Odcinanie toksycznych osób

Może niektórych ludzi chcesz zupełnie pozbyć się ze swojego życia? Odizolować ich od siebie, zlikwidować ich wpływ na Twoje życie oraz odciąć negatywne powiązania? Czujesz bowiem, że wysysają z Ciebie energię, negatywnie Cię programują a nawet wiesz, że złorzeczą Ci. Sam z siebie w tym momencie nie potrafisz zdobyć się na asertywność, nie potrafisz tych ludzi odsunąć od siebie, zniechęcić do tego, żeby interesowali się Tobą i Twoim życiem. Co zrobić? Odetnij ich energetycznie od siebie! Odcinanie toksycznych osób sprawi, że zyskasz większe panowanie nad własnym życiem.


Więzi z innymi ludźmi mogą być różne

Więzi mogą być nie tylko pozytywne, budujące i dodawać nam energii. Może być przeciwnie – mogą nas jej pozbawiać i powodować uzależnienie od obecności danej osoby, strach, smutek. Relacje z innymi ludźmi mogą być również toksyczne. Odcinanie toksycznych osób uwolni Cię od ich obecności w Twoim życiu i od ich wpływu na Twoje życie.


Czy zauważasz w swoim życiu takie sytuacje?

  • Po spotkaniu z kimś czujesz osłabienie, brak sił, smutek, zniechęcenie i wyczerpanie a Twój rozmówca wręcz kwitnie. Dzieje się tak dlatego, że z powodu łączących Was sznurów energetycznych ta osoba pobrała trochę Twojej energii. To wampir energetyczny. Nie potrafisz jednak zerwać kontaktów a może nie możesz, bo np. razem pracujecie.
  • Zdarza się również, że ktoś steruje Twoim życiem w inny sposób. Cokolwiek powie, ziszcza się to w postaci niekorzystnych dla Ciebie zdarzeń i sytuacji. Słowa tej osoby mają moc sprawczą. Złorzeczy Ci a Ty nie potrafisz się obronić. Prowokuje kłótnie i narzuca Ci swoją wolę. Pochwali Twoje rośliny a one marnieją.
  • Minęło kilka lat od rozstania a Ty nadal cierpisz. Nie możesz zapomnieć, odczuwasz żal i być może nawet również emocje byłego partnera. Wiesz kiedy jest radosny, kiedy zmęczony a kiedy pobudzony – i Ty czujesz to samo. Chcesz zbudować związek z kimś innym, ale nie potrafisz.
  • A może nadal jesteś w związku? Chcesz odejść, bo wiesz, że relacja jest dla Ciebie toksyczna i uzależniająca. Boisz się jednak zrobić ten pierwszy krok. Wierzysz nadal w tłumaczenia partnera, że sobie nie poradzisz, że nic nie znaczysz i że nikt Cię nie zechce.
  • Relacje rodzinne bywają różne. Miałam prośby o odcięcie energetyczne członków najbliższej rodziny. Tak, relacje rodzinne są również czasami lekko skomplikowane. Czasami kocha się kogoś, ale chciałoby się jednak trzymać go na dystans – np. zaborcza matka, dziecko nie potrafiące się usamodzielnić.


Przykłady potrzeby odcięcia się od kogoś można mnożyć…


Masz prawo do tego, żeby decydować kto może zostać w Twoim życiu a o kim chcesz zapomnieć

Zabieg polega na całkowitym odcięciu łączących Was sznurów energetycznych. Zniknie wpływ tych ludzi na Twoje życie. Przestaniesz odczuwać niepokój, strach, smutek czy innego rodzaju ograniczenia. Uwolnisz się od myśli o tej osobie a u niej zniknie potrzeba kontaktu z Tobą. Ta osoba straci wpływ na Twoje życie. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki. Zapraszam do kontaktu, jeżeli potrzebujesz mojej pomocy.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Co daje zabieg odcięcia toksycznej osoby?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *