Oczyszczanie aury

oczyszczanie aury - wróżka Ksymena - Mistrz Reiki

Klątwy, uroki, złorzeczenia, przekleństwa, wampiryzm energetyczny, podczepy energetyczne oraz negatywne myślokształty i powiązania mogą objawiać się na wiele sposobów. Zaczynasz zastanawiać się na nimi, gdy zauważasz, że cokolwiek zrobisz, to nadal tkwisz w jednym miejscu. Ponadto widzisz, że problemy się kumulują, przyjaciele odchodzą a wokół są tylko toksyczni ludzie. Może także doświadczasz chorób, nagłych nieszczęść, dziwnych i niekorzystnych dla Ciebie zbiegów okoliczności. Również nie układa Ci się w miłości, życiu osobistym, w pracy i w biznesie.  To wszystko sprawia, że tracisz poczucie panowania nad swoim życiem. Pomoże oczyszczanie aury.


Z czego więc może wypływać potrzeba oczyszczenia aury?

  • Przyczyną mogą być toksyczni ludzie w Twoim otoczeniu. Kłótnie i konflikty z nimi są uciążliwe. Mogą atakować Cię – świadomie lub nie – swoją zazdrością i zawiścią oraz życzeniami, aby Ci się powiodło. Przykleja się to do Ciebie w postaci uroków i złorzeczeń. Oczyszczanie aury zdejmie je z Ciebie. W swoim otoczeniu możesz mieć również wampirów energetycznych karmiących się Twoją energią i zabierającym Ci radość życia.
  • Długotrwałe choroby również powodują osłabienie energetyczne. Choroby przyciągają złe energie smutku, żalu i rozgoryczenia oraz poczucie, że już nie będzie lepiej. Wtedy powinieneś być pod opieką lekarza, ale oczyszczanie aury przywróci Ci chęć do życia i walki z chorobą.
  • Przyczyną Twojego stanu może być również i to, że bawiłeś się czarną magią lub robiłeś wątpliwe etycznie rytuały a może eksperymentowałeś ze zmiennymi stanami świadomości, z OBBE. Robiłeś coś, nad czym do końca nie zapanowałeś.
  • Własne negatywne myślokształty mogą również osłabiać aurę. Gdy jesteś osłabiony, wtedy łatwo uwierzyć, że już nie będzie lepiej, łatwo wątpić w swoją wartość i swoje możliwości. Im dłużej to trwa, tym trudniej z tego wyjść. Im dłużej jesteś w takim stanie, tym więcej w Tobie czarnych myśli i tym mniej woli walki wyrwania się z tego.


Oczyszczanie aury to nowy początek Twojego życia

Oczyszczanie aury sprawi, że odzyskasz równowagę i radość życia. Rozjaśnią Ci się myśli i zobaczysz swoje życie w nowym świetle. Zabieg przywróci Twoją naturalną asertywność. Jednak gdy powiązania z innymi ludźmi są bardzo toksyczne, to prawdopodobnie będzie potrzebny zabieg odcinania toksycznych osób. Pozbędziesz się za to wszelkich złorzeczeń, ewentualnych klątw i uroków. Jednak gdy ktoś przeciwko Tobie posługiwał się czarną magią lub to Ty jej używałeś przeciwko innej osobie, to prawdopodobnie będzie potrzebny zabieg oczyszczania z czarnej magii. Zabieg ponadto oczyszcza i harmonizuje Twoje czakry.


Zyskasz nadzieję i wolę walki

Oczyszczanie aury sprawi, że zobaczysz swoje sprawy w jasnym świetle. Twoje problemy nie znikną. Ty jednak zyskasz siły i motywację, by dać sobie z nimi radę. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki. Zapraszam do kontaktu, jeżeli potrzebujesz mojej pomocy.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Co daje zabieg oczyszczenia aury?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *