolna i spokojna.


Rada:

Odkryj nowe kierunki, zdobądź nowe tereny, znajdź nowe rozwiązania. Nie bój się zostawić przeszłości za sobą i zacząć czegoś nowego – czy to będzie nowy związek, nowa praca, czy może przeprowadzka.


Ostrzeżenie:

Wiele planów to brak jednego konkretnego planu. Wiele celów to żaden cel. Mylenie fantazji z rzeczywistością to problemy na własne życzenie. Alkohol i inne używki zdecydowanie nie pomogą jasno określić Twojej sytuacji i dokonać trafnego wyboru.


Szansa na:

nowy pomysł, nową wizję, nową koncepcję, udaną rozmowę, pozbycie się wątpliwości, wyjaśnienie czegoś, wyciągniecie wniosków, możliwość podjęcia mądrej decyzji, prymat rozumu nad sentymentami, stypendium naukowe, porozumienie intelektualne
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Horoskop

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby