Księżyc

Księżyc w znaku Panny

Księżyc w Pannie - Księżyc w znaku Panny - wróżka Ksymena

Księżyc w każdym znaku zodiaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Co wyostrza Księżyc w znaku Panny?Aura:

Czas na krytyczną analizę rzeczywistości oraz chłodne, logiczne i zdroworozsądkowe myślenie. Ważne stają się schematy i procedury postępowania. Gdy nie sprawdzają się, to w tym czasie łatwo o ich korektę. Ważne stają się szczegóły i dlatego należy uważać, aby nie stracić z oczu ogółu i swojego celu. W żadnym innym czasie harmonogramy, sprawozdania i wszelkie formalności nie zostaną tak dobrze opracowane. Księżyc w znaku Panny pobudza również do dbania o własne zdrowie. To czas rozpoczynania diet i postanowień o zdrowym trybie życia.


Działanie:

Wzrasta chęć porządkowania życia i wszelkich ważnych i zupełnie nieważnych spraw. Może pojawić się więc potrzeba przeorganizowania swojego stanowiska pracy, zmiany szablonu na blogu lub zmiany w relacji z niektórymi ludźmi. Może to być również potrzeba gruntownych porządków w szafie lub odmalowania pokoju. Wszytko teraz ma być poukładane, logiczne i przewidywalne. Warto rozpocząć planowanie jakiegoś przedsięwzięcia, gdy Księżyc jest w znaku Panny, ponieważ będzie ono oparte na solidnych podstawach oraz mocno oparte na ekonomii i przydatności. Włosy ścięte w tym czasie dłużej utrzymają formę i wygląd.


Relacje:

To nie jest czas na romantyczne kolacje przy świecach, bo o romantyzm teraz trudno, gdy chce się wszystko policzyć i zmierzyć. Wzrasta tendencja do praktycyzmu i przydatności a miłość z zasady nie może być tak traktowana. Randki w takim czasie z reguły nie są udane, bo trudno o miłosne uniesienia, gdy chce się rozmawiać tylko o wydatkach, opiece nad dziećmi czy zwierzętami. Sucha analiza faktów popsuje każde spotkanie. Lepiej więc unikać dyskusji, gdy poglądy są bardzo rozbieżne, bo przerodzi się to w kłótnię. Trudno o kompromis, gdy ma się ochotę wyciągać ciągle nowe fakty.


Dobry czas na:

porządkowanie szafy, domu, miejsca pracy, rozpoczęcie diety lub zabiegów polepszających zdrowie


Zły czas na:

randki, dyskusje o filozofii, zabiegi i operacje w obrębie układu pokarmowego oraz podbrzusza a zwłaszcza śledziony i trzustki


Kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *