Liczby szczególne

Liczby szczególne - Ksymena-numerolog


Każda liczba ma swoje znaczenie i każda jest ważna. Liczby podstawowe pokazują sobą główną energię daty urodzenia, imienia czy nazwy. Składają się jednak z tzw. podliczb, które swoją wibracją dodatkowo zabawiają ich energię, wskazują jak realizuje się ich wibracja. Są wśród nich tzw. liczby szczególne niosące sobą wyjątkowy potencjał – i to właśnie ich razem z liczbami mistrzowskimi i karmicznymi najpierw szuka numerolog, zanim popatrzy na inne podliczby w dacie lub nazwie.


Liczby szczególne mogą pięknie zasilić i doenergetyzować główną wibrację daty lub nazwy!

Dobrze przecież byłoby na przykład, gdyby nazwa firmy remontowej była w energii 4/31 a nie 4/13 lub 4/40. 13 to przecież liczba karmiczna wnosząca konieczność ciężkiej pracy – a takiej tej firmie z pewnością i tak nie zabraknie. Natomiast 31 to liczba szczególna oznaczająca wyłapywanie najkorzystniejszych okazji. 40 zaś to doświadczanie niepowodzeń. Wybierając określoną nazwę przyjmujemy cały potencjał tworzących ją liczb.

Szukając korzystnej daty również należałoby skupić się na liczbach, które wzmogą naszą chęć działania a je samo ułatwią. Na przykład obiektywnie korzystną datą na rozpoczęcie biznesu byłby 18 marca 2021r. – 8/17. Oczywiście należy jeszcze sprawdzić czy ta data korzystna będzie dla konkretnej już osoby.


Co oznaczają liczby szczególne?


Liczba 17 – Opieka kosmiczna

To opieka kosmiczna, Boska, Sił Natury – wybierz w zależności od Twoich poglądów – na każdym poziomie naszego istnienia. Obdarza wyjątkową intuicją, talentami, siłą twórczą, wyobraźnią, daje wielką możliwość odniesienia sukcesu. Nie oznacza ona życia bez problemów, bo to obiektywnie niemożliwe przecież, a zwiększoną możliwość unikania ich, jeżeli zawierzy się swojej intuicji lub wychodzenie z nich z największą dla nas korzyścią. Jest więc wibracją ochronną. Oznacza również Boską pomoc w sprawach wydałoby się beznadziejnych. Mając tę wibrację w dacie lub nazwie z każdej sytuacji wyjdziesz obronną ręką.


Liczba 23 – Szczęście do ludzi

To bezinteresowna pomoc innych ludzi. Wibracja ta powoduje przyciąganie do nas ludzi, którzy są nam akurat teraz potrzebni. Nie musimy jakoś specjalnie starać się, to ludzie sami do nas przychodzą, chcą nam pomagać, czasami po prostu z nami być. Jednocześnie nie oczekują niczego w zamian. Nie są to przyjaciele, którzy na dłużej pozostają z nami i którym zawierza się życie a raczej ludzie, którzy odchodzą, gdy wypełni się ich wspólny z nami czas. Czasami możemy czuć, że ludzi wokół wielu a prawdziwych przyjaciół brak. Jednak nie to jest celem wibracji 23. Ona pomaga znaleźć współpracownika, sponsora, kogoś, kto pomoże, gdy jest taka potrzeba.


Liczba 27 – Wielka moc duchowa

To energia wypracowana na drodze rozwoju karmicznego przez nas samych we wcześniejszych wcieleniach. Obdarza niezwykłą intuicją, aktywnością umysłową, wyobraźnią, empatią, ale również często bezkompromisowością i wielkimi wymaganiami wobec siebie i innych. Jednocześnie niesie silną potrzebę bycia w związku z odpowiednią osobą, która pomoże rozbudzić potencjał liczby 27. Niesie możliwe rozstania w związku, w partnerstwie, gdy okazuje się, że nie dają one zadowolenia i spełnienia. Będąc pod wpływem energii liczby 27 związek stworzymy tylko z kimś wyjątkowym a wtedy obydwoje zyskamy dostęp do spełnienia życiowego – wspólne życie, wzajemne rozwijanie się, wzajemna pomoc i wsparcie. To piękna, choć czasami trudna energia.


Liczba 31 – Dar wyłapywania szczególnych okazji

To wielka intuicja pozwalająca niemal instynktownie wybierać najkorzystniejsze dla nas kierunki, oferty, możliwości, okazje. Mając tę wibrację z nazwie lub dacie nasze życie będzie pełne wszelkiego rodzaju dóbr, korzyści – zarówno materialnych, jak i niematerialnych. Jednocześnie to nakaz działania. Im więcej włożymy swojego wysiłku i pracy, tym więcej otrzymamy w zamian a wszystko przyjdzie nam dość łatwo i z radością. Nie będziemy przecież tracić energii na sprawdzanie wielu kierunków, my będziemy wiedzieć który z nich jest dla nas najlepszy i tym właśnie pójdziemy.


Liczba 40 – Pokuta i odrodzenie

Poprzez doświadczanie trudnych zdarzeń i emocji daje możliwość odrodzenia wewnętrznego, innego spojrzenia na świat, zbudowania go sobie na innych zasadach. Prowokuje więc surową krytykę i wpływ innych ludzi na nasze życie, rozczarowujące przyjaźnie i związki, zależność uczuciową, problemy rodzinne, ograniczenia i stagnację. Dzięki tym niepowodzeniom kierujemy się ku duchowemu rozwojowi wewnętrznemu, zmieniamy się sami, bo poprzez autoanalizę odnajdujemy przyczyny własnych niepowodzeń – a wtedy zmienia się nasze życie.


Liczba 41 – Opieka kosmiczna głównie w świecie materii

To potrzeba uzyskania praktycznych rezultatów. Pod wpływem tej liczby działamy z pasją, z przyjemnością, z wielką wewnętrzną energią. Nie boimy się ryzyka – a ono okazuje się opłacalne zwłaszcza w interesach. Ponadto Liczba 41 zapewnia szczęście w miłości, czerpanie przyjemności z życia, często burzliwe przygody miłosne. Chcemy po prostu doświadczać życia na każdym poziomie. Szczęśliwe zbiegi okoliczności sprawiają, że przy niewielkim własnym wysiłku znacznie poprawiamy materialny komfort życia. Należy tylko nauczyć się panować nad zmianami i dążyć do praktycznych rezultatów.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *