Księżyc w znaku Raka

Księżyc w Raku - Księżyc w znaku Raka - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Raka?


Aura:

Wzrasta potrzeba bezpieczeństwa – zarówno swojego, jak i dbania o bezpieczeństwo najbliższych. Księżyc w znaku Raka to czas dla rodziny lub osób, które obdarza się ciepłymi uczuciami miłości lub sympatii. Ważne staje się nie to, co się ma a z kim się jest. Spada zdolność logicznego rozumowania a ważniejsza staje się intuicja, podświadomość, uczucia, emocje, wyobraźnia. Księżyc w Raku sprzyja nostalgicznym wspomnieniom za tym, co było – za minionymi wydarzeniami, uczuciami, za ludźmi. Łatwo ujawniają się nawyki wyniesione z domu rodzinnego. Wszelkie urazy psychiczne będą głębokie i trudne do zapomnienia.


Działanie:

Kameralne spotkania z gronie rodzinnym bądź najlepszych znajomych czy przyjaciół będą teraz bardziej udane niż huczne imprezy. Nieco marzycielskie i nad wyraz spokojne podejście do codzienności oznaczać może kłopoty w pracy – błędne wnioski i takież decyzje mogą na długo utkwić w pamięci rzutując na karierę. Publicznym wystąpieniom będzie towarzyszyć trema – jeżeli więc można, lepiej je przełożyć na innych czas. To świetny czas na odpoczynek, snucie refleksji i na medytację. Dobry czas na wszelkie zabiegi spa, ale jednak nie na fryzjera.


Relacje:

Najważniejsze staje się to, aby mieć obok siebie kogoś bliskiego. Potrzeba bycia w parze, posiadania rodziny jest ważniejsza od innych. Księżyc w znaku Raka to nie jest jednak najlepszy czas na flirty i pierwsze randki a raczej na umocnienie związku, gdy nie trzeba już uwodzić. Chęć tworzenia bliskich relacji i nostalgiczny, romantyczny nastrój sprzyja zrozumieniu własnych uczuć oraz uczuć innych ludzi. Łatwo zrozumieć, ale i łatwo okazać. Jest więc to świetny czas na długie romantyczne rozmowy i spacery. Nie słowa jednak stają się najważniejsze a gesty i porozumienie na poziomie dusz. Świetny czas na poczęcie dziecka.


Dobry czas na:

spotkania rodzinne, poczęcie dziecka, okazywanie swoich uczuć, reaktywację związku, dążenie do zgody w rodzinie, zabiegi spa. medytację


Zły czas na:

fryzjera, flirty i spotkania z obcymi ludźmi, zabiegi i operacje żołądka, wątroby, układu pokarmowego_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *