Księżyc w znaku Barana

Księżyc w Baranie- Księżyc w znaku Barana - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Barana?


Aura:

Pojawiają się tendencje do spontanicznego i ryzykownego wchodzenia w nowe okoliczności i przedsięwzięcia. Chętnie podejmuje się rywalizację z innymi. Instynktowna chęć współzawodnictwa sprawia, że priorytetem jest indywidualizm oraz potrzeba pokazania i wykazania się. Dyskusje i wszelkie interakcje z innymi z pewnością będą ciekawe i dynamiczne. Jednak łatwo będzie kogoś nawet niechcący i nieświadomie sprowokować i rozdrażnić. Księżyc w znaku Barana to nie jest dobry czas na działania w grupie.


Działanie:

We wszelkich przedsięwzięciach należy postawić na siebie i na własne korzyści – bo inni będą mieli dokładnie te same nastawienia. Nie można liczyć na czyjąś wyrozumiałość czy jakieś sentymenty. Liczy się bowiem odwaga, samodzielność i chęć zdobywania. Należy jednak uważać, żeby plany podboju świata miały solidne podstawy a nie okazały się jakiś szalonym pomysłem, który za kilka dni okaże się mrzonką. Księżyc w znaku Barana to jest wiec dobry dzień na np. rozmowę o pracę, ale zły na rozmowę z szefem o podwyżce.


Relacje:

Chęć instynktownego spełniania się prowokuje gorące flirty, bo wzrasta libido. Możliwe nagłe zauroczenia i początki nieprzemyślanych romansów. Wrasta chęć podbojów miłosnych nie po, żeby związać się z kimś a z samej chęci zdobywania. Jakkolwiek dnie mogą być pełne niepotrzebnych kłótni i sporów, to noce będą namiętne. Łatwo więc zdobyć nową miłość, ale ze względu na wielką chęć udowodniania swoich racji, to nie najlepszy czas na zażegnywanie kryzysu w związku.


Dobry czas na:

rozmowy o pracę, flirty, uwodzenie, podbój świta, podejmowanie ryzyka, wszelką aktywność fizyczną i rywalizację


Zły czas na:

działania w grupie, rozmowę z szefem o podwyżce, próbę naprawy związku, zabiegi i operacje w obrębie głowy – oczu, uszu, nosa, wizyty u stomatologa_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *