ODCINANIE TOKSYCZNYCH OSÓB

Odcinanie toksycznych osób pozwala nam zyskać panowanie nad własnym życiem. Bowiem łączące nas z innymi ludźmi więzi mogą być nie tylko pozytywne, budujące, dodawać nam energii. Może być przeciwnie – mogą nas jej pozbawiać, powodować uzależnienie od obecności danej osoby, strach, smutek. Więzi z innymi ludźmi mogą być również toksyczne. Wtedy pomoże odcinanie toksycznych osób.


Czasami bywa tak, że po spotkaniu z kimś czujesz osłabienie, brak sił, smutek, zniechęcenie, wyczerpanie a Twój rozmówca wręcz kwitnie. Dzieje się tak dlatego, że z powodu łączących Was sznurów energetycznych ta osoba pobrała trochę Twojej energii. To wampir energetyczny. Nie potrafisz jednak zerwać kontaktów. Może nie możesz, bo np. razem pracujecie.

odcinanie toksycznych ludzi pozwoli uniknąć Ci problemów i kłótni z nimi


Zdarza się również, że ktoś steruje Twoim życiem w inny sposób. Cokolwiek powie, ziszcza się to w postaci niekorzystnych dla Ciebie zdarzeń, sytuacji. Słowa tej osoby mają moc sprawczą. Złorzeczy Ci a Ty nie potrafisz się obronić. Prowokuje kłótnie, narzuca Ci swoją wolę.


Minęło kilka lat od rozstania a Ty nadal cierpisz. Nie możesz zapomnieć, odczuwasz żal, być może również emocje byłego partnera. Wiesz kiedy jest radosny, kiedy zmęczony, kiedy pobudzony i Ty czujesz to samo. Chcesz zbudować związek z kimś innym, ale nie potrafisz.

odcinanie toksycznej osoby - odcinanie toksycznej osoby - wampir energetyczny - osoba toksyczna - wróżka KsymenaA może nadal jesteś w związku? Chcesz odejść, bo wiesz, że relacja jest dla Ciebie toksyczna i uzależniająca. Boisz się jednak zrobić ten pierwszy krok. Wierzysz nadal w tłumaczenia partnera, że sobie nie poradzisz, że nic nie znaczysz, że nikt Cię nie zechce.


Miałam prośby o odcięcie energetyczne członków najbliższej rodziny. Tak, relacje rodzinne są czasami lekko skomplikowane. Czasami kocha się kogoś, ale chciałoby się jednak trzymać go na dystans – np. zaborcza matka, dziecko nie potrafiące się usamodzielnić.


Przykłady potrzeby odcięcia się od kogoś można mnożyć.Masz prawo do tego, żeby decydować kto może zostać w Twoim życiu a o kim chcesz zapomnieć.


Zabieg polega na całkowitym odcięciu łączących Was sznurów energetycznych. Zniknie wpływ tych ludzi na Twoje życie. Przestaniesz odczuwać niepokój, strach, smutek czy innego rodzaju ograniczenia. Uwolnisz się od myśli o tej osobie, zniknie potrzeba kontaktu, osoba ta straci wpływ na Twoje życie.

odcinanie toksycznych ludzi pozwoli Ci zerwać kajdany wiążace Cię z nimi


Zyskasz poczucie panowania nad swoim życiem.


Jestem Wielkim Mistrzem Reiki.


Zapraszam.

Co daje zabieg odcięcia toksycznej osoby?

Oczyszczanie aury

Oczyszczanie i uzdrawianie relacji

Równowaga energetyczna