Po co go spotkałam?

rozkład tarota - Po co go spotkałam - wróżka Ksymena

Czasami jest tak, że niespodziewanie spotykasz kogoś, kto burzy Twoje do tej pory uporządkowane życie. Odchodzi a Ty nie wiesz co właściwie zadziało się, dlaczego i jaki był tego sens. Wracasz myślami do tej osoby, zastanawiasz się czy mogło potoczyć się inaczej. A może obecnie jesteś w jakiejś relacji i nie wiesz do czego ona prowadzi? Pytasz: Po co go spotkałam? Odpowiedzi udzieli ten rozkład tarota.


Po co go spotkałam? – znaczenia pozycji kart w rozkładzie:

1 – Co wydarzyło się między Wami?

Jaka była Wasza historia? Co razem przeżyliście?


2 – Czego Ty oczekiwałaś?

Twoje oczekiwania, marzenia i plany wobec partnera.


3 – Co otrzymałaś?

Tu pokazuje się Twoje zadowolenie lub niezadowolenie z relacji. To czy byłaś stroną biorącą, czy dającą.


4 – Czego On oczekiwał od Ciebie?

Jakie oczekiwania, ewentualnie plany miał Twój partner wobec Ciebie? Czy w ogóle je miał?


5 – Co otrzymał?

Jak czuł się w relacji z Tobą? Czy jego oczekiwania zostały zaspokojone? Co mu dałaś z siebie?


6 – Co Was połączyło?

Dlaczego byliście ze sobą? Dlaczego spotkaliście się? Co Was do siebie przyciągnęło? Może spotkanie wynikało z Waszych Planów Dusz a może to był przypadek?


7 – Co stanowiło problem?

Utrudnienia w relacji. Dlaczego ta relacja nie mogła dalej trwać?


8 – Czego to miało Cię nauczyć?

Co potencjalnie mogłaś uzyskać w tej relacji, czego nauczyć się, jakie swoje cechy rozwinąć a może jakieś zatrzeć?


9 – Czego nauczyło?

Jaką faktyczną naukę wyniosłaś z tej relacji? Czego dowiedziałaś się o sobie, może o innych ludziach? Może potem coś zmieniłaś w sobie lub swoim życiu?


10 – Czy jeszcze coś się zadzieje?

Czy macie jeszcze jakąś wspólną przyszłość przed sobą?


Przykład interpretacji:

Pani Alina pyta po co w jej życiu pojawił się Pan Mirek.


Z kart wynika, że Pan Mirek pojawił się w życiu Pani Aliny, gdy ta była już w związku. Król denarów wskazuje bowiem na jej partnera życiowego, przypuszczalnie męża, może ojca jej dzieci. Pani Alina nie szukała przygód poza swoim związkiem, nie myślała o takich, nie była na nie gotowa – odwrócone 3 buławy. 3 buławy to Karta Brama w tarocie. Pani Alina nie była gotowa jej przejść. No ale coś zadziało się niejako poza jej wolą. Nagle straciła zwykły rozsądek życiowy i zaangażowała się w relację pozazwiązkową.

Relacja z Panem Mirkiem pokazana w Mocy z pewnością była bardzo namiętna, szalona i fascynująca dla obydwojga. Połączyło ich nie tylko wzajemne fizyczne zauroczenie sobą, potrzeba przybywania ze sobą, przypuszczalnie również świetny seks – to Moc przecież! – ale też podświadoma więź wynikająca z tego, że tworzą związek karmiczny. Generalnie żeby wyrokować o związku karmicznym łączącym dwoje ludzi, najlepiej widzieć to dodatkowo w ich datach urodzenia. Karta Gwiazda wskazuje jednak na połączenie karmiczne. Może mówić również o ich przekonaniu, że świetnie ze sobą czuli się, że mieli przeświadczenie, że spotkali idealnego dla siebie partnera, wprost drugą połówkę siebie, że przeżyli miłość romantyczną. Ponadto mogły ich połączyć jakieś wspólne plany i nadzieje, że ich relacja będzie na zawsze.

Rzeczywistość jednak okazała się dla nich mniej łaskawa. Bowiem co stanowiło problem? Król denarów. Być może partner Pani Aliny dowiedział się o jej relacji pozazwiązkowej, może to Pani Alina postanowiła ją sama zakończyć nie chcąc tracić swojego życiowego partnera. Przecież z Królem denarów łączy ją więcej, niż więź. Może mają wspólne dzieci. Z pewnością mają jakiś wspólny dorobek życiowy. W sytuacji wyboru Pani Alina postawiła na Króla denarów a nie na Pana Mirka, pomimo że ten również chciał tworzyć z nią związek. Związek w 4 buławach jest może jeszcze mało określony. Najczęściej to relacja romansowa, ale już na takim etapie, że ludzie mają przeświadczenie, że dobrze się znają, że powstają wspólne plany, że chcą ze sobą być. Relacja pokazana w 4 buławach może zakończyć się właśnie tylko romansem, ale na jej podstawie mogą powstawać poważne zobowiązania i poważny związek. Do tego nie doszło.

Pani Alina nie oczekiwała więc niczego a otrzymała szansę na przeżycie pięknej miłości. Pan Mirek w porównaniu do Pani Aliny oczekiwał wiele, ale spotkało go rozczarowanie. Przegrał rywalizację z partnerem Pani Aliny. Poczuł się zdradzony, zraniony, doznał zawodu miłosnego. Uświadomił sobie gorzką prawdę, że był tylko tym trzecim i nie miał szans na trwałe związanie się z Panią Aliną.

Z tego rozkładu Pani Alina dowiaduje się więc, że była kimś ważnym dla Pana Mirka. Że to, co wtedy czuła było wzajemne. Co dała jej ta relacja? Pani Alina rozkwitła. Stała się przecież Królową buław – kobietą atrakcyjną, aktywną, odważną, niezależną, aktywną seksualnie. Może dopiero przy Panu Mirku swoją seksualność odkryła? Tego przecież związek z Panem Mirkiem miał ją nauczyć. Miał ją nauczyć doceniać jasne strony życia i drobne przyjemności. Miał ją otworzyć na innych ludzi, sprawić, żeby stała się bardziej przyjacielska. Żeby nie bała się okazywać uczucia i żeby w ogóle w swoim życiu uczucia brała pod uwagę, żeby polepszyła sobie relacje z innymi ludźmi. Żeby nauczyła się uwodzić, żeby dostrzegła w sobie nie tylko żonę i matkę, ale też piękną kobietę.

Czy jeszcze coś zadzieje się między nimi? 2 denary. Kto wie? Nie ma prognozy na nic stałego i trwałego, ale są możliwe kontakty co jakiś czas. Bardzo możliwe więc, że jeszcze coś wspólnie przeżyją – ale w atmosferze raczej beztroski i bardzo niezobowiązująco. Nie będzie to jednak z pewnością prowadziło do zmian w ich w życiu.


Pani Alina już nie musi zadawać sobie pytania: Po co go spotkałam?

Pani Alina już to wie.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Pytania do kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *