Liczby

Numerologia podpowiada jak wygrać w lotto

jak wygrać w lotto - wróżka Ksymena-numerologNumerologia ma wiele zastosowań. Ułatwia poznanie swojego potencjału, pozwala na dobranie korzystnego imienia lub skorygowanie podpisu, wybranie korzystnej nazwy dla firmy i dnia jej inauguracji. Numerologia rozszyfrowuje nasz program życiowy a w nim zapisane są między innymi ułatwienia lub ograniczenia w przyciągnięciu do siebie dużych pieniędzy. Program życia pod tym względem może zakładać wzbogacenie się jedynie ciężką pracą lub poprzez sięgnięcie po władzę. Jednak niektórzy z nas mają zapisaną łatwość w pozyskiwaniu pieniędzy, których nie zarobili. To na całe życie. Dodatkowo można wyznaczyć krótsze lub dłuższe terminy dobre na wygrane w gry losowe. Z daty urodzenia można również wyznaczyć liczby, które dla danej osoby zawsze będą ważne a w połączeniu z odpowiednim dniem, mogą dać wygraną. Numerologia podpowiada więc jak wygrać w lotto.
Jakie skreślić liczby?

Gracze często mają swoje systemy. Numerologia jednak radzi, żeby to były liczby w jakiś sposób dla Ciebie ważne:Wybieraj liczby sprzyjające Twojej wibracji numerologicznej

Oblicz swoją Drogę życia i spójrz na poniższe zestawienie:

1 – 5 – 7

2 – 4 – 8

3 – 6 – 9

Jeżeli jesteś numerologiczną Jedynką, to wybieraj liczby: 1, 5 i 7. Dla numerologicznej Piątki będą to również liczby w energii 1, 5 i 7. Dla numerologicznej Szóstki – 3, 6 i 9.Liczby z daty urodzenia

Niektórzy gracze skreślają liczbę dnia, miesiąca i roku urodzenia. Jednak przy takim systemie należałoby te 3 liczby sprowadzić do liczb pierwszych. Jeżeli ktoś urodził się 15 listopada 1975r., to jego liczbami są: 6 (1+5), 2 (1+1) oraz 4 (1+9+7+5=22, 2+2).Liczby imion i nazwisk

Każda litera ma przypisaną swoją wartość liczbową – zgodnie z poniższą tabelą.

alfabet numeryczny - wróżka Ksymena-numerolog


Dla Doroty Magdaleny Kowalskiej szczęśliwymi liczbami będą więc 1, 3 i 4.

jak wygrać w lotto - wróżka Ksymena-numerolog


Parzyste czy nieparzyste?

Sprawdź czy powyżej wyliczonymi metodami wyszło Ci więcej liczb parzystych czy nieparzystych. Pamiętaj: podobne przyciąga podobne. Z powyższych wyliczeń wynika, że Dorota Magdalena Kowalska urodzona 15 listopada 1975r. powinna typować liczby parzyste. Oczywiście może też wpisać liczby ze swojej Drogi życia lub imion oraz nazwisk i uzupełnić dowolnymi liczbami parzystymi.


Dodatkowo:

Zwróć uwagę na numer budynku kolektury lotto. Sprawdź czy współgra z Twoją Drogą życia. Jeżeli na przykład jesteś numerologiczną Czwórką, wybieraj kolektury znajdujące się pod numerem 2, 4 lub 8, ewentualnie w energii 2, 4 lub 8. Na przykład w energii 2 będą numery: 2, 11, 20, 20 i 29.Wybierz odpowiedni dzień!


Nie tylko same liczby są ważne, ale również dzień. Są bowiem dni, w których co do zasady wszelkie ułatwienia od życia – w tym wygrana w grach losowych – będą nas omijać. Każdy człowiek w swojej dacie urodzenia ma bowiem zapisane momenty pozyskania niespodziewanych a przede wszystkim niezarobionych przez siebie pieniędzy. Można wyznaczyć dłuższą perspektywę, można wskazać konkretne dni. Skorzystaj z podpowiedzi numerologii jak wygrać w lotto!


jak wygrać w lotto - wróżka Ksymena-numerolog


Chcesz wiedzieć jak wygrać w lotto?Niech szczęście Ci sprzyja!


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
KsymenaLiczby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *