Numerologia podpowiada jak wygrać w lotto

jak wygrać w lotto - wróżka Ksymena-numerolog

Numerologia ma wiele zastosowań. Ułatwia poznanie swojego potencjału, pozwala na dobranie korzystnego imienia lub skorygowanie podpisu, wybranie korzystnej nazwy dla firmy i dnia jej inauguracji. Numerologia rozszyfrowuje nasz program życiowy a w nim zapisane są między innymi ułatwienia lub ograniczenia w przyciągnięciu do siebie dużych pieniędzy. Program życia pod tym względem może zakładać wzbogacenie się jedynie ciężką pracą lub poprzez sięgnięcie po władzę. Jednak niektórzy z nas mają zapisaną łatwość w pozyskiwaniu pieniędzy, których nie zarobili. To na całe życie. Dodatkowo można wyznaczyć krótsze lub dłuższe terminy dobre na wygrane w gry losowe. Z daty urodzenia można również wyznaczyć liczby, które dla danej osoby zawsze będą ważne a w połączeniu z odpowiednim dniem, mogą dać wygraną. Numerologia podpowiada więc jak wygrać w lotto.


Jakie skreślić liczby?

Gracze często mają swoje systemy. Numerologia jednak radzi, żeby to były liczby w jakiś sposób dla Ciebie ważne:

  • liczby z daty urodzenia,
  • wartość liczbowa imion i nazwisk.

Po sprawdzeniu powyższych, policz których liczb jest więcej – parzystych czy nieparzystych. To będą Twoje liczby uzupełniające.


Wybierz kolekturę lotto

Zwróć uwagę na numer budynku kolektury lotto. Sprawdź czy współgra z Twoją Drogą życia.


Wybierz odpowiedni dzień


Nie tylko same liczby są ważne, ale również dzień. Są bowiem dni, w których co do zasady wszelkie ułatwienia od życia – w tym wygrana w grach losowych – będą nas omijać. Każdy człowiek w swojej dacie urodzenia ma bowiem zapisane momenty pozyskania niespodziewanych a przede wszystkim niezarobionych przez siebie pieniędzy. Można wyznaczyć dłuższą perspektywę, można wskazać konkretne dni. Skorzystaj z podpowiedzi numerologii jak wygrać w lotto!


Jak wygrać w lotto?

Grać jakimś systemem. Jeżeli nie potrafisz policzyć samodzielnie ważnych dla Ciebie liczb oraz sprzyjającego Ci czasu, to zamów usługę:


Niech szczęście Ci sprzyja!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *