Energia ReikiRównowaga energetyczna

Oczyszczanie energetyczne

oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz Reiki - oczyszczanie aury


Każdy z nas żyje w jakiś środowisku. Obok nas są ludzie nam przychylni, obojętni lub może nawet wrogo do nas nastawieni. W niektórych sytuacjach nie mamy wpływu na to z kim na co dzień spotykamy się. Nie mamy wpływu kto razem z nami pracuje w jednym dziale, kto mieszka obok w tym samym bloku. Tymczasem ludzie są różni i mają różne intencje i pragnienia. Czasami życzą nam dobrze a zdarza się, że wręcz przeciwnie – próbują odebrać nam coś, co jest nasze lub tylko atakują nas energiami zazdrości, zawiści, złorzeczeń. Przecież wszystko ma energię – słowo, myśl, pragnienie, uczynek. Kumuluje się to w nas – i te pozytywne energie, i negatywne. Co jakiś czas należałoby pomyśleć o oczyszczaniu energetycznym. Oczyszczanie energetyczne jest bowiem tak samo ważne, jak oczyszczanie ciała fizycznego.
Po co jest potrzebne oczyszczanie energetyczne?

Nasza życiowa energia zależy od stanu naszej psychiki, od naszych myśli i emocji. Uczestnicząc w różnych sytuacjach życiowych – nie tylko przecież miłych, ale często również niekomfortowych dla nas – zbieramy energię z otoczenia. Wchłaniamy w siebie cudze złe afekty, napięcia nerwowe, czyjś gniew. Potem czujemy się podenerwowani i zirytowani a zdarza się, że popadamy w depresję. Bywa że sami lękamy się niektórych sytuacji czy okoliczności lub nawet ludzi i wtedy możemy sobie produkować własne lęki, fobie, i wytwarzać negatywne myślokształty. Powracamy w myślach do tego, co nam nie wyszło, tkwimy w toksycznych relacjach i coraz trudniej nam zmienić nasze niekorzystne dla nas schematy postępowania. Im bardziej jesteśmy wrażliwi na otoczenie, tym trudniej z takiego stanu wyjść. Raz na jakiś czas trzeba to po prostu oczyścić, zresetować się, zyskać jakiś nowy początek.


Wszystko jest energią

Energią są nasze myśli, też nasze pragnienia i intencje i to one przecież popychają nas do działania lub przeciwnie – do jego unikania. Ważne więc aby były one nasze, wypływające z nas samych, nie skażone wpływami innych ludzi. Optymalnie byłoby, żeby w nasz sposób myślenia, odbierania świata i sposób naszego działania nie ingerowały inne osoby – a zwłaszcza te mające zanieczyszczone lub nawet  skażone własnymi ograniczeniami widzenie rzeczywistości. Bowiem gdy jesteśmy osłabieni energetycznie łatwo nam przyjąć cudzy negatywny ogląd świata, cudze poglądy – również na nasz własny temat.

Nie wszyscy przecież są nam przychylni

Niektórzy wręcz starają się coś osiągnąć naszym kosztem. Atakują nas swoimi energiami – a my, gdy nie dbamy o swoją czystość energetyczną, wchłaniamy to. Czasami nawet możemy być świadomi tego, że raz na jakiś czas należałoby poprosić kogoś o oczyszczanie naszej aury lub samemu przeprowadzić je domowymi sposobami, ale nie robimy tego tłumacząc sobie, że może później, że za jakiś czas… A tymczasem brud energetyczny cały czas gromadzi się wokół nas.


oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena - odcinanie toksycznych osób - uzdrawianie relacji partnerskichOtacza nas pole energetyczne – nasza aura

aura - wróżka Ksymena

W niej jest zapisany nasz osobisty kod informacyjny. Aura to obraz naszej osobowości, stanu psychiki, własnych emocji a także ewentualnej choroby. W niej są widoczne nasze minione doświadczenia a przecież nie wszystkie były dla nas korzystne. Rozpamiętujemy swoje porażki, rozwód, toksyczne związki, nieumiejętność poprawy sytuacji materialnej. Każda negatywna myśl – o sobie, swojej przeszłości lub przyszłości prowokuje kolejną taką samą. W pewnym momencie nie ma już w nas tych jasnych, bo nie widzimy perspektyw poprawy. Wszystko to zapisuje się w aurze w postaci jej zabrudzeń. Pozytywne myśli mają moc rozjaśnienia aury, ale w pewnych momentach ich siła jest zbyt mała, bo nagromadzony przez lata smutek, złość, zwątpienie w siebie powodują, że nie mają mocy na dłużej zagnieździć się w niej. My osobiście nie mamy już siły niczego zmieniać w swoim życiu, bo przytłacza nas bagaż i własnych doświadczeń i własnych myśli.

A gdyby tak te negatywne energie zniknęły?

Rzecz jasna nie można wymazać negatywnych doświadczeń, ale można oczyścić myśli. Sprawić, że zyskamy nadzieję. Oczyszczanie energetyczne nie sprawi, że problemy nagle znikną. Oczyszczanie energetyczne zdejmuje nagromadzony bagaż własnych samoograniczeń wynikających z myśli – że nie uda się, że nie potrafię, że nic nie jestem wart, że już nie może być lepiej. Przecież może być – najpierw jednak trzeba w to uwierzyć!


Pomieszczenia też mają swoją energię

Bywa tak, że wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia, domu, pokoju i mamy ochotę natychmiast wyjść stamtąd. Coś nas odpycha, czujemy się tam źle, mamy wręcz wrażenie, że coś wisi w powietrzu. Wisi. Co? Negatywna energia nagromadzona tam przez lata. Może wcześniej mieszkał tam ktoś, kto był pesymistycznie nastawiony do świata, był w depresji a może nawet miał myśli samobójcze. Wszystko to zapisało się w polu informacyjnym tego pomieszczenia czy domu – w jego aurze, we wszystkich przedmiotach tam znajdujących się. Nie da się funkcjonować skutecznie w okolicznościach, w których zewsząd czujemy negatywną energię, bo z czasem sami nią przesiąkniemy. Czujemy się bowiem niespokojni z jakieś powodu i dziwnie rozdrażnieni. Pomieszczenia również należy oczyszczać a zwłaszcza te, które przejmujemy po innych osobach. Po co nam ciężar cudzych doświadczeń? W takim przypadku również należałoby zacząć od oczyszczania energetycznego.

oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz Reiki


Trudne relacje

Funkcjonujemy w jakiejś grupie ludzi, w związkach partnerskich, biznesowych, towarzyskich. Z niektórymi ludźmi jednak trudno nam porozumieć się. Chcielibyśmy być w poprawnych relacjach, ale nie udaje się nam to. Przez lata narosło wiele nieporozumień, wzajemnych żali, powstało w nich przeświadczenie o naszych złych intencjach. Gdy nasze intencje nie są złe, oczyśćmy tę relację, usuńmy negatywną energię między nami. Sprawmy, żeby nie ciążyły już wypowiedziane słowa i popełnione uczynki. Żeby ta druga osoba odbierała poprawnie nasze nastawienia i zgodnie z naszymi intencjami, żeby nie była już do nas uprzedzona a otworzyła się na nas. Przecież wszystko jest energią – a tę można oczyścić. Energetyczne oczyszczanie relacji sprawi, że damy sobie nowy początek.


Toksyczne relacje

Ludzie są różni i nasze relacje z innymi ludźmi są różne. Z jednymi łączą nas więzi przyjaźni a do innych czujemy niechęć – ale musimy funkcjonować obok nich, bo pracujemy razem, bo obok siebie mieszkamy. Zdarza się, że na co dzień nie mamy z nimi kontaktu, nie chcemy go, ale oni nie pozwalają o sobie zapomnieć. Były partner, wścibska koleżanka, uciążliwa sąsiadka potrafią skutecznie zatruć nam życie ciągle przypominając o sobie, rozsiewając plotki, działając na naszą szkodę lub posuwając się nawet do czarnej magii. A gdyby ich odciąć od siebie? Sprawić, żeby stracili ochotę interesowania się naszym życiem? Rzecz jasna nie da się kogoś zmienić wbrew jego woli i jeżeli ten ktoś kiedyś znowu zechce być złośliwy, to będzie. Jednak oczyszczanie energetyczne z intencją odcięcia wpływu tych osób na nasze życie, sprawi, że nie będziemy już dla nich ważni. A gdy ktoś nie jest ważny, to po co interesować się nim?

oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz ReikiJak odczuwamy zanieczyszczenia energetyczne?

Jesteśmy cały czas zirytowani, przygnębieni inie widzimy perspektyw na poprawę. Zaczynamy chorować, nie możemy spać. Mamy przeświadczenie, że prześladuje nas pech, że cokolwiek zaczniemy robić i tak to się nie uda. Cierpi nasz związek lub w ogóle nie potrafimy znaleźć partnera, cierpi sfera finansowo – zawodowa. Ludzie odsuwają się od nas. Nie widzimy również sposobu wyjścia z naszej sytuacji.


Metody oczyszczania energetycznego

Skuteczne są metody znachorskie i te wykonywane przy użyciu energii Reiki. Posługuję się tymi dwiema metodami jednocześnie.

Oczyszczanie energetyczne rytuałem?

Należy uświadomić sobie czym jest rytuał. To tylko wysłanie zapotrzebowania do Wszechświata – w tym przypadku aby zabrał nam to, co jest dla nas niekorzystne, co nam szkodzi, co nas przytłacza. Oczywiście w pewnym zakresie rytuał może być skuteczny tak samo, jak skuteczne są niektóre domowe sposoby oczyszczania. Jednak rytuał możesz przecież wykonać sobie samodzielnie i nie musisz zlecać tego innej osobie. Samodzielnie możesz oczyścić sobie myśli, odciąć toksyczne osoby, usunąć z aury drobne złorzeczenia przeciwko Tobie. Z pewnością jednak samodzielnie nie oczyścisz czarnej magii, czasami samodzielnie nie odetniesz niektórych toksycznych powiązań pomiędzy Tobą a innymi ludźmi. W takim przypadku potrzebna jest pomoc specjalisty – i to nie od rytuałów a zabiegów energetycznych.

Metody znachorskie

Szeptunka, szeptucha, znachorka, babka, starucha – to różne określenia tej samej profesji. Szeptunki nie są lekarkami a potrafią uzdrowić ciało i ducha. Wszelkie choroby bowiem zawsze mają swój początek w zaburzeniach energetyki. Dawne szeptunki rzecz jasna nie znały terminu „zaburzenia energetyczne” czy „czakry”, ale z powodzeniem potrafiły wyleczyć z bólów reumatycznych i kości, kołtuna, chorób skórnych i tych o podłożu neurologicznym. Szeptunka potrafiła uleczyć ciało, zdjąć urok, klątwę czy złorzeczenie, ale równie skutecznie potrafiła i ten urok rzucić. Potrafiła rozdzielić, ale i też związać ze sobą ludzi. W mojej rodzinie do dzisiaj opowiada się jak skuteczna była moja cioteczna prababka. Cokolwiek obecnie myślimy o takich metodach, nawet gdy kojarzymy je z folklorem, one naprawdę działają.

Energia Reiki

Klątwy, uroki, złorzeczenie, podczepy energetyczne innych osób – tzw. wampirów energetycznych lub podczepy astralne powodują zaburzenia w przepływie energii w naszym ciele. Negatywna energia pochodząca z naszego otoczenia i od innych osob może zablokować sprawną pracę określonej czakry a to urzeczywistnia się w naszym życiu w postaci problemów w określonej sferze życia – w zdrowiu, ogólnym bezpieczeństwie życiowym, miłości… Oczyszczając energetykę pozbywamy się blokad.


Co daje oczyszczanie energetyczne?

Przede wszystkim daje nowy początek w tym, czego dotyczy.


Oczyszczanie aury

Gdy oczyścisz aurę, uwolni Cię to od cudzych złych energii – złorzeczeń, uroków, klątw, cudzej presji na Twoje postępowanie. Uwolni od własnych negatywnych myślokształtów ograniczających Ci działanie, od przeświadczenia, że ciągle prześladuje Cię pech, od blokad dotyczących partnerstwa, finansów, poprawnej komunikacji z innymi, od przeświadczenia, że nic dobrego Cię nie czeka. Oczyszczanie energetyczne oczyści Ci myśli i zobaczysz swoją sytuację obiektywnie taką, jaka ona faktycznie jest. Poprawi Ci się samopoczucie, poprawi zdrowie, zyskasz przeświadczenie, że ze wszystkim dasz sobie radę.


Oczyszczenie i uzdrawianie relacji partnerskich

Oczyszczanie relacji partnerskich pozwoli Wam otworzyć się na siebie, zrozumieć wzajemnie swoje intencje. Doświadczenia z przeszłości wywołujące żal, smutek czy złość nie będą już miały znaczenia. Energetyczne oczyszczenie relacji nie sprawi, że partner od razu pokocha, gdy wcześniej nie czuł miłości, ale znikną jego uprzedzenia. Gdy ich zaś nie będzie, łatwiej przecież stworzyć relację dającą obydwojgu zadowolenie.


Odcinanie toksycznych osób

Odcinanie energetyczne spowoduje usunięcie lub zniwelowanie wpływu niekorzystnych dla Ciebie osób na Twoje życie. Przestaną Tobą interesować się, zniknie ich potrzeba kontaktu z Tobą.


Oczyszczenie z czarnej magii

Oczyszczenie z czarnej magii to najbardziej czasochłonne oczyszczanie energetyczne. Zdarza się jednak, że ktoś rzucił na Ciebie urok miłosny lub spętał Cię. Ewentualnie Ty to zrobiłaś. Przychodzi jednak czas, że chcesz zacząć żyć własnym życiem i bez tej osoby w nim. Takie oczyszczanie Ci to zapewni.Dbajmy o własną czystość energetyczną!

oczyszczanie energetyczne sprawi, że poczujesz sie jak biały lotos na tafli spokojnego jeziora - biały i czysty


Tak samo jak dbamy o kondycję ciała, tak samo co jakiś czas powinniśmy oczyszczać własną energetykę.


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Energia Reiki

Równowaga energetyczna

2 thoughts on “Oczyszczanie energetyczne

  1. Beata pisze:

    Pani Ksymeno, cieszę się, że trafiłam na panią, gdyż po pani oczyszczaniu wreszcie w moim życiu zaczyna wszystko się układać. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *