Przekaz Reiki

przekaz Reiki - wróżka Ksymena-Mistrz Reiki

Jak przekaz Reiki pomoże doenergetyzować każdą ważną dla nas sytuację?

Prosicie mnie Państwo o Reiki w Waszych intencjach. Bywa przecież tak, że staracie się, dbacie o swoje sprawy, ale potrzebujecie takiego dodatkowego łutu szczęścia. Potrzebujecie inspiracji, splotu korzystnych dla was okoliczności, życzliwości innych zaangażowanych w daną sprawę osób.

Moja córka będąc studentką właściwie z dnia na dzień straciła stancję. Już umawiała się z koleżanką, że będzie u niej „waletować”, bo jednak znaleźć mieszkanie w trakcie roku akademickiego nie jest tak łatwo – bo jeszcze trzeba chodzić na wykłady. Wysłałam Reiki. Córka znalazła nowe mieszkanie zanim musiała opuścić poprzednie. Akurat student ze względu na swoją sytuację życiową musiał zwolnić pokój. Mieszkanie w dobrym miejscu, dwóch współlokatorów a każdy miał swój pokój i oprócz tego wspólny salon dla wszystkich. Dla studentki – to więcej, niż mogła oczekiwać.


W tym tygodniu reikowałam intencję młodej dziewczyny, która bardzo chciała otrzymać stanowisko wyższe od obecnie zajmowanego. Obiektywnie miała małe szanse ze względu na swoje małe doświadczenie zawodowe oraz to, że było 11 konkurentów. Potrafiła jednak tak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, że to stanowisko otrzymała – mam już weryfikację.


Co się zadziało?

W każdym przypadku należało zacząć od siebie. Od swoich starań, od podstawy życiowej, od chęci pomocy samemu sobie.

Moja córka aktywnie szukała mieszkania – przeglądała oferty, chodziła oglądać potencjalne lokalizacje. Reiki pomogło jej „jedynie” znaleźć mieszkanie najbardziej dla niej korzystne.

Ta młoda dziewczyna solidnie przygotowała się do rozmowy. Wiedziała co chce powiedzieć, o co zapytać. Sprawdziła dokładnie jakich kompetencji oczekuje pracodawca. Nie wszystkie z nich posiadała, ale wiedziała jak podkreślić inne swoje atuty i w jaki sposób zapewnić, że nauczy się tego, czego jeszcze nie umie. Reiki pomogło jej dobrze zaprezentować się i wzbudzić u prowadzącego rozmowę zainteresowanie swoją osobę – oraz życzliwość.


W obydwu przypadkach Reiki dopomogło powstaniu splotu sprzyjających okoliczności. Dziewczyny tylko wykorzystały je.


Pamiętaj:
Reiki idzie za Twoją uwagą

Kiedyś wysyłałam Klientce Reiki w intencji, żeby wygrała przetarg na lokal. Nie wygrała tego, na którym jej zależało, wygrała inny. Była trochę rozczarowana. Po 4 – 5 miesiącach jednak odezwała się do mnie i napisała, że jednak bardzo dobrze się stało. Obecnie ulica, przy której jest ten lokal, jest rozkopana. Pod jezdnią pękła jakaś rura, coś tam zadziało się dodatkowego tak, że zapowiada się remont fragmentu ulicy na dłuższy czas – co utrudnia klientom dostęp do tego lokalu.

Dlaczego Klientka nie wygrała przetargu na lokal, na którym jej zależało? Ponieważ zawsze taką intencję kończę: Niech zadzieje się to lub coś jeszcze korzystniejszego. W danym momencie możemy nie wiedzieć co jest dla nas najkorzystniejsze. Nie zawsze jest to to, czego obecnie chcemy.


Przekaz Reiki na polepszenie finansów…

Powiedzmy, że chcesz uzdrowić swoją sytuację finansową. Nie oczekuj, że Reiki zrobi coś za Ciebie. Sam działaj aktywnie a po przekazach zwracaj uwagę na to, co zadzieje się w Twoim życiu. Może ktoś powie Ci o ofercie nowej pracy, może o okazji do zainwestowania, może poznasz kogoś, kto Cię zainspiruje, może natrafisz na jakąś motywującą książkę lub przechodząc koło kolektury Lotto poczujesz silną potrzebę puszczania zakładu. Z pewnością równocześnie dostrzeżesz możliwości ograniczenia zbędnych wydatków. Reiki uzdrawia – ale czasami możesz doświadczyć najpierw jakiegoś kryzysu. Możesz np. stracić zapał do swojej obecnej pracy, możesz nawet stracić samą pracę. Reiki po prostu zrobi miejsce w Twoim życiu na coś lepszego. A potem doświadczysz poczucia bezpieczeństwa materialnego – może nowa praca, może spadek, może wygrana, może nagle otrzymasz jakieś dobro materialne, którego w tym momencie potrzebujesz. Zadzieje się to, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze.


Przekaz Reiki na polepszenie w związku…

Powiedzmy, że chcesz uzdrowić relację partnerską. Uzdrawianie zacznie się od Ciebie. Odpowiedzialność za nieprzyjemne kontakty rozkłada się zwykle po równo – winny jest partner, ale również i Ty masz pewne cechy i zachowania, które Wam utrudniają porozumienie. Najpierw więc uświadomisz sobie co sam możesz dać – a nie dajesz. Uświadomisz sobie czego oczekujesz od tej osoby, czego możesz od niej spodziewać się. Potem wystarczy już Twoja dobra wola. Zacznij bardziej strać się, zacznij okazywać miłość i wsparcie – a doświadczysz tego od partnera. Warunek jest jeden. Partnerowi musi na Tobie zależeć. Reiki nie złamie jego wolnej woli. Po przekazach Reiki może również zadziać się miedzy Wami jakiś kryzys. Wypłyną jakieś niewypowiedziane wcześniej pretensje, żale. Jeżeli obydwojgu Wam zależy na sobie, zostanie to uzdrowione. Może jednak okazać się, że zerwiecie, rozstaniecie się – bo uświadomicie sobie, że relacja ta jest dla Was niekorzystna. Zadzieje się to, co jest najkorzystniejsze dla Was obydwojga.


Przypowieść

Przypowieść krąży w różnej formie po internecie. Nie znam jej autora. Przytaczam z pamięci:

Z pewnego terenu ewakuowano mieszkańców, bo zbliżała się wielka powódź. Pewien mężczyzna odmówił jednak opuszczenia swojego domu, ponieważ ufał Bogu, że go uratuje. Wody jednak przybywało, mężczyzna musiał wyjść na wyższą kondygnację budynku, bo partner został zalany. Przypłynęli strażacy łódką i krzyczeli do niego, żeby wsiadał, bo za chwilę wody będzie jeszcze więcej. Mężczyzna odmówił, bo ufał w Boską pomoc. Wody przybywało tak, że i piętro zostało zalane. Mężczyzna musiał wyjść się dach. Przelecieli żołnierze helikopterem i wzywali go, żeby odleciał z nimi. Mężczyzna odmówił, bo wierzył, że Bóg go uratuje. Przyszła wielka fala i mężczyzna utonął. Staje przed św. Piotrem i zgłasza pretensje, że tak ufał Bogu a ten go opuścił. Głupcze – powiedział św. Piotr – Bóg wysłał Ci najpierw strażaków a potem żołnierzy. Dlaczego nie skorzystałeś z ich pomocy?


Przekaz Reiki pozwala materializować marzenia

Nie licz jednak, że Reiki załatwi za Ciebie wszystko. Nie jesteś zwolniony z własnego działania. Im więcej włożysz własnego wysiłku i starań, tym więcej otrzymasz od Wszechświata. Reiki tylko ukierunkuje Twoje działania i stworzy korzystne dla Ciebie okoliczności. Twoim zadaniem jest z nich skorzystać. Po przekazach miej oczy szeroko otwarte. Zauważaj okazje, możliwości, znaki. Wykorzystaj je. Wykorzystaj to, co dzięki Reiki da Ci życie.

Potrzebujesz Reiki?

Jestem Wielkim Mistrzem Reiki

Zapraszam

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *