Księżyc w znaku Strzelca

Księżyc w Strzelcu - Księżyc w znaku Strzelca - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Strzelca?


Aura:

Wzrastają pokłady optymizmu.  Pojawia się przeświadczenie, że wystarczy tylko zacząć a Wszechświat wszystko ułatwi. Ciekawość wszystkiego a zwłaszcza dalekiego świata lub tego, czego na co dzień nie ma w życiu, sprawia, że gwałtownie wzrasta chęć podejmowania ryzyka. Księżyc w znaku Strzelca wręcz prowokuje, żeby to ryzyko podjąć i odważyć się zrobić coś szalonego lub niezwykłego. To czas, gdy chce się aktywnie uczestniczyć w życiu, poznawać nowych ludzi, nowe idee, gdy chce się rozwijać.


Działanie:

Księżyc w znaku Strzelca przynosi potrzebę aktywnego działania w świecie zewnętrznym. Pojawia się ochota na zrobienie czegoś, czego do tej pory nie robiło się. Na sięgnięcie po to, co dotychczas było poza zasięgiem. Może to realizować się jako fizyczne przemieszczanie się, bycie w ciągłym ruchu – praca, kino, randka, zakupy lub jako podróże. To może być chęć podboju świata – nowe ciekawe pomysły na biznes, na kreowanie nowych okoliczności, na podboje miłosne. To może być również potrzeba dokształcania się, zapisania się na jakiś kurs, poszerzenia własnych horyzontów myślowych.


Relacje:

Pojawia się przemożna potrzeba obecności innych ludzi a więc dlatego w tym czasie tak łatwo i szybko pojawia się pomysł spontanicznego wyjścia do kina czy do kawiarni. To świetny czas do poznania nowych ludzi a więc łatwo o nowe znajomości i przyjaźnie. Wewnętrzny optymizm wzbudza poczucie własnej atrakcyjności, którą chce się sprawdzać od razu na innych. Ten czas to początek flirtów i romansów nawet z osobami, które do tej pory z jakiegoś powodu wydawały się nazbyt egzotyczne – np. z innego kręgu kulturowego lub znacznie starsze. Randki w Księżycu w Strzelcu z pewnością będą udane.


Dobry czas na:

randki, flirty, romanse, podróże, sprawy urzędowe, rozpoczęcie kursu, naukę języków obcych, dyskusje światopoglądowe i religijne, autoreklamę


Zły czas na:

sprzątanie domu, prace wymagające wysiłku i koncentracji, powierzanie komuś swoich sekretów, zabiegi i operacje żył oraz nóg na odcinku ud_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *