Księżyc w znaku Byka

Księżyc w Byku- Księżyc w znaku Byka - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Byka?


Aura:

Księżyc w znaku Byka to czas, w którym najważniejsze staje się zabezpieczenie materialne i finanse. To z jednej strony świetna motywacja do wzmożenia wysiłku mającego na celu pomnożenie lub tylko utrzymanie obecnego stanu posiadania. Wzmaga się bowiem potrzeba, żeby mieć więcej, niż się ma oraz żeby żyć wygodniej i spokojniej, żeby wręcz otaczać się luksusem. Z drugiej strony może jednak prowokować lenistwo i kontemplowanie swoich osiągnięć. Wszystko w zależności od aktualnej sytuacji życiowej. Celem zawsze jest jednak wygodne i dostatnie życie.


Działanie:

To może więc być czas rozmyślań jak zarobić lub zgromadzić pieniądze, ewentualnie coś innego, co uznaje się za wartość. Księżyc w znaku Byka to może być również czas cieszenia się nimi i wydawania ich na dobra mające poprawić komfort życia. To najczęściej przy Księżycu w Byku pojawia się potrzeba odnowienia domu, zadbania o ogród lub kwiaty w domu, zakupu rzeczy ułatwiających życie. Wzmaga się chęć dostarczania sobie wszelkich przyjemności od tych związanych ze stanem posiadania, poprzez kulinarne, do zmysłowych.


Relacje:

Potrzeba ładu i spokoju oraz wiedzy o tym, co się ma, daje możliwość łatwego rozwiązywania sporów i konfliktów. Wzrasta potrzeba obdarowywania się prezentami. Nie muszą być one drogie, chociaż przeważnie takie są. Prezenty mają mieć wartość. Dla jednej osoby taką wartością jest na przykład drogi pierścionek. Dla innej zaś dobra muzyka, książka czy zaproszenie na wernisaż, ewentualnie zaproszenie do jakiejś dobrej restauracji. Wszelkie znajomości zawarte w tym czasie okazują się trwałe a zawarte związki dają poczucie bezpieczeństwa. W tym czasie bowiem nie ma się ochoty na ryzyko.


Dobry czas na:

pracę i gromadzenie dóbr, zakupy przedmiotów ułatwiających życie, prace w ogrodzie, kontemplowanie swoich osiągnięć


Zły czas na:

dyskusje o różnicach światopoglądowych, zabiegi i operacje w obrębie szyi – tarczyca, migdałki_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *