Wróżenie - poradyWróżenie z kart

Pytania o osoby trzecie

pytania o osoby trzecie - wróżka Ksymena


Czym są pytania do kart o osoby trzecie?


Pytania o osoby trzecie to pytania o sprawy, które Cię bezpośrednio nie dotyczą.

Osoby trzecie to:
– były partner,
– znajomi lub zupełnie obcy ludzie,
– dorosłe dzieci,
– rodzice.


Każdy chce by szanowano jego prywatność. Chcemy mieć swoje tajemnice lub pewne sprawy zostawić tylko dla siebie. Nawet nie chodzi o to, że chcemy ukryć jakieś swoje przewinienia, tu chodzi po prostu o to, że nikt nie lubi być podglądany.
Miałam kiedyś sesję z Klientką, która właściwie nie miała problemów. Jej życie było unormowane i przebiegało spokojnie. Klientka miała poczucie, że panuje nad wszystkim. Po co więc przyszła? Po to, żeby zapytać o sprawy jej dzieci a miała ich sześcioro i wszystkie już dorosłe. Chciała wiedzieć co karty powiedzą o ich życiu. Miała przygotowane szczegółowe pytania dotyczące konkretnych kwestii z życia jej dzieci – czy dziecko dostanie kredyt, czy syn odejdzie od żony, czy inne dziecko przeprowadzi się… A to nie są pytania do kart. To są pytania do jej dzieci!


Klientka była rozczarowana i mocno niezadowolona, gdy nie sprawdzałam życia jej dzieci. Stawiałam karty tylko na pytanie co może wiedzieć o życiu swoich dzieci – czyli co dziecko i tak powiedziałoby jej. To nie jest to samo co: Co dzieje się w życiu dziecka i jakie ma plany?


Dlaczego nie spełniłam prośby Klientki? Dlaczego, że jej dzieci są dorosłe i mają prawo do swoich tajemnic przed matką. Ja również mam dorosłe dzieci i szanuję ich prywatność. Gdy chcę wiedzieć co u nich słychać, to prostu pytam i przyjmuję, że powiedzą mi tylko to, co chcą. Niby mam karty i teoretycznie mogłabym to sama sprawdzić. Nie robię tego! Bo to nieetyczne!


Z drugiej strony ja też nie chciałabym, żeby moje dziecko sprawdzało moje sprawy – nawet gdyby intencją było to, że martwi się o mnie. Nie chcę i już!


Szanujmy się wzajemnie! Szanujmy swoją prywatność!


Czy Ty chciałbyś, żeby ktoś podglądał Twoje życie?


Zastanawiasz się o co można zapytać i na jakie pytania wróżka nie odpowie.

  • Możesz zapytać o uczucia, nastawienia, zamiary oraz ewentualną wspólną przyszłość z każdą osobą – z kolegą, koleżanką, szefem, mężczyzną, który podoba się Ci, z byłym partnerem. To są standardowe pytania do wróżki.
  • Gdy jesteś w związku, masz prawo wiedzieć czy partner jest wierny, ewentualnie co go łączy z inną osobą. Możesz zapytać czy mąż dostanie nową pracę. Bez problemu to sprawdzimy.
  • Po rozstaniu możesz zapytać o uczucia byłego partnera i jego ewentualne zamiary wobec Ciebie. Natomiast nie masz prawa nic wiedzieć o jego życiu prywatnym, np. czy ma już kogoś lub czy jest szczęśliwy. Chcesz to wiedzieć – zadzwoń do niego. Ja nie odpowiem na pytanie czy były partner spotyka się z kimś. To czasami samo pokazuje się w rozkładzie w pytaniu o Waszą relację – i tylko wtedy powiem. Jednak specjalnie na to kart nie położę.
  • Nie odpowiem na żadne pytanie dotyczące dorosłego dziecka – czy jest szczęśliwe w związku, czy znajdzie pracę, czy kupi mieszkanie itp. Nie podglądamy przyszłości innych osób! Dorosłe dziecko samo może o to zapytać!
  • Nie odpowiem na pytanie jakie zamiary ma Twój kolega Jacek wobec Twojej koleżanki Malwiny – nawet gdy pytanie wypływa z troski a nie ciekawości. Każdy ma prawo do prywatności. Ty też nie chciałbyś, żeby ktoś sprawdzał Twoje uczucia wobec innej osoby.


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
KsymenaWróżenie z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *