PLAN DUSZY

Dusza wybiera określony czas i miejsce, aby zrealizować swój Plan na to wcielenie

Otrzymuje również określone zdolności i możliwości, aby wypełnić swoją misję. Celem jest zawsze Jej rozwój oraz zdobywanie wiedzy i doświadczeń intelektualnych i moralnych.


Plan Duszy na ten moment życia - wróżka Ksymena
Obraz Aristeidis Tsitiridis z PixabayPrzed urodzeniem wszystko jest już zaplanowane


Dusza wybiera sobie rodziców, warunki materialne, w jakich będzie żyła, okres historyczny oraz rodzaj doświadczeń, z jakimi chce się zmierzyć. Oznacza to, że już przed narodzeniem wiadome jest kto będzie czyim dzieckiem, kto komu pozwoli doświadczyć miłości, poczucia krzywdy czy odrzucenia. Wiadome jest kto tym razem będzie kobietą a kto mężczyzną. Wszystko to określa Plan Duszy na to wcielenie.


To my sami więc odpowiadamy za to, co nas spotyka. To my sami tworzymy swoje wcielenia i swoje życie. Nie rodzimy się jednak za karę. Rodzimy się po to, żeby doskonalić się, kochać, żyć… To jest nasza misja.

karma - Plan Duszy - wcielenie - inkarnacja - wróżka KsymenaCzy można przewidzieć co przyniesie życie?


Można, bo wszystko jest zapisane w Planie Duszy na to wcielenie. Są w nim informacje o życiowych lekcjach i rodzajach doświadczeń, które staną się naszym udziałem, o ograniczeniach i ułatwieniach, o tym czy wszystko będzie nam przychodziło łatwo, czy będziemy musieli we wszystkie sprawy wkładać wiele wysiłku. Nie ma więc w nim informacji o tym czy dostaniesz tę konkretną pracę, ale czy łatwo będzie Ci w sferze pracy. Z Planu nie dowiesz się czy stworzysz związek z konkretną osobą, ale czy Twoje związki będą udane i satysfakcjonujące. Przede wszystkim jednak poznasz karmiczną przyczynę tego. Dowiesz się dlaczego tak się dzieje oraz co zrobić, żeby było lepiej. Często bowiem cierpimy, bo czegoś nie rozumiemy. Zrozumienie daje wiedzę – a z nią spokój wewnętrzny.


Chodzi o to, żeby dowiedzieć się jak być szczęśliwymZapraszam

Rozkład karmiczny

Indywidualny portret karmiczny

Karmiczny portret partnerski

Porozmawiajmy o karmie