KARMA

Nasze życie zależy od nas samych a karma powstała z naszych uczynków może nam je ułatwić lub utrudnić.


Wszechświat nie jest ani dobry, ani zły – jest neutralny. Nikt arbitralnie nie zdecydował przecież, że jedni ludzie odnajdą spełnienie w życiu a inni będą odczuwali ciągłe poczucie braku. Za to, co Cię spotyka, odpowiadasz Ty sam i Twoja karma.


Chwila obecna zależy od tego co zrobiliśmy 10 lat temu, w dzieciństwie, w poprzednich wcieleniach. To my sami kreujemy swoje życie i powinniśmy być odpowiedzialni za to, co robimy.


karma - wróżka KsymenaKarma to prawo przyczyny i skutku.


Rezultaty naszych obecnych działań kiedyś do nas wrócą – tak samo jak teraz zbieramy plony tego, co zasialiśmy wcześniej. W toku wielu inkarnacji wchodziliśmy w interakcje z innymi ludźmi – a jednym pomogliśmy, innym wyrządziliśmy krzywdę. Kształt obecnego wcielenia jest więc konsekwencją poprzednich.

zamów usługę - wróżka KsymenaDoświadczasz teraz ciągłego ograniczania Twojej woli, masz poczucie, że nie masz wpływu na swoje życie?


Może w poprzednim wcieleniu to Ty nadużywałeś wolności i ograniczałeś innych? Masz ciągłe kłopoty ze sferą materialną – brak pracy, praca żmudna i nie dająca satysfakcji? Może w poprzednim wcieleniu żyłeś na koszt innych, unikałeś odpowiedzialności za swój byt?Czy tak już będzie do końca obecnego życia?


Nie. Twoje obecne problemy to lekcja dla Ciebie. Historia będzie się powtarzać aż ją świadomie zmienisz. Zmienisz ją zaś wtedy, gdy najpierw wyciągniesz wnioski ze swoich wcześniejszych doświadczeń i dojrzejesz do tego, aby właśnie świadomie i odpowiedzialnie kreować swoje życie.

Rozkład karmiczny

Indywidualny portret karmiczny

Karmiczny portret partnerski

Plan Duszy

Porozmawiajmy o karmie