Jak formułować pytania do kart?

pytania do kart - wróżka Ksymena


Pytania do kart powinny być przemyślane. Dlaczego więc nie warto pytać: Co mnie spotka w tym roku/miesiącu/tygodniu? Dlaczego? Z prostego powodu: bo możesz nie uzyskać odpowiedzi, na której najbardziej Ci zależy.

Powiedzmy, że zależy Ci na odpowiedzi czy z wybraną osobą stworzysz związek, więc zapytaj konkretnie i wprost właśnie o to. Nawet jeżeli odpowiedź będzie negatywna, to dowiesz się dlaczego – np. że wybranek jest w innym związku, że nie podobasz się mu, że nie zamierza z nikim tworzyć związku itp. Natomiast przy pytaniu ogólnym Co mnie spotka w sferze miłości? możesz dowiedzieć jedynie ogólnie o Twoich złych wyborach.

Co mnie spotka w tym roku? to pytanie na całą sesję wróżb. Przez godzinę będziemy sprawdzać wszystkie aspekty Twojego życia i szukać przyczyn obecnego stanu rzeczy oraz sposobów poprawy sytuacji. Na takie pytanie nie da się rzetelnie odpowiedzieć we wróżbie pisemnej a tym bardziej w SMSie.


Gdy pytania tego typu zadajecie mi Państwo prywatnie, staram się pomóc Wam je sformułować tak, abyście z wróżby wynieśli najwięcej, ile jest możliwe. Natomiast gdy otrzymuję od Was SMSa z takim pytaniem, nie mam możliwości pomocy Wam przeredagowania pytania. Muszę odpowiadać na pytanie, które dostaję – chociaż wiem, że nie rozwieję Waszych wątpliwości. Bo się nie da. SMS to krótka forma. Po prostu fizycznie nie da się rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzieć w nim na pytanie o to co Was spotka w tym roku.


Proszę przemyślcie pytanie, zanim mi je zadacie. Chodzi bowiem o to, żebyście otrzymali satysfakcjonującą Was odpowiedź.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *