Numerologia Bliźniaczych Płomieni

Numerologia Bliźniaczych Płomieni - wróżka Ksymena-numerolog

Numerologia liczbami opisuje naszą rzeczywistość. Opisuje ludzi, ich cechy, ich predyspozycje, ich możliwości, potencjały rozwojowe różnych przedsięwzięć. Numerologia potrafi określić też potencjał każdej relacji, pokazuje związki karmiczne i związki Bratnich Dusz. Dlaczego miałaby nie pokazać spotkania Bliźniaczych Płomieni? Okazuje się, że wbrew pozorom numerologia Bliźniaczych Płomieni nie jest skomplikowana, o ile wie się czego szukać.


Co pokazują liczby?

Numerologia nie pokaże co konkretnego wydarzy się w życiu. Ona pokazuje potencjał. Na przykład malarzem może zostać i osoba mająca talent, i osoba, która brak talentu nadrabia pracowitością i dopracowanym warsztatem. Z tym że ta pierwsza ma szanse zostać uznanym artystą a druga przypuszczalnie będzie drobnym wyrobnikiem. Czyli w Portrecie numerologicznym widać sam talent lub brak talentu a nie to czy ktoś maluje. Tak samo piękny, udany związek może stworzyć każdy z nas niezależnie od swojego programu życiowego. Jednak spotkanie Bliźniaczych Płomieni jest wyjątkowe. W nim nie chodzi tylko o miłość a też podniesienie rozwoju świadomości drugiego Bliźniaka i o ulepszanie świata. Oczywiście programy życiowe zapisane w ich datach urodzenia powinny to umożliwiać. Numerologia nie powie więc czy dojdzie do Unii Bliźniaczych Płomieni, ale czy ta Unia jest w ogóle możliwa.


Bliźniacze Płomienie w numerologii

Przeanalizowałam już w życiu wiele dat urodzenia i relacji partnerskich. Czasami słyszałam od Klientów, że są w związku ze swoim Bliźniaczym Płomieniem. Z reguły jednak okazywało się, że to związek karmiczny. Koncepcja Bliźniaczych Płomieni zafascynowała mnie jako numerologa na tyle, że postanowiłam poszukać ich sama. Na jednej z grup internetowych dla Bliźniaczych Płomieni i ludzi po prostu interesujących się tą ideą poprosiłam o daty urodzenia osób twierdzących, że są w takim związku – ich i ich partnerów. Chciałam przeanalizować ich Portrety numerologiczne. Jak rozpoznać Portret numerologiczny Bliźniaczych Płomieni? Na podstawie liczb opisujących ich podstawowe cechy.


Cechy Bliźniaczych Płomieni:

 • jeden jest Yang, drugi Yin,
 • co najmniej jeden ma wyższą świadomość,
 • nie tworzą związku karmicznego,
 • razem są w stanie osiągnąć coś więcej, niż tylko stworzyć związek,
 • programy życiowe obydwojga przynajmniej na ostatni etap życia pozwalają na stworzenie Unii.

Wszystko powyższe jak najbardziej mogą opisać liczby.


Rozpoznawanie po samej wspólnej Drodze życia?

Spotkałam się z praktyką diagnozowania związku Bliźniaczych Płomieni na podstawie wspólnej Drogi życia. W mojej ocenie prowadzi to jedynie do nadinterpretacji. Jest przecież raczej pewne, że w życiu spotkamy ludzi wszystkich wibracji numerologicznych i wielu ludzi tej samej wibracji. Przy chęci rozpoznawania związków Bliźniaczych Płomieni na podstawie samej wibracji wspólnej Drogi życia doprowadziłoby to do wniosków, że naszymi Bliźniaczymi Płomieniami są na przykład wszystkie numerologiczne Dziewiątki – a to kompletna bzdura. Numerologia Bliźniaczych Płomieni na podstawie zestawienia ich Dróg życia? Zdecydowanie nie! Tu trzeba rozpatrywać całe Portrety numerologiczne. Na podstawie wspólnej Drogi życia można określić jedynie czy będzie łatwo, czy trudno.


Moja analiza

Otrzymałam 111 par dat urodzenia. Wydawałoby się, że to sporo materiału do badań. Nic bardziej błędnego, ponieważ:

 1. Najpierw wyeliminowałam związki karmiczne. Było to najłatwiejsze, bo było ich najwięcej. Osoby z tej grupy myślące, że są w związku Bliźniaczych Płomieni, tak naprawdę są w związku karmicznym. Ze 111 zestawów dat zostało 65.
 2. Odrzuciłam pary dat o tej samej lub podobnej Drodze życia. Przecież energia Drogi życia odpowiada za ok. 70% cech i predyspozycji. Skoro Bliźniacze Płomienie mają mieć przeciwstawne potencjały, to nie mogą być np. dwiema numerologicznymi Szóstkami i nawet nie związkiem np. Jedynki z Ósemką.
 3. Odrzuciłam pary dat, w których zapisany program życia na ostatnim etapie życia nie pozwalał na zagłębianie się w duchowość lub nie kierował ku innym ludziom a ku sprawom materialnym. Przecież celem spotkania Bliźniaczych Płomieni jest nie tylko doświadczenie miłości, ale uczynienie świata lepszym.


Znalazłam Bliźniacze Płomienie

Ze 111 par dat tylko 3 mogłyby być datami urodzin par Bliźniaczych Płomieni. Tylko 3 a może raczej aż 3. Przecież takie spotkanie jest bardzo rzadkie. Znalazłam więc wiele. Te 3 pary dat urodzenia miały zapisane liczbami cechy Bliźniaczych Płomieni. Jeżeli te 3 osoby, które przekazały mi datę swoją i partnera, czują, że spotkały Bliźniaczy Płomień, to im wierzę.


Czego dowiedziałam się?

Chyba niczego ponad to, co jako wróżka i numerolog już wiedziałam. Ludzie bardzo pragną miłości – bezwarunkowej, szalonej, porywającej. Pragną spotkania kogoś, przy kim będą czuć się bezpiecznie, kto ich uzupełni na każdym poziomie, kto da im szczęście, kto wyrówna ich deficyty i uzdrowi rany. Gdy związek nie okazuje się całkiem satysfakcjonujący, to zaklinają rzeczywistość nazywając swój związek spotkaniem Bliźniaczych Płomieni. Ten jak wiadomo ma przejść przez 7 czasami niełatwych etapów. Jeżeli relacja utyka na tym najtrudniejszym, tłumaczą sobie, że to trzeba przeczekać. Niepotrzebnie – bo jest duża szansa, że partner to nie Bliźniaczy Płomień.


Każdy ma prawo sam nazwać swój związek

Oczywiście każdy ma prawo nazywać swoją relację tak, jak chce. Jeżeli ktoś chce myśleć, że jest w związku ze swoim Bliźniaczym Płomieniem, to ma prawo tak myśleć. Jednak dobrze byłoby zastanowić się czy ta relacja spełnia warunki, żeby taką stać się. Dobrze byłoby, żeby to nie była relacja toksyczna, w której z zasady nie da się uzyskać spełnienia. Dobrze byłoby, żeby Unia Bliźniaczych Płomieni była w ogóle możliwa. Żeby nie marnować wielu lat życia na pogoń za mrzonką – bo na przykład partner nie jest zdolny do prawdziwego partnerstwa, bo nigdy nie zostawi żony i dzieci, bo w ogóle celem związku nie może stać się Unia, bo jest nim wzajemne wyrównanie sobie karmy.


Każda relacja może być piękna

Nie tylko związek Bliźniaczych Płomieni pozwala doświadczyć miłości. Uczuciowo można spełnić się w każdej relacji. Jednak jeżeli są problemy w relacji, lepiej upewnić się, że to faktycznie związek Bliźniaczych Płomieni – że warto ponosić wyrzeczenia. Że to nie jest chociażby jakże podobny z pierwszych symptomów związek karmiczny. Generalnie zaś wydaje się, że lepiej nie nastawiać się na spotkanie Bliźniaczego Płomienia a zwyczajnie nauczyć się być szczęśliwym bez niego. Będziemy gotowi, to go spotkamy.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Porozmawiajmy o karmie

3 komentarze do „Numerologia Bliźniaczych Płomieni

 1. Witam,
  Czy jedna z opisanych cech bliźniaczych płomieni ” programy życiowe
  obydwojga przynajmniej na ostatni etap życia pozwalają na stworzenie
  Unii” sugeruje, że związek gdzie bliźniaki w końcu decydują się
  spotykać razem, fizycznie, ma nastąpić dopiero pod koniec życia? Może
  chodzi tu o kluczowe słowo „przynajmniej” . Ale dla pewności wolę
  dopytać czy jest możliwość żeby się wcześniej spotykały „randkowały” a
  nie dopiero po 50 czy 60…

  1. Bliźniaki mogą stworzyć Unię w każdym momencie życia. Tu chodzi jednak o to, żeby na pewno były dla siebie Bliźniaczymi Płomieniami, o to czy ich programy życiowe to uwzględniają. I nie chodzi tylko o program życia na moment spotkania, ale też na dalsze lata aż do śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *