Wróżenie - poradyWróżenie z kart

Pytania o osoby trzecie

pytania o osoby trzecie - wróżka Ksymena


Czym są pytania do kart o osoby trzecie?


Pytania o osoby trzecie to pytania o sprawy, które Cię bezpośrednio nie dotyczą.

Osoby trzecie to:
– były partner,
– znajomi lub zupełnie obcy ludzie,
– dorosłe dzieci,
– rodzice.


Każdy chce by szanowano jego prywatność. Chcemy mieć swoje tajemnice lub pewne sprawy zostawić tylko dla siebie. Nawet nie chodzi o to, że chcemy ukryć jakieś swoje przewinienia, tu chodzi po prostu o to, że nikt nie lubi być podglądany.


Miałam kiedyś sesję z Klientką, która właściwie nie miała problemów. Jej życie było unormowane i przebiegało spokojnie. Klientka miała poczucie, że panuje nad wszystkim. Po co więc przyszła? Po to, żeby zapytać o sprawy jej dzieci a miała ich sześcioro i wszystkie już dorosłe. Chciała wiedzieć co karty powiedzą o ich życiu. Miała przygotowane szczegółowe pytania dotyczące konkretnych kwestii z życia jej dzieci – czy dziecko dostanie kredyt, czy syn odejdzie od żony, czy inne dziecko przeprowadzi się… A to nie są pytania do kart. To są pytania do jej dzieci!


Klientka była rozczarowana i mocno niezadowolona, gdy nie sprawdzałam życia jej dzieci. Stawiałam karty tylko na pytanie co powinna wiedzieć o życiu swoich dzieci. To nie jest to samo co: Co dzieje się w życiu dziecka i jakie ma plany?


Dlaczego nie spełniłam prośby Klientki? Dlaczego, że jej dzieci są dorosłe i mają prawo do swoich tajemnic przed matką. Ja również mam dorosłe dzieci i szanuję ich prywatność. Gdy chcę wiedzieć co u nich słychać, to prostu pytam i przyjmuję, że powiedzą mi tylko to, co chcą. Niby mam karty i teoretycznie mogłabym to sama sprawdzić. Nie robię tego! Bo to nieetyczne!


Z drugiej strony ja też nie chciałabym, żeby moje dziecko sprawdzało moje sprawy – nawet gdyby intencją było to, że martwi się o mnie. Nie chcę i już!


Szanujmy się wzajemnie! Szanujmy swoją prywatność!


Czy Ty chciałbyś, żeby ktoś podglądał Twoje życie?


Zastanawiacie się o co można zapytać i na jakie pytania wróżka nie odpowie.

  • Możecie zapytać o uczucia, nastawienia, zamiary oraz ewentualną wspólną przyszłość z każdą osobą – z kolegą, koleżanką, szefem, mężczyzną, który Wam się podoba, z byłym partnerem. To są standardowe pytania do wróżki.
  • Gdy jesteście w związku, macie prawo wiedzieć czy partner jest wierny. Bez problemu to sprawdzimy.
  • Po rozstaniu, możecie zapytać o uczucia byłego partnera wobec Was i jego ewentualne zamiary – również wobec Was. Natomiast nie macie prawa nic wiedzieć o jego życiu prywatnym, np. czy ma już kogoś lub czy jest szczęśliwy. Chcecie to wiedzieć – zadzwońcie do niego. Ja nie odpowiem na pytanie czy były partner spotyka się z kimś. To czasami samo pokazuje się w rozkładzie ogólnym – i wtedy powiem, gdy zapytacie. Jednak specjalnie na to kart nie położę.
  • Nie odpowiem na pytanie jakie zamiary ma Wasz kolega Jacek wobec Waszej koleżanki Malwiny – nawet gdy pytanie wypływa z troski a nie ciekawości. Każdy ma prawo do prywatności. Wy też nie chcielibyście, żeby ktoś sprawdzał Wasze uczucia wobec innej osoby.


Wróżenie z kart


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *