Liczby

Podpis


Każda liczba w naszym portrecie numerologicznym wpływa na nasze życie i jego jakość. Rzecz jasna o ile nie mamy wpływu na liczby z daty urodzenia i musimy realizować zapisany w nich program, to jednak świadomie możemy ułatwiać sobie życie przybierając określone imiona i nazwiska. Tak samo świadomie możemy dobrać sobie podpis.


Oczywiście największy wpływ na nas mają energie zapisane w naszej dacie urodzenia. One obdarzają nas głównymi cechami naszej osobowości, pokazują dodatkowe cechy naszego charakteru, ukazują momenty przełomowe w naszym życiu oraz wymuszają naukę określonych lekcji poprzez doświadczanie niezależnych od nas okoliczności i zdarzeń. Zaś w imionach i nazwiskach, które nosimy, zawarty jest nasz potencjał umożliwiający lub utrudniający zrealizowanie wybranego przez nas programu wyznaczonego przez datę urodzenia. Potencjały imion i nazwisk ukazują jak my sami odnajdujemy się we własnym życiu.


Na nasz los istotny wpływ ma również podpis, który zasila osobowość swoją energetyką a w połączeniu z wibracją Drogi życia kształtuje indywidualne Przeznaczenie.

podpis - numerologia - wróżka Ksymena
Obraz Gerd Altmann z Pixabay


Zdarza się, że energie Drogi życia oraz imion i nazwisk są nieharmonijne, powodują różnego rodzaju napięcia i problemy wewnętrzne. Wszelka nieharmonijność uzewnętrznia się bowiem jako niezgodność celów i działań. Człowiek chce coś osiągnąć, ale nie potrafi. Oczywiście optymalnie byłoby zharmonizować portret numerologiczny, ale już sam dobrze dobrany podpis w pewien sposób zniweluje takie osobiste konflikty.


Podpis wnosi do naszej osobowości dodatkowe elementy wpływające na naszą osobowość, charakter i mentalność. Podpis oddziałując na nasze Przeznaczenie kształtuje naszą obecną i przyszłą sytuację – wpływa na to czy jesteśmy otwarci na innych, czy łatwo zawieramy przyjaźnie i tworzymy związki, czy potrafimy zrealizować się w sferze materialnej.

podpis - numerologia - korekta podpisu - numerolog - liczby - wróżka KsymenaDroga życia + Podpis = Przeznaczenie


Jak zmieniać podpis? Zestawiając w nim odpowiednie imiona i nazwisko lub dodając litery i cyfry. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę liczby z pełnego portretu numerologicznego. Podpis należy skonstruować bowiem tak, żeby nie tylko dawał spodziewany efekt, ale też uzupełniał brakujące potencjały i nie potęgował deficytów.
Przykład:

Pani Kinga Kaja Nowak jest numerologiczną Siódemką. Poprosiła o konsultację, ponieważ nie potrafi stworzyć udanego związku. W jej pełnym portrecie numerologicznym są pewne nieharmonijności, ale sam podpis ma również źle dobrany. Podpisuje się bowiem pierwszym imieniem i nazwiskiem:

podpis - numerologia - wróżka Ksymena


Dla numerologicznej Siódemki podpis w energii 7 jest bardzo niekorzystny, ponieważ zamyka ją na innych ludzi, potęguje wrodzony dystans do świata, pogłębia bariery pomiędzy nią a innymi. Przeznaczenie w energii 5 z karmą wolności daje zmienność i krótkotrwałość sytuacji oraz nie pozwala jej stworzyć trwałego związku.A gdyby Pani Kinga podpisywała się obydwoma imionami?

podpis - numerologia - wróżka Ksymena


Z takim podpisem wzrośnie poczucie pewności Pani Kingi, chęć samorealizacji a przede wszystkim jej komunikatywność i potrzeby towarzyskie. Będzie potrafiła odnaleźć radość w życiu w każdej sytuacji. Z takim nastawieniem będzie jej łatwo nie tylko tworzyć związki, ale wchodzić w każde inne relacje towarzyskie.


Dla Pani Kingi korzystny byłby również podpis w energii 2 dający Przeznaczenie 9. On również ułatwiłby tworzenie związków, ale trochę zatarłby kontury osobowości Pani Kingi. Dlatego wydaje się, że najlepsze jest tu właśnie zestawienie 7/3/1 – w ogóle otwierające Panią Kingę na świat. Przypuszczalnie przy takim podpisie poprawi się nie tylko sfera związkowa Pani Kingi, ale również każda inna.Czy ta sama wibracja podpisu jest dobra dla każdego?


Czy to oznacza, że podpis w energii 2 lub 3 będzie również dobry dla koleżanki Pani Kingi, Beaty Nowak – numerologicznej Dwójki? Nie, podpis w energii 2 lub 3 pomoże np. numerologicznej Dziewiątce, ale ponieważ Beata Nowak jako urodzeniowa Dwójka z pewnością potrafi łatwo nawiązywać i podtrzymywać wszelkie relacje, nie potrzebuje wzmocnienia tych cech. Podpis w energii 2 wzmocniłby jej niepewność. Własnym podpisem Pani Beata powinna kreować raczej konsekwentne realizowanie własnych zamiarów.Zapraszam na konsultacje, jeżeli zostawiacie się Państwo czy macie dobrze dobrany podpis lub gdy chcecie go zmienić.Numerologia

Liczby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *