Klątwy i uroki, przekleństwa i złorzeczenia

klątwy i uroki, przekleństwa i złorzeczenia - wróżka Ksymena - Mistrz Reiki

Gdy nie układa Ci się w życiu, może to być skutek Twoich błędnych decyzji lub najzwyklejszy pech. Może to również wynikać z 9 roku osobistego lub numerologicznego, bo wtedy kończy się wiele znajomości i okoliczności. Pewne osłabienie może wynikać również z Lat pustki. A co gdy jednak nie jesteś w swoich latach kończących ani w Pustce, działasz rozważnie i odpowiedzialnie a zauważasz, że cokolwiek próbujesz zrobić, nie udaje się? Pojawiają się problemy w jakieś sferze życia lub na wielu płaszczyznach. Dodatkowo masz przeświadczenie o tym, że nic dobrego Cię nie czeka. Czujesz się osłabiony psychicznie. Może to być skutek wytworzonych przez Ciebie negatywnych myślokształtów. Bardzo możliwe, że wytłumaczeniem mogą być klątwy, uroki, przekleństwa i złorzeczenia.


Klątwy i uroki, przekleństwa i złorzeczenia to negatywne energie pochodzące od innych ludzi

Klątwy i uroki są rzucane świadomie i celowo. Najczęściej rzucenie ich zlecane jest jakiemuś specjaliście – rytualiście, czarownicy, magowi. Niektórzy ludzie mogą je rzucić samodzielnie – o ile mają taką moc w sobie i wiedzą jak.

Przekleństwa i złorzeczenia z reguły wypowiadane są przez ludzi w afekcie, w wielkiej złości lub z żalu, z zawiści lub zazdrości. Można je rzucić świadomie lub nieświadomie.


Klątwy

Klątwa to rytualnie i w odpowiednich warunkach wypowiadana formuła, która precyzuje rodzaj klątwy i czas jej trwania. Z reguły obejmuje wszystkie sfery życia, ale może dotyczyć też tylko jednej.

Klątwa może dotyczyć braku możliwości zaznania w życiu szczęścia i spełnienia – wtedy cierpią wszystkie sfery życia ofiary klątwy. Może to być np. klątwa ubóstwa, bezpłodności, choroby, samotności czy wiecznych strat. Ciężkim znaczeniowo rodzajem klątwy jest klątwa rodowa – obejmująca cały ród ofiary i trwająca dopóki nie umrze ostatni członek rodziny, za życia którego klątwa została rzucona. Podobnie klątwa pokoleniowa – która przechodzi z pokolenia na pokolenie. Bardzo trudna – aczkolwiek najrzadziej spotykana – jest klątwa matki, gdy matka przeklina ona swoje dziecko.

Klątwa w zależności od rodzaju i zakresu, którego dotyczy, powoduje zniszczenia w życiu ofiary. Nagle wszędzie pojawiają się problemy, trudno zrealizować jakiekolwiek plany. Każde działanie powoduje coraz większe straty. Chorują zwierzęta domowe, więdną kwiaty, psują się przedmioty codziennego użytku. Realizacja klątwy dotyczy okoliczności życiowych i w nich rozpoczyna się, jednak odbija się również na samopoczuciu. U ofiary klątwy pojawiają się depresje, nerwice, bezsenność.


Uroki

Urok to celowe działanie rytualno-magiczne wymierzone w kogoś mające na celu zaszkodzenie mu i podporządkowanie go sobie. Najskuteczniejsze są te, które wykonano przy użyciu prywatnych rzeczy ofiary – części garderoby, przedmiotów osobistych. Urok można rzucić również w oparciu o zdjęcie.

Urok działa na umysł, zmienia postrzeganie, wpływa na sposób myślenia i widzenie rzeczywistości. Sprawia, że ludzie nie są w stanie podjąć korzystnych dla siebie decyzji. Z reguły dotyczy jednej sfery życia, bo te ogólne jakkolwiek komplikują życie, to nie są zbyt groźne. Tę właściwość wykorzystuje się m.in. przy urokach miłosnych – wybrana osoba będąc pod wpływem uroku myśli, że kocha i potrzebuje kontaktów z osobą, która zleciła rzucenie uroku. Urok może być rzucony na zdrowie – aby ktoś podupadł na zdrowiu. Może być rzucony na sferę finansową – aby ktoś miał ciągłe problemy finansowe. Ewentualnie na pracę – aby trudno było znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie lub na sferę związkową – aby niemożliwym się stało znalezienie odpowiedniego partnera. Można rzucić urok na jakiś przedmiot, na przykład samochód – żeby ciągle się psuł. Można na dom – aby wywołać w nim kłótnie i nieporozumienia, przez co trudno o jakieś wspólne przedsięwzięcia.

Człowiek pod wpływem uroku czuje się samotny, nieszczęśliwy, osłabiony, uzależniony od innych, brakuje mu wiary w sens życia i motywacji do działania. Nie zauważa sprzyjających sobie okoliczności lub nie potrafi ich wykorzystać. Mogą również pojawić się koszmary senne lub bezsenność, nieuzasadnione lęki i samoograniczenia.


Przekleństwa

To słowa rzucone z wielką mocą i w wielkim smutku, żalu lub z zazdrości. Może to odbić się na jednej lub na wielu sferach życia. Ten atak energetyczny nie ma konkretnego kierunku, rzucającemu chodzi tylko o ogólne zaszkodzenie swojej ofierze. Przekleństwa często są rzucane z bezsilności, gdy rzucający nie jest w stanie na przykład uzyskać sprawiedliwości lub dojść swoich praw.

Słowa takie mają moc sprawczą, która wcześniej lub później zmaterializuje się w życiu ofiary w postaci uciążliwych problemów, utrudnień w życiu, w pojawianiu się niesprzyjających okoliczności. Ponadto czasami ktoś może nie zdawać sobie sprawy z tego, że jego słowa mają moc skomplikowania komuś życia. Dlatego nawet w żartach należy unikać zwrotów: Niech cię diabli… , Ażeby cię… i temu podobnych.

Gdy więc w życiu nagle pojawiają się zewsząd problemy, nasilają się stany wahań nastrojów, nerwowości, bezsenności, pojawiają się dziwne sny, chroniczne stany wyczerpania, nagłe bóle somatyczne, to może być objaw czyjegoś przekleństwa.


Złorzeczenia

To inaczej złe życzenia. Mogą być wypowiadane na głos lub tylko w myślach. Towarzyszy im silny ładunek zawiści. Czasami bowiem jest tak, że komuś nie chce starać się, pracować ciężko, żeby poprawić komfort swojego życia a przeszkadza mu, że komuś innemu się chce. Wysyła więc przeciwko swojej ofierze silny energetyczny negatywny ładunek myśli lub słów, który okleja ją swoją energią. Najczęściej nie chodzi o to, żeby wysyłający coś zyskał – chociaż to niewykluczone – najczęściej chodzi o to, żeby ofiara straciła.

Niby najmniej szkodliwe, ale mogą sprowokować pojawienie się u kogoś problemów w określonej sferze życia lub być przyczyną jakiś strat. Tutaj bardzo trudno na początku zorientować się, że padło się ofiarą czyjejś agresji energetycznej ze względu na małą szkodliwość. Ofiara najczęściej te liczne drobne niedogodności postrzega jako najzwyklejszy pech.

Symptomem złorzeczeń są chroniczne bóle głowy, brak sił, złe samopoczucie, nerwowość bez przyczyny, nagłe zmiany nastrojów, ciągły stres, poczucie beznadziejności. Mogą pojawić się bóle somatyczne, np. żołądka.


Co zrobić, gdy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem?

Zauważasz na przykład, że cokolwiek robisz, to przynosi to jedynie straty dla Ciebie. Nagle wali Ci się jakaś sfera życia i nie widzisz powodu tego. Podupada Twoje stroje i samopoczucie. Wtedy warto zdecydować się na oczyszczenie aury. Klątwy i uroki, przekleństwa i złorzeczenia usunie każdy specjalista zajmujący się oczyszczaniami energetycznymi. Natomiast samo oczyszczanie energetyczne co jakiś czas staje się w dzisiejszych czasach, w których tak łatwo o konflikty interesów z innymi ludźmi, wręcz zaleceniem.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Oczyszczamy?
Ochrona energetyczna

4 komentarze do „Klątwy i uroki, przekleństwa i złorzeczenia

  1. Mam problemy nie wiem już co robić.. Widzę postacie we śnie.. A czasem mam wrażenie że stoi ktoś koło mnie.. Jestem sam… Proszę.. O Poradę bo nie wiem co mi dolega.. Piotr..

  2. Witam. Zostawiłem żonę 7 lat temu dla innej. Przez 7lat niszczy mnie i nasze dzieci psychicznie oraz rujnuje mnie finansowo. Mści się do takiego stopnia że jest gorsza od diabła. Naprawdę nie znam gorszego człowieka. Proszę o pomoc

    1. Potrzebuje więc Pan odciąć byłą żonę od siebie. To usługa 'Odcinanie toksycznej osoby’. Sugeruję jednak najpierw rozważyć zamówienie konsultacji telefonicznej, żeby poznać faktyczne zamiary, intencje i działania byłej żony oraz być może ewentualne Pana błędy w postępowaniu. Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *