Księżyc w znaku Wodnika

Księżyc w Wodniku - Księżyc w znaku Wodnika - wróżka Ksymena

Tranzytujący przez zodiak Księżyc w każdym znaku przebywa ok. 2,5 dnia. W tym czasie uwrażliwia nas na sferę życia, o której mówi dany znak zodiaku. Kalendarz księżycowy pokazuje co dla nas w tym czasie staje się ważne i jak będziemy reagować na to, co przychodzi ze świata. Co wyostrza Księżyc w znaku Wodnika?


Aura:

Księżyc w znaku Wodnika sprawia, że chce się żyć nie tylko inaczej, niż dotychczas, ale nawet przekraczać jakieś normy lub zwyczaje. Chce się zrobić coś szalonego, oryginalnego lub zaskakującego. Wzrasta otwartość na świat, na inność oraz zwiększa się tolerancja. Instynktownie poszukuje się niezwykłości, sensacji i dziwności. To w zestawieniu z nowymi perspektywami widzenia rzeczywistości daje łatwość wyciągania nieoczywistych wniosków – a to już krok do niespodziewanych odkryć. Księżyc w Wodniku sprzyja wynalazcom, buntownikom i futurystom.


Działanie:

Przeszłość staje się nieważna, teraźniejszość podobnie. Ważne jest to, co będzie. Liczy się indywidualizm, wolność osobista i potrzeba wyróżniania się. Łatwo podjąć ryzyko i zaangażować się w coś, co wcześniej wydawało się zupełnie oderwane od rzeczywistości. Potrzeba łamania schematów, struktur i zabezpieczeń, umiejętność improwizacji oraz przebłyski intuicji lub jasnowidzenia, nagłe olśnienia, sprawiają że można zobaczyć coś, czego nie widziało się wcześniej lub czego inni nie zauważają. W tym czasie łatwo coś zburzyć, zbuntować się, eksperymentować, trudniej stworzyć trwałą jakość.


Relacje:

Księżyc w znaku Wodnika pobudza potrzebę wolności i niezależności. Stare, skostniałe relacje i znajomości mogą w tym czasie mocno uwierać. Gdy pojawia się okazja, łatwo można je zerwać – i bez znaczenia będzie strata ewentualnych korzyści związanych z tą znajomością. Jakkolwiek chce się uszczęśliwiać wszystkich, to jednak preferuje się wolne związki i wolne relacje bez zbytnich wzajemnych zobowiązań. Potrzeba wymiany myśli sprawia, że w tym czasie można dogadać się praktycznie z każdym. Im mniej dziwniejsza, im miej oczywista znajomość – tym staje się bardziej satysfakcjonująca.


Dobry czas na:

eksperymentowanie w każdym zakresie, realizowanie błyskotliwych pomysłów, odważne randki, działania twórcze, działalność dla dobra wspólnoty


Zły czas na:

utrwalenie związku, wracanie do przeszłości, dyskusje o konkretach, zabiegi i operacje nóg na odcinku od stopy do kolana_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Warte przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *