Nitki na nadgarstku

nitki na nadgarstku - wróżka Ksymena-Mistrz Reiki

Czerwona nitka jest jednym ze sposobów ochrony przed cudzą złą energią. Wiązałam ją już moim córkom, zdarzyło się mi również zawiązać Klientom po oczyszczaniu energetycznym. Z pewnością zauważyliście, że ludzie noszą nitki na nadgarstku w różnych kolorach. Każdy kolor ma znaczenie a każda nitka za co innego odpowiada.


Nitka to określenie umowne

Możesz zawiązać zwykłą mocną nić. Może to być tasiemka a może być rzemyk w określonym kolorze. Ja polecam kordonek – taki, jak do dziergania serwetek.


Co oznaczają kolorowe nitki na nadgarstku? Przed czym chronią?

Czerwona

Chroni tzw. złym okiem, przed złorzeczeniem, urokiem, zazdrością i wampiryzmem energetycznym, jak również przed magicznymi rytuałami.

Żółta

Ochroni przed zazdrością, zawiścią i złorzeczeniem. Dodatkowo pobudzi optymizm życiowy i kreatywność.

Niebieska

Zapobiegnie utracie wewnętrznej harmonii, ochroni stanami depresyjnymi, jak również przed utratą nadziei, inspiracji, odwagi oraz przed stratami w podróży. Zalecana jest dla osób uczących się i nieśmiałych.

Złota

Chroni na wszystkich poziomach energetycznych. Przyciągnie szczęście i dostatek.

Srebrna

Chroni przed negatywnymi wpływami innych ludzi i przed wampiryzmem energetycznym, jak również neutralizuje trudne sytuacje.

Zielona

To ochrona przed stratami finansowymi, nawet przed złodziejami, jak również przed nietrafnymi inwestycjami. Poprawia i sferę finansową, i zdrowie.

Pomarańczowa

Chroni przed zazdrością, zawiścią i przekleństwami. Wspomoże poprawną komunikację z innymi i da radość życia.

Oczyść się więc energetycznie a potem poproś o zawiązanie nitki lub nitek kogoś, komu ufasz.


Poczujesz się bezpieczniej, zauważysz zmniejszenie wpływu innych ludzi na Twoje życie oraz pożegnasz się z przysłowiowym pechem – a to zdecydowanie poprawi komfort Twojego życia.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *