Księżyc w znaku Skorpiona

Księżyc w Skorpionie - Księżyc w znaku Skorpiona - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Skorpiona?


Aura:

Księżyc w znaku Skorpiona skłania do gruntownych zmian, do odcięcia się od jakichś niemiłych lub nie dających satysfakcji okoliczności lub ludzi. Łatwo wtedy o ostre, raniące słowa, bo trudno się w pełni kontrolować. Uradykalniają się bowiem nastawienia i oczekiwania do świata. Silną potrzebą staje się odkrywanie cudzych tajemnic a głębokie chowanie własnych. Pojawia się niechęć do mówienia o sobie i wzrasta nieufność do obcych. Wzrasta również umiejętność pozyskiwania pieniędzy, których się nie zarobiło samodzielnie. Potęgują się też potrzeby seksualne.


Działanie:

Księżyc w znaku Skorpiona pobudza do działania niejawnego, takiego nie wprost, bez ujawniania swoich prawdziwych intencji i zamiarów. Działanie skierowane jest na uzyskiwanie swoich celów, bez uwzględniania interesów innych, nawet w sytuacji, gdy mieliby oni stracić. Trudno w tym czasie tolerować cudze słabości, przeoczenia i niedociągnięcia. Radykalne zamiary mogą szybko przerodzić się w działanie. Dotyczyć to może zmian na różnych płaszczyznach życia – od relacji z innymi, poprzez porzucenie pracy czy zerwanie z nałogiem.


Relacje:

Trudno o dobre i harmonijne relacje, gdy ludzie stają się ostrożni, nieufni i wycofani. Dążenie do rozmowy może sprowokować ujawnienie długo skrywanych żalów i negatywnych emocji a także pobudzić do zemsty. W relacjach trudnych pojawia się potrzeba szybkiej i gruntownej zmiany – a jeżeli to niemożliwe, to nawet zerwania. Jedyną płaszczyzną, która może dać satysfakcję, staje się wzajemne zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych, bo przy Księżycu w Skorpionie libido jest największe. Z tego też powodu mogą pojawić się chęci szybkiego skoku w bok.


Dobry czas na:

zerwanie związku, szybki i niezobowiązujący seks, rzucenie nałogu, zmianę życia, gry lotto, zgłębianie tajemnic


Zły czas na:

rozmowy o pracę, romantyczną randkę, zabiegi i operacje narządów płciowych_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *