Księżyc w znaku Wagi

Księżyc w Wadze - Księżyc w znaku Wagi - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Wagi?


Aura:

Księżyc w znaku Wagi sprawia, że najważniejsze stają się poczucie piękna, komfortu i wygody oraz harmonijne relacje z innymi. Uwaga kieruje się na to, co sprawia radość oraz co przychodzi łatwo i bez trudu – słowem na przyjemności. Mogą to być zajęcia dające zadowolenie, mogą to być spotkania z ludźmi, przy których można pokazać swoje najlepsze cechy. Ważne staje się, żeby w każdym aspekcie życia było miło, wygodnie i bez wysiłku. Głównymi zasadami staje się przyjemność i atrakcyjność – swoja i innych ludzi zaangażowanych w daną sytuację czy okoliczności.


Działanie:

Wzrasta umiejętność negocjacji i uwodzenia – co jest w gruncie rzeczy tym samym. Łatwo stworzyć warunki, żeby osiągnąć swoje cele bez konieczności pracy i własnego zaangażowania. Trzeba tylko przedstawić kuszącą ofertę. Wzrastają pokłady empatii i wrażliwości. Łatwo o kompromis nawet w trudnych sprawach, bo inni ludzie również są nastawieni do świata przyjacielsko i ugodowo. To dobry czas na zawiązywanie spółek, podpisywanie umów i na działania w grupie. Wizyta w gabinecie kosmetycznym lub nawet w salonie tatuażu mogą przynieść zaskakująco pozytywne efekty.


Relacje:

Wewnętrzna potrzeba, aby wszyscy wokół byli zadowoleni sprawia, że wszelkie relacje układają się harmonijnie. Trudno o sprzeczkę, gdy ludzie wokół wolą się dogadać. Nawet trudne rozmowy mogą w tym czasie przynieść zadowalające efekty. To odpowiedni czas na romantyczną randkę, kolację przy świecach, na wzajemne obdarowywanie się prezentami. Zostanie to docenione, zapamiętane i emocjonalnie powiązane z darczyńcą. To dobry cza na poprawę relacji w związkach, na pogodzenie się i zażegnanie kryzysu. Przecież wszyscy chcą, żeby było miło i przyjemnie.


Dobry czas na:

randkę, życie towarzyskie, spotkanie, negocjacje, umowy, wizytę u kosmetyczki i fryzjera


Zły czas na:

działanie w pojedynkę, zabiegi i operacje w obrębie bioder, w szczególności pęcherza moczowego_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *