Nitki na nadgarstku

nitki na nadgarstku - wróżka Ksymena-Mistrz Reiki


Co oznaczają kolorowe nitki na nadgarstku?

Czerwona nitka jest jednym ze sposobów ochrony przed cudzą złą energią. Wiązałam ją już moim córkom, zdarzyło się mi również zawiązać Klientom po oczyszczaniu energetycznym. Z pewnością zauważyliście, że ludzie noszą nitki na nadgarstku w różnych kolorach. Każdy kolor ma znaczenie a każda nitka za co innego odpowiada.

Nitka to określenie umowne

Możesz zawiązać zwykłą mocną nić. Może to być tasiemka a może być rzemyk w określonym kolorze. Ja polecam kordonek – taki, jak do dziergania serwetek.Co oznaczają kolorowe nitki na nadgarstku? Przed czym chronią?


Czerwona

Chroni tzw. złym okiem, przed złorzeczeniem, urokiem, zazdrością i wampiryzmem energetycznym, jak również przed magicznymi rytuałami.

Żółta

Ochroni przed zazdrością, zawiścią i złorzeczeniem. Dodatkowo pobudzi optymizm życiowy i kreatywność.

Niebieska

Zapobiegnie utracie wewnętrznej harmonii, ochroni stanami depresyjnymi, jak również przed utratą nadziei, inspiracji, odwagi oraz przed stratami w podróży. Zalecana jest dla osób uczących się i nieśmiałych.

Złota

Chroni na wszystkich poziomach energetycznych. Przyciągnie szczęście i dostatek.

Srebrna

Chroni przed negatywnymi wpływami innych ludzi i przed wampiryzmem energetycznym, jak również neutralizuje trudne sytuacje.

Zielona

To ochrona przed stratami finansowymi, nawet przed złodziejami, jak również przed nietrafnymi inwestycjami. Poprawia i sferę finansową, i zdrowie.

Pomarańczowa

Chroni przed zazdrością, zawiścią i przekleństwami. Wspomoże poprawną komunikację z innymi i da radość życia.


Oczyść się więc energetycznie a potem poproś o zawiązanie nitki lub nitek kogoś, komu ufasz.


Poczujesz się bezpieczniej, zauważysz zmniejszenie wpływu innych ludzi na Twoje życie oraz pożegnasz się z przysłowiowym pechem – a to zdecydowanie poprawi komfort Twojego życia.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *