Portret numerologicznyPrzykłady usługWróżenie z kart

Wróżby i numerologia

wróżby i numerologia - wróżka Ksymena


Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zdiagnozować obecną sytuację Kwerenta. Wróżby i numerologia są jednym z nich. To samo można zobaczyć i w Portrecie numerologicznym, i w kartach – ale trochę z innego punktu widzenia. Razem dają świetny obraz całości.


Portret numerologiczny

Zapisane w Portrecie numerologicznym liczby zasilają nas swoją energetyką. Pokazują jacy jesteśmy. Sprawiają, że jesteśmy mniej lub bardziej otwarci na świat i ludzi. Potencjały liczb mogą nam ułatwić lub utrudnić realizację naszych projektów. Warto, aby były one harmonijnie dobrane, bowiem wtedy nasza osobowość jest bardziej zwarta i nie doświadczamy napięć przy niezgodności celów i działań. Już sama interpretacja portretu numerologicznego pokaże to, z czego być może nie zdajemy sobie sprawy.
Wróżby

W Portrecie numerologicznym zapisane są więc stałe potencjały, które dany człowiek ma do dyspozycji. Na osiąganie konkretnych celów mają jednak wpływ jego aktualne nastawienia, jego sposób podejmowania decyzji i kondycja psychiczna. To akurat dobrze uwidocznią karty. W oparciu o te nastawienia pokażą prognozę przyszłości. Powiedzą jak działać z jak największą dla siebie korzyścią.
Interpretacja Portretu numerologicznego w kontekście problemów z tworzeniem związków

Klientka bardzo chce stworzyć udany związek partnerski, ale nie potrafi tego osiągnąć. Nie potrafi wyjść z ograniczeń własnej osobowości a być może nawet nie uświadamia sobie tego. Analiza jej Portretu numerologicznego pokazuje gdzie tkwi problem i jak go przełamać.Wróżby i numerologia

W dacie urodzenia zapisany jest program życia. Można w nią spojrzeć i sprawdzić co dla danego człowieka w tym czasie staje się najważniejsze, czego może spodziewać się od życia, czy może na przykład mierzy się z jakąś karmą? Można dać prognozę kiedy będzie łatwiej a kiedy trudniej. Numerologia więc świetnie uzupełni przekaz kart. Nie zastąpi ich, ale dopowie, nakreśli lepszy obraz aktualnej sytuacji Kwerenta. Już z samej daty urodzenia widać czy praca lub partnerstwo będą stanowiły problem na danym etapie życia. Karty natomiast pokażą jak dany człowiek do nich podchodzi.Wróżby i numerologia razem dają lepszą odpowiedź

Warto z nich korzystać. Ułatwiają rozwiązywanie i wielkich życiowych przeciwności i zwykłych codziennych problemów. Podpowiadają jak ich uniknąć.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie z kart

Liczby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *