Księżyc w znaku Ryb

Księżyc w Rybach - Księżyc w znaku Ryb - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Ryb?


Aura:

Księżyc w znaku Ryb sprawia, że wzrasta wrażliwość na wszystko. Świat widzi się intensywniej i zauważa się więcej jego barw, więcej kolorów i zapachów. Pojawia się potrzeba oderwania od rzeczywistości i przebywania w świecie marzeń – czy to będą swoje myśli, czy książki lub seriale. Potrzeba wyzwolenia się z codzienności może prowokować do sięgnięcia po alkohol lub inne używki zmieniające świadomość. Znaczenia nabierają sny, przeczucia i symbole. Pojawia się większa potrzeba modlitwy, medytacji, zadumy. Często zmieniają się nastroje, bo okazuje się, że rzeczywistość bardzo rozczarowuje.


Działania:

Czas Księżyca w Rybach nie sprzyja konkretnemu, realnemu działaniu ani podejmowaniu żadnych decyzji. Decyzje dotyczące ważnych transakcji z reguły okazują się nietrafne. Trudno bowiem ocenić wymierne korzyści, gdy chce się wiedzieć wszystko w pozytywach. Bardzo łatwo zgubić się w prozie życia. Jednak to świetny czas na wszelką działalność artystyczną, gdzie liczy się natchnienie i wyobraźnia, gdzie można uchwycić ulotność chwili. Księżyc w znaku Ryb jakkolwiek odbiera jasność widzenia konkretów, to daje możliwość zobaczenia innych wymiarów rzeczywistości.


Relacje:

Na świat patrzy się zupełnie inaczej, niż zwykle – albo niejako przez różowe okulary, albo czuje się nieszczęśliwym i użala się nad sobą. Skoro powstaje potrzeba bycia w świecie idealnym, to wrasta podatność na wszelkiego rodzaju propagandę, sugestie i oszustwo. Rozluźnienie i dekoncentracja powoduje, że łatwo i u siebie, i u kogoś innego wywołać poczucie winy, rewanżu, skłonić do poświęcenia. Wzrasta sentymentalizm, romantyzm i potrzeba przebywania razem ludźmi, którzy potrafią zrozumieć bez słów, którzy jednym spojrzeniem czy gestem potrafią okazać to, co czują. Łatwo o powroty do przeszłości, w tym do byłych partnerów.


Dobry czas na:

odpoczynek, marzenia, modlitwę i medytację, działalność artystyczną, reaktywację związku


Zły czas na:

decyzje finansowe, podpisywanie umów, zabiegi kosmetyczne, zabiegi i operacje stóp_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *