Księżyc w znaku Lwa

Księżyc w Lwie - Księżyc w znaku Lwa - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Lwa?


Aura:

Księżyc w znaku Lwa pobudza zrost siły witalnej, samoświadomości i pewności siebie. Pojawia się potrzeba podejmowania własnych decyzji a nawet wpływania nimi na życie innych. Najważniejsza jednak staje się niezależność od wpływów otoczenia i trudność sprawia podporządkowanie się innym. Wzrasta potrzeba pokazania się i zaistnienia oraz zbierania wyrazów uznania za zasługi. Oczekuje się, że wszelkie działania zostaną zauważone i docenione. Pojawia się potrzeba otaczania się luksusem i zbytkiem oraz potrzeba doświadczenia radości i życia tak, jak się chce.


Działanie:

Wzrasta możliwość ukierunkowania własnej energii tak, aby osiągnąć jak największe korzyści. Potrzeba pokazania się, błyszczenia wręcz prowokuje do spotkań i różnego rodzaju imprez. Znakomicie udadzą się np. polityczne wiece, rauty czy spotkania promujące produkt. Księżyc w Lwie sprzyja zakładaniu bloga czy kanału na YouTube oraz wszelkim formom własnej promocji. To czas dbania o siebie i swój wygląd, o strój i własną prezentację. Świetny czas na wszelkie zabiegi na włosy – strzyżenie, malowanie.


Relacje:

Czas ten sprzyja ognistym i namiętnym flirtom i randkom. Docenia się przyjemności zmysłów i oczu – ubiór w dzień ma być ekspresywny a bielizna w nocy seksowna. Randki na mieście mają być z dużą ilością jedzenia i dobrej, głośnej muzyki. Od partnera oczekuje się, żeby podziwiał. On sam ma być kimś, kim można pochwalić się i który będzie podnosił własny prestiż. Wzrasta własny temperament a z nim potrzeba używania życia. Tendencja do przechwałek sprawia, że na słuchaczy wybiera się osoby mniej ekspresywne. Księżyc w znaku Lwa wzbudza wzrost emocjonalności a z nią łatwo o wybuchy gniewu czy zazdrości.


Dobry czas na:

randki, spotkania, negocjacje biznesowe, działania publiczne, wizytę u fryzjera, zakładanie bloga lub kanału na YouTube, działania promocyjne


Zły czas na:

samotne siedzenie w domu, zabiegi i operacje nerek, rdzenia kręgowego_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *