Kryształ górski chroni przed negatywną energią

kryształ górski - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz Reiki

Po oczyszczaniu energetycznym zalecam Klientom zaopatrzenie się w kryształ górski. Kamień ten ma wiele zastosowań. Jednym z ważnych jest to, że kryształ górski chroni przed negatywną energią – o ile zostanie odpowiednio do tego przygotowany.


Przed czym kryształ górski chroni?

Można go przygotować jako tarczę chroniącą przed negatywnymi energiami – zarówno tymi płynącymi od innych ludzi, jak również własnymi złymi myślami, lękami, obawami a także energiami przynależącymi do danego miejsca. Odpowiednio przygotowany kryształ górski potrafi wchłonąć i zneutralizować je.


Kryształy górskie szlifuje się w różne kształty

Mogą mieć one formę biżuterii – np. bransoletki, naszyjnik, kolczyków, oczka w pierścionku. Robi się z nich breloki i różnego rodzaju ozdoby. Jednak do ochrony przed negatywną energią wybieramy te w kształcie piramid lub takie, jak na zdjęciu powyżej.


Kryształ górski zbiera energię z otoczenia. Po zakupie należy więc go najpierw oczyścić

  • Oczyszczanie w roztworze wody z solą – zanurzyć na ok. godzinę.
  • Zakopywanie w ziemi – na głębokości 5-10 cm przez ok. godzinę. Może być w doniczce z ziemią, nie musi być na dworze – oczywiście w doniczce bez kwiatka.
  • Oczyszczanie kadzidłem – okadzać z każdej strony lub kręcąc nad nim spirale od środka na zewnątrz przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
  • Nad płomieniem świecy – przesuwać kryształ nad płomieniem zapalonej świecy. Czas intuicyjnie – najlepiej ok. 1-5 min.
  • Dzwonkami – podzwonić chwilę nad kamieniem.
  • Wyklaskiwanie – to stara metoda znachorska. Należy poklaskać chwilę nad kamieniem.


Po oczyszczeniu kryształ programujemy

Znajdź sobie chwilę dla siebie – wtedy, gdy będziesz spokojny, opanowany, pewny siebie, gdy będziesz czuć się mocny wewnętrznie. Masz mieć przekonanie, że wiesz, co chcesz osiągnąć i jesteś pewny wyniku. Nie możesz mieć wątpliwości, że nie uda Ci się – bo chodzi o to, żeby nie wgrać programu typu: masz mnie chronić, ale nie jestem pewny czy uda mi się wgrać taki program.


Jak oczyszczony kryształ zaprogramować?

Bierzesz go w dłonie i mówisz do niego:

Energetyzuję ten kryształ w intencji oczyszczania mnie z wszelkich negatywnych energii, uroków,  złorzeczeń, wampiryzmu energetycznego, rytuałów czarnej magii, zazdrości, zawiści, wszelkiego rodzaju połączeń i podłączeń nałożonych na mnie w sposób świadomy lub nieświadomy, własnych myślokształtów, poczucia winy i lęku – zgodnie z wolą Boga – dla mojego najwyższego dobra i bez szkody dla nikogo.


Jak używać?

Noś go przy sobie w kieszeni lub wrzuć do torebki. Gdy poczujesz potrzebę, to bierz w ręce i mentalnie proś o wyciągnięcie z Ciebie negatywnych energii. Nie pozwól nikomu dotykać Twojego kamienia. Zaprogramowany kryształ górski chroni Ciebie, nikogo innego.


Po jakimś czasie kryształ zacznie mętnieć. To znak, że musisz go znowu oczyścić i zaprogramować.


Raz na jakiś czas kryształ górski należy ładować

  • Wystawienie na promienie słońca – kilka godzin.
  • Wystawienie na blask księżyca w pełni – kilka godzin.


Programowanie kryształu górskiego energią Reiki

Czasami Klienci proszą mnie o przygotowanie dla nich kryształu ochronnego. Jestem Wielkim Mistrzem i programuję go trochę inaczej – skuteczniej. Przygotowanego przeze mnie kryształu nie trzeba ponownie programować. Oczywiście należy go co jakiś czas oczyszczać w sposób podany powyżej, ale już nie ładować, czyli przypominać program.

Energię Reiki można wysłać w czasie i przestrzeni. Zdarzyło się więc już, że zdalnie programowałam kryształ górski komuś, kto mieszkał daleko ode mnie.


Niby zwykły kamień a w pewien sposób niezwykły. Ochroni Was.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *