Podpis

Podpis - wróżka Ksymena-numerolog

Każda liczba w naszym portrecie numerologicznym wpływa na nasze życie i jego jakość. Rzecz jasna o ile nie mamy wpływu na liczby z daty urodzenia i musimy realizować zapisany w nich program, to jednak świadomie możemy ułatwiać sobie życie przybierając określone imiona i nazwiska. Tak samo świadomie możemy dobrać sobie podpis.


Droga życia oraz zestaw imion i nazwisk są ważne…

Oczywiście największy wpływ na nas mają energie zapisane w naszej dacie urodzenia. One obdarzają nas głównymi cechami naszej osobowości, pokazują dodatkowe cechy naszego charakteru, ukazują momenty przełomowe w naszym życiu. Wymuszają także naukę określonych lekcji poprzez doświadczanie niezależnych od nas okoliczności i zdarzeń. Zaś w imionach i nazwiskach, które nosimy, zawarty jest nasz potencjał umożliwiający lub utrudniający zrealizowanie wybranego przez nas programu wyznaczonego przez datę urodzenia. Potencjały imion i nazwisk ukazują jak my sami odnajdujemy się we własnym życiu.


… ale na nasz los istotny wpływ ma również podpis, który zasila osobowość swoją energetyką a w połączeniu z wibracją Drogi życia kształtuje indywidualne Przeznaczenie

Zdarza się, że energie Drogi życia oraz imion i nazwisk są nieharmonijne, powodują różnego rodzaju napięcia i problemy wewnętrzne. Wszelka nieharmonijność uzewnętrznia się bowiem jako niezgodność celów i działań. Człowiek chce coś osiągnąć, ale nie potrafi. Oczywiście optymalnie byłoby zharmonizować portret numerologiczny, ale już sam dobrze dobrany podpis w pewien sposób zniweluje takie osobiste konflikty.


Ratunek w podpisie

Podpis wnosi do naszej osobowości dodatkowe elementy wpływające na naszą osobowość, charakter i mentalność. Podpis oddziałując na nasze Przeznaczenie kształtuje naszą obecną i przyszłą sytuację. Wpływa na to czy jesteśmy otwarci na innych, czy łatwo zawieramy przyjaźnie i tworzymy związki, czy potrafimy zrealizować się w sferze materialnej. Warto więc, żeby był dla nas korzystny i dlatego warto poprosić numerologa o pomoc w jego wybraniu.


Droga życia + Podpis = Przeznaczenie

Jak zmieniać podpis? Zestawiając w nim odpowiednie imiona i nazwisko lub dodając litery i cyfry. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę liczby z pełnego portretu numerologicznego. Podpis należy skonstruować bowiem tak, żeby nie tylko dawał spodziewany efekt, ale też uzupełniał brakujące potencjały i nie potęgował deficytów.


Przykład:

Pani Kinga Kaja Nowak jest numerologiczną Siódemką. Poprosiła o konsultację, ponieważ nie potrafi stworzyć udanego związku. W jej pełnym portrecie numerologicznym są pewne nieharmonijności, ale sam podpis ma również źle dobrany. Podpisuje się bowiem pierwszym imieniem i nazwiskiem:

podpis - numerologia - wróżka Ksymena


Dla numerologicznej Siódemki podpis w energii 7 jest bardzo niekorzystny, ponieważ zamyka ją na innych ludzi, potęguje wrodzony dystans do świata, pogłębia bariery pomiędzy nią a innymi. Przeznaczenie w energii 5 z karmą wolności daje zmienność i krótkotrwałość sytuacji oraz nie pozwala jej stworzyć trwałego związku.


A gdyby Pani Kinga podpisywała się obydwoma imionami?

podpis - numerologia - wróżka KsymenaZ takim podpisem wzrośnie poczucie pewności Pani Kingi, chęć samorealizacji a przede wszystkim jej komunikatywność i potrzeby towarzyskie. Będzie potrafiła odnaleźć radość w życiu w każdej sytuacji. Z takim nastawieniem będzie jej łatwo nie tylko tworzyć związki, ale wchodzić w każde inne relacje towarzyskie.


Może być również Podpis w innej energii:

Dla Pani Kingi korzystny byłby również podpis w energii 2 dający Przeznaczenie 9. On również ułatwiłby tworzenie związków, ale trochę zatarłby kontury osobowości Pani Kingi. Dlatego wydaje się, że najlepsze jest tu właśnie zestawienie 7/3/1 – w ogóle otwierające Panią Kingę na świat. Przypuszczalnie przy takim podpisie poprawi się nie tylko sfera związkowa Pani Kingi, ale również każda inna.


Czy ta sama wibracja podpisu jest dobra dla każdego?

Czy to oznacza, że podpis w energii 2 lub 3 będzie również dobry dla koleżanki Pani Kingi, Beaty Nowak – numerologicznej Dwójki? Nie, podpis w energii 2 lub 3 pomoże np. numerologicznej Dziewiątce, ale ponieważ Beata Nowak jako urodzeniowa Dwójka z pewnością potrafi łatwo nawiązywać i podtrzymywać wszelkie relacje, nie potrzebuje wzmocnienia tych cech. Podpis w energii 2 wzmocniłby jej niepewność. Własnym podpisem Pani Beata powinna kreować raczej konsekwentne realizowanie własnych zamiarów.


To takie pierwsze spojrzenie na podpis

W następnym kroku należy spojrzeć na potencjały wewnętrzne kryjące się w imionach i nazwiskach. Chodzi bowiem o to, żeby Podpis uzupełniał ewentualne braki a podkreślał walory osobowości. W ustaleniu tego pomoże konsultacja z numerologiem.


Zapraszam na konsultacje, jeżeli zostawiacie się Państwo czy macie dobrze dobrany podpis lub gdy chcecie go zmienić.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Znaczenie liczb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *