Pusty bieg Księżyca a rytuały

Pusty bieg Księżyca a rytuały - wróżka Ksymena

Planując rytuały należy omijać pusty bieg Księżyca. Nie chcemy przecież, żeby nasz wysiłek poszedł na marne. Chcemy widzieć efekty.


Czym jest pusty bieg Księżyca?

Cykl Księżyca przez zodiak trwa 28 dni. W tym czasie przechodzi on przez kolejne znaki. Będąc w jakimś znaku tworzy aspekty z planetami. W czasie zmiany znaku, czyli przechodzenia z jednego do drugiego nic na nie niego nie oddziałuje. Mówi się, że w tym właśnie czasie jest w pustym biegu – inaczej próżnym lub jałowym. Może to trwać kilka dni a może kilka minut – w zależności od aktualnego położenia planet na niebie.


Jak odczuwamy ten czas?

Pusty bieg Księżyca sprawia, że jesteśmy rozkojarzeni, czasami podenerwowani bez powodu a zdarza się, że nie chce nam się aktywnie uczestniczyć w życiu. Nasza ocena sytuacji może być nierealna i możemy innym ludziom czy sytuacjom przypisywać nieprawdziwe cechy a swoje wnioski opierać na nieprawdziwych przesłankach. W tym czasie mogą wychodzić z naszej podświadomości jakieś nasze lęki i obawy. Świat możemy widzieć jakby w krzywym zwierciadle.


Czego unikać w tym czasie?

Starajmy się nie podejmować ważnych decyzji. Nie podpisujmy umów a zwłaszcza tych wiążących nas na lata. Warto odpuścić sobie w tym czasie ważne ustalenia – czy to związane z pracą, czy jakimś ważnym projektem a nawet co do wakacji. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że nie dogadamy się ani z kolegami z pracy, ani z partnerem. Jeżeli mamy możliwość, to ustalmy inny termin ważnego spotkania czy chociażby randki z nowo poznaną osobą. Przecież wolelibyśmy widzieć wszystko takim, jakim jest a nie ulegać iluzjom. W tym czasie nie starajmy się na przykład zarejestrować naszej firmy w urzędzie lub załatwić innej mniej lub bardziej istotnej sprawy. Pusty bieg Księżyca wpływa na wszystkich – na urzędników też.

pusty bieg Księżyca - wróżka Ksymena - rytuały - rytuał


W czasie pustego biegu Księżyca nie wykonuje się rytuałów

Przede wszystkim w tym czasie brakuje nam wsparcia kosmicznego. Sami natomiast jesteśmy nieuważni, roztargnieni i rozproszeni. Możemy zapomnieć o czymś ważnym lub coś źle zrobić. Przecież aby rytuał się powiódł, to trzeba przeprowadzić go poprawnie. Ważna jest intencja dopasowana do aktualnej fazy Księżyca, ważne są również chociażby kolory świec.


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *