Lata pustki

lata pustki - wróżka Ksymena-numerolog

Lata pustki przychodzą do nas co 12 lat i trwają 2 lata

Oprócz tego co roku mamy 2 miesiące i 4 godziny Pustki. Oczywiście najbardziej niekorzystnie dla nas jest, gdy zbiegnie się i rok, i miesiąc Pustki.


Po co nam więc wiedza o swoim czasie Pustki? Po to, żeby nie marnować swoich sil i energii na przedsięwzięcia, które i tak nie przetrwają lub jeżeli urodziliśmy się w tych latach – żeby lepiej wykorzystać ten czas.


To czas, gdy brakuje nam wsparcia kosmicznego

Napotykamy na niesprzyjające okoliczności, nie możemy sfinalizować swoich spraw, trudno cokolwiek stworzyć, los rzuca nam kłody pod nogi. Gdy mimo wszystko rozpoczniemy jakieś przedsięwzięcie, nie przetrwa ono tego czasu – czy to będzie małżeństwo, partnerstwo, nowa praca, cokolwiek nowego. Kredyt zaciągnięty w Latach pustki trudno będzie spłacić. Firma otworzona w tym czasie przyniesie stratę. Małżeństwo – rozpadnie się. Budowa domu? Albo trzeba będzie sprzedać, zanim się wprowadzi, albo będzie się budować 20 lat… Generalnie wszystko rozpoczęte w tym czasie, albo nie przetrwa tych 2 lat, albo będzie trwało niespełnione. W tym czasie przetrwa tylko to, co rozpoczęliśmy wcześniej. Niektórzy mogą dodatkowo w tym czasie czuć pewne osłabienie psychiczne, mogą popadać w marazm. Cóż… i tak może być..

W czasie ostatniej swojej Pustki rozpoczęłam pewną współpracę biznesową. Niby wiedziałam co robię, niby wiedziałam jaki to czas – jestem przecież numerologiem. Wtedy jednak okoliczności zewnętrzne wskazywały, że będzie super, że to współpraca na lata, że osoba idealna a pomysł genialny. I tak przez chwilę było… Ale przed końcem Pustki się zakończyło. Cóż… nawet specjalnie rozczarowana nie byłam… Nie ratowałam tego, bo wiedziałam, że nie ma sensu. Taki urok tego czasu…


Jakie zalecenia?

W tym czasie nie próbuj czegokolwiek inicjować, zaczynać, nawet planuj rozważnie i ostrożnie. Nie próbuj zmieniać swojego życia, wprowadzać nawet drobnych reorganizacji. Możesz mieć bowiem trudności z prawidłową oceną sytuacji. O nic nie walcz a zwyczajnie przeczekaj ten niekorzystny czas.


Czy oby wszystkich to dotyczy?

Są ludzie, którzy urodzili się w czasie swojej Pustki. Oni są w pewnym stopniu uodpornieni na negatywne działanie tego okresu. Są więc w stanie w pewnym zakresie powołać jakąś nową jakość w swoim życiu. Z reguły nie jest to jednak nic spektakularnego.


Jak wyliczyć kiedy to?

W oparciu o wielostronicowe tabele i tablice. Przelicza się chiński czas lunarno-solarny na czas wg kalendarza słonecznego, którym my się posługujemy.


Chcesz wiedzieć kiedy jest Twoja Pustka?
_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Znaczenie liczb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *