Pytania o zdrowie

pytania o zdrowie - wróżka Ksymena

W kartach można sprawdzić praktycznie każdy aspekt naszego życia. Można sprawdzić również stan zdrowia i ogólną kondycję organizmu. Pytania o zdrowie, obok tych o miłość, są jednymi z częściej zadawanych pytań. Należy jednak wiedzieć co faktycznie karty mogą pokazać.


Zdrowie w kartach

Jak najbardziej można pytać karty o stan zdrowia. Mogą one pomóc ocenić czy sposób leczenia będzie skuteczny. Podpowiedzą którego lekarza lub którą klinikę wybrać. Pomogą również ustalić najlepszy czas na leczenie czy operację. Można pytać też o skuteczność leków lub dietę, o postępy w rekonwalescencji. Można zapytać czy jakąś terapię można połączyć z inną – np. tę wskazaną przez lekarza z medycyną niekonwencjonalną.


Co faktycznie pokazują karty?

Karty jednak nie pokazują fizycznej choroby a zaburzenia w przepływie energii w organizmie w danym miejscu. Tu rozwinęła się – lub może rozwinąć się – choroba. W pierwszym przypadku taka informacja powinna być impulsem do potwierdzenia jej u lekarza i ewentualnego rozpoczęcia procesu leczenia, w drugim do co najmniej większego dbania o dany organ. W każdym przypadku konsultacja z lekarzem jest wskazana.


Jak czytać odpowiedzi na pytania o zdrowie

Wróżka nie jest lekarzem. Nie ma wiedzy medycznej. Czasami może nie mieć odpowiednich skojarzeń. To, co usłyszysz od wróżki o stanie swojego zdrowia nie traktuj jako diagnozy. Pamiętaj, że to lekarz jest specjalistą od zdrowia. Wszelkie porady od kart skonsultuj z nim i pamiętaj, że to on ma podjąć ostateczną decyzję co do sposobu leczenia. Możesz jedynie uwzględnić podpowiedź płynącą z wróżby co do wyboru odpowiedniego dla Ciebie lekarza. Nigdy jednak nie traktuj wróżb na temat zdrowia jako diagnozy lekarskiej.


W czym mogą pomóc pytania o zdrowie?

Z pewnością mogą wskazać jakąś chorobę, której ktoś nie uświadamia sobie i w związku z tym nie leczy się. Przecież uchwycenie początku choroby daje większą szansę na całkowite wyleczenie. Czasami przecież na przykład przy chorobach tzw. dyrektorskich związanych układem krążenia na wczesnych etapach może pomóc sama zmiana trybu życiu i odpowiednia dieta. Stawiane kartom pytania o zdrowie mogą więc pomóc zachować dobre samopoczucie, uniknąć choroby lub wspomóc proces leczenia.

Wróżba nie zastąpi wizyty u lekarza!

Należy mieć świadomość, że to lekarz jest specjalistą od zdrowia. W sprawie zdrowia korzystniej jest jednak ufać jemu, nie wróżce.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *