Księżyc w znaku Koziorożca

Księżyc w Koziorożcu - Księżyc w znaku Koziorożca - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Koziorożca?


Aura:

Przychodzi czas wyznaczania granic – i tych, które człowiek sam sobie wytycza, i tych narzuconych przez świat zewnętrzny. Należy spodziewać się ograniczeń i limitów w każdej sferze życia. Życie widocznie zwalnia a wszystko toczy się powoli. Ewentualne dotychczasowe prowizorki często w tym czasie rozpadają się i dlatego pojawia się potrzeba solidnego przygotowania się do nowych wyzwań, zaplanowania każdego kroku. Pojawia się chęć analizowania i roztrząsania tego, co było a nie jest i z tego powodu możliwa jest lekka melancholia. To dobry czas na zbiegi regenerujące i odmładzające.


Działanie:

Księżyc w znaku Koziorożca kieruje uwagę na normy, reguły i zasady społeczne. W tym czasie mało jest spontaniczności i przyjemności życiowych a trzeba zajmować się tym, co należy zrobić. To również czas odrabiania wszelkich zaległości. Wracają sprawy, którymi powinno się było zająć a z jakichś powodów nie zrobiło się tego. Często ponosi się karę za zaniechania – ktoś wyciągnie wnioski i zabierze to, co wydawało się, że już jest nabyte. Jedyną korzystną postawą jest solidne wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Najważniejsze znaczenie mają sprawy zawodowe, publiczne i własna kariera. Umowy zawarte w czym czasie są nie do podważenia.


Relacje:

Księżyc w znaku Koziorożca to czas ostrożności i dystansu do świata i ludzi. Nie sprzyja więc zawieraniu nowych znajomości, poufałości i okazywaniu sobie sympatii oraz w ogóle odkrywaniu się. Powściągliwość przy angażowaniu się sprawia, że randki mogą nie być udane. Ponadto chęć rozliczania, podsumowywania, robienia bilansu zysku i strat nie sprzyja przecież miłosnym uniesieniom. Teraz poszukuje się raczej wspólnoty interesów a nie uczuć. Ważniejsze staje się kto jest kim i w czy może pomóc.


Dobry czas na:

zawieranie umów, sporządzanie bilansów, planowanie kariery, zabiegi regenerujące i odmładzające


Zły czas na:

randki, spotkania towarzyskie, zabiegi i operacje kolan_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *