Pan – karta Lenormand

Pan - karta Lenormand - wróżka Ksymena

Jeżeli o wróżbę prosi mężczyzna, to karta Pan sygnifukuje jego samego. Gdy o wróżbę prosi kobieta, karta pokazuje jej partnera życiowego, ważnego dla niej mężczyznę lub mężczyznę, o którego jest pytanie.


ogólne znaczenie:

sygnifikator pytającego mężczyzny, mąż, partner, narzeczony, ważny mężczyzna pełniący istotną rolę w życiu proszącej o wróżbę kobiety, mężczyzna, o którego jest pytanie – jego wpływ i jego sprawy


miłość/związki:

kobiecie będącej w związku karta pokazuje jej partnera a dopiero sąsiadujące karty wskażą jego nastawienie i uczucia do niej, dla kobiety wolnej karta oznacza jej nowego partnera, też: wpływ Pana na wzajemne relacje w związku, też: kierowanie się rozumem a nie sercem


praca/finanse:

ważny mężczyzna mający wpływ na pracę, konieczność śmiałego i zdecydowanego działania


osoba:

partner życiowy, mąż, narzeczony, ważny przyjaciel


zdrowie:

choroby typowo męskie, hormony


Pan jako rada:

Dla Panów: Zadbaj o siebie i swoje przyjemności. Poświęć sobie więcej czasu – teraz Ty jesteś najważniejszy. Dla Pań: Zadbaj o swojego partnera. Dla wszystkich: używaj lewej półkuli mózgu, myśl logicznie, analizuj sytuację. Kieruj się rozumem a nie sercem.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie z kart
Wróżenie – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *