Pani – karta Lenormand

Pani - karta Lenormand - wróżka Ksymena

Jeżeli o wróżbę prosi kobieta, to karta Pani sygnifukuje ją samą. Gdy o wróżbę prosi mężczyzna, karta pokazuje jego partnerkę życiową, ważną dla niego kobietę lub kobietę, o którą jest pytanie.


ogólne znaczenie:

sygnifikator pytającej kobiety, żona, partnerka, narzeczona, ważna kobieta pełniąca istotną rolę w życiu proszącego o wróżbę mężczyzny, kobieta, o którą jest pytanie – jej wpływ i jej sprawy


miłość/związki:

mężczyźnie będącemu w związku karta pokazuje jego partnerkę a dopiero sąsiadujące karty wskażą jej nastawienie i uczucia do niego, dla mężczyzny wolnego karta oznacza jego nową partnerkę, też: wpływ Pani na wzajemne relacje w związku, też: kierowanie się sercem a nie rozumem


praca/finanse:

ważna kobieta w pracy, konieczność działania mniej wyrazistego i bardziej dyplomatycznego


osoba:

partnerka życiowa, żona, narzeczona, ważna przyjaciółka


zdrowie:

choroby typowo kobiece, hormony


Pani jako rada:

Dla Pań: Zadbaj o siebie. Poświęć sobie więcej czasu – teraz Ty jesteś najważniejsza. Dla Panów: Zadbaj o swoją partnerkę. Dla wszystkich: słuchaj bardziej swojej intuicji i serca a nie rozumu.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie z kart
Wróżenie – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *