OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by Ksymena – Wielki Mistrz ReikiKażdy z nas żyje w jakimś środowisku. Obok nas są ludzie nam przychylni, obojętni lub może nawet wrogo do nas nastawieni. W niektórych sytuacjach nie mamy wpływu na to z kim na co dzień spotykamy się. Nie mamy wpływu kto razem z nami pracuje w jednym dziale, kto mieszka obok w tym samym bloku. Tymczasem ludzie są różni i mają różne intencje i pragnienia. Czasami życzą nam dobrze a zdarza się, że wręcz przeciwnie – próbują odebrać nam coś, co jest nasze lub tylko atakują nas energiami zazdrości, zawiści, złorzeczeń. Przecież wszystko ma energię – słowo, myśl, pragnienie, uczynek. Kumuluje się to w nas – i te pozytywne energie, i negatywne. Co jakiś czas należałoby pomyśleć o oczyszczaniu energetycznym. Oczyszczanie energetyczne jest bowiem tak samo ważne, jak oczyszczanie ciała fizycznego.

oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz Reiki - oczyszczanie aury


Wszystko jest energią

Energią są nasze myśli, też nasze pragnienia i intencje i to one przecież popychają nas do działania lub przeciwnie – do jego unikania. Ważne więc aby były one nasze, wypływające z nas samych, nie skażone wpływami innych ludzi. Optymalnie byłoby, żeby w nasz sposób myślenia, odbierania świata i sposób naszego działania nie ingerowały inne osoby – a zwłaszcza te mające zanieczyszczone lub nawet  skażone własnymi ograniczeniami widzenie rzeczywistości. Bowiem gdy jesteśmy osłabieni energetycznie, łatwo nam przyjąć cudzy negatywny ogląd świata, cudze poglądy – również na nasz własny temat. Nie wszyscy przecież są nam przychylni. Niektórzy wręcz starają się coś osiągnąć naszym kosztem. Atakują nas swoimi energiami – a my, gdy nie dbamy o swoją czystość energetyczną, wchłaniamy to.


Jak odczuwamy blokady energetyczne?

Jesteśmy cały czas zirytowani, przygnębieni i nie widzimy perspektyw na poprawę. Zaczynamy chorować, nie możemy spać. Mamy przeświadczenie, że prześladuje nas pech, że cokolwiek zaczniemy robić i tak to się nie uda. Cierpi nasz związek lub w ogóle nie potrafimy znaleźć partnera, cierpi sfera finansowo – zawodowa. Ludzie odsuwają się od nas. Nie widzimy również sposobu wyjścia z naszej sytuacji.


A gdyby tak te negatywne energie zniknęły?

Rzecz jasna nie można wymazać negatywnych doświadczeń, ale można oczyścić myśli i zniwelować energetyczny wpływ innych ludzi na nasze życie. Sprawić, że zyska się nadzieję na nowy początek. Oczyszczanie energetyczne nie sprawi, że problemy nagle znikną. Oczyszczanie energetyczne zdejmuje nagromadzony bagaż własnych samoograniczeń wynikających z myśli – że nie uda się, że nie potrafię, że nic nie jestem wart, że już nie może być lepiej. Przecież, żeby było lepiej, to najpierw jednak trzeba w to uwierzyć!


Co daje oczyszczanie energetyczne?

Przede wszystkim daje nowy początek w tym, czego dotyczy.


Oczyszczanie aury

Gdy oczyścisz aurę, uwolni Cię to od cudzych złych energii – złorzeczeń, uroków, klątw, cudzej presji na Twoje postępowanie. Uwolni od własnych negatywnych myślokształtów ograniczających Ci działanie, od przeświadczenia, że ciągle prześladuje Cię pech, od blokad dotyczących partnerstwa, finansów, poprawnej komunikacji z innymi, od przeświadczenia, że nic dobrego Cię nie czeka. Oczyszczanie energetyczne oczyści Ci myśli i zobaczysz swoją sytuację obiektywnie taką, jaka ona faktycznie jest. Poprawi Ci się samopoczucie, poprawi zdrowie, zyskasz przeświadczenie, że ze wszystkim dasz sobie radę.


Oczyszczenie i uzdrawianie relacji partnerskich

Oczyszczanie relacji partnerskich pozwoli Wam otworzyć się na siebie, zrozumieć wzajemnie swoje intencje. Doświadczenia z przeszłości wywołujące żal, smutek czy złość nie będą już miały znaczenia. Energetyczne oczyszczenie relacji nie sprawi, że partner od razu pokocha, gdy wcześniej nie czuł miłości, ale znikną jego uprzedzenia. Gdy ich zaś nie będzie, łatwiej przecież stworzyć relację dającą obydwojgu zadowolenie.


Odcinanie toksycznych osób

Odcinanie energetyczne spowoduje usunięcie lub zniwelowanie wpływu niekorzystnych dla Ciebie osób na Twoje życie. Przestaną Tobą interesować się, zniknie ich potrzeba kontaktu z Tobą.


Oczyszczenie z czarnej magii

Oczyszczenie z czarnej magii to najbardziej czasochłonne oczyszczanie energetyczne. Zdarza się jednak, że ktoś rzucił na Ciebie urok miłosny lub spętał Cię. Ewentualnie Ty to zrobiłaś. Przychodzi jednak czas, że chcesz zacząć żyć własnym życiem i bez tej osoby w nim. Takie oczyszczanie Ci to zapewni.


Oczyszczanie energetyczne pomaga!

Tak samo jak dbamy o kondycję ciała, tak samo co jakiś czas powinniśmy oczyszczać własną energetykę. Czasami warto również oczyścić relacje z innymi ludźmi.