OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNEOczyszczanie energetyczne Twojej aury

Klątwy, uroki, złorzeczenia, wampiryzm energetyczny, podczepy oraz negatywne powiązania mogą objawiać się na wiele sposobów. Zaczynasz zastanawiać się na nimi, gdy zauważasz, że cokolwiek zrobisz, to nadal tkwisz w jednym miejscu. Ponadto widzisz, że problemy się kumulują, przyjaciele odchodzą a wokół są tylko toksyczni ludzie, doświadczasz chorób, nagłych nieszczęść, dziwnych i niekorzystnych dla Ciebie zbiegów okoliczności. Również nie układa Ci się w miłości, życiu osobistym, w pracy, w biznesie  – a to znak, że potrzebujesz oczyszczania energetycznego. Oczyszczanie energetyczne to nowy początek Twojego życia. Oczyszczanie indywidualne sprawi, że zobaczysz swoje sprawy w jasnym świetle. Nie zabierze Twoich problemów, ale Ty będziesz już wiedział jak sobie z nimi radzić.


oczyszczanie energetyczne sprawi, że poczujesz sie jak biały lotos na tafli spokojnego jeziora - biały i czysty


Oczyszczanie i uzdrawianie relacji

Z ludźmi obok nas wchodzimy w różnego rodzaju interakcje i tworzymy wzajemne więzi. Jedni z nich są dla nas tłem życia, ale inni są ważni i dobrze byłoby, żebyśmy byli z nimi w dobrych relacjach. A co jeżeli przestało się układać, kłócicie się, nie możecie porozumieć się i żyjecie obok siebie a nie razem? Jeszcze nie tak dawno tworzyliście zgrany duet a teraz nie potraficie pogodzić się po kłótni. Wasze wzajemne żale i urazy powodują, że trudno jest żyć razem, ale i trudno w zgodzie rozstać się. Tu pomoże oczyszczanie i uzdrawianie relacji.

zamów usługę - wróżka Ksymena


Odcinanie toksycznych osób

A może niektórych ludzi chcesz zupełnie pozbyć się ze swojego życia? Odizolować ich od siebie, zlikwidować ich wpływ na Twoje życie oraz odciąć negatywne powiązania? Czujesz bowiem, że wysysają z Ciebie energię, negatywnie Cię programują a nawet wiesz, że złorzeczą Ci. Sam z siebie w tym momencie nie potrafisz zdobyć się na asertywność, nie potrafisz tych ludzi odsunąć od siebie, zniechęcić do tego, żeby interesowali się Tobą i Twoim życiem. Co zrobić? Odetnij ich energetycznie od siebie!

Oczyszczanie aury

Oczyszczanie i uzdrawianie relacji

Odcinanie toksycznych osób

Równowaga energetyczna