Realizacja usług – czyli jak pracuję

realizacja usług - wróżka Ksymena

Ezoteryką zajmuję się profesjonalnie. Masz gwarancję więc, że realizacja usług wychodzących ode mnie jest na poziomie profesjonalnym. Zawodowo jestem wróżką, numerologiem i Mistrzem Reiki a prywatnie żoną, mamą i – mam nadzieję – niedługo babcią. Dlatego też soboty, niedziele i święta to mój czas dla mojej rodziny. W pozostałe dni tygodnia jestem do Twojej dyspozycji. Możesz do mnie napisać maila na adres: wrozka@wrozkaksymena.pl, możesz zadzwonić na mój bezpłatny numer telefonu: 884-659-615 i zapytać o moje usługi. Jestem dostępna w godzinach 10-18. Gdy nie odbieram, to oznacza, że mam na przykład sesję. Wtedy zadzwoń ponownie za jakiś czas.


Realizacja usług

Wszelkie usługi zawsze wykonuję na bieżąco. Zawsze wyznaczam pierwszy możliwy termin. Rozumiem bowiem, że chcesz, aby Twoja usługa została wykonana jak najszybciej. Czas realizacji usługi zależy od ilości zamówionych u mnie usług w danym czasie – jednym razem mam więcej Klientów, innym razem mniej. Taka specyfika profesji… Zawsze możesz przed zamówieniem usługi zapytać o aktualny czas realizacji.


Wróżby pisemne i konsultacje telefoniczne

Czas wykonania wróżby zależy od tego, ile danego dnia mam zaplanowanych usług oraz od godziny, o której ją zamawiasz. Jeżeli zamówisz rano, jest szansa na to, że otrzymasz ją tego samego dnia a czasami nawet w ciągu 2-3 godzin. Gdy wróżbę zamówisz późnym popołudniem lub wieczorem, to otrzymasz ją następnego dnia. Bardzo rzadko zdarza się, że wróżba czeka 2-3 dni – ponieważ wróżby mają u mnie priorytet. Możliwe jest jednak, że w jakimś czasie bardzo wiele osób chce otrzymać ode mnie wróżbę – stąd dłuższy czas oczekiwania.


Wróżby + numerologia

Na te analizy poczekasz do tygodnia, jednak najczęściej czas wykonania to do 3-4 dni (z wyłączeniem niedziel). Gdy czas oczekiwania w danym momencie jest dłuższy, na stronie pojawia się o tym informacja. Zauważysz ją, zanim zamówisz usługę.


Sesje wróżb

Termin staram się wyznaczać jak najszybciej. Z reguły jest to w ciągu 3-4 dni dla sesji telefonicznych, przy osobistych do 2 tygodni.


Wróżba w filmie

Filmy z wróżbami nagrywam tylko w piątki. Samą wróżbę nagrywa się szybko, ale do czasu zajmowania się nią trzeba wliczyć rozstawienie sprzętu do nagrywania i oświetlenia a potem obróbkę filmu i wrzucenie go na YouTube. To zajmuje bardzo dużo czasu. Nie chcę więc tego robić codziennie. Inni Klienci czekają…


Analizy pisemne – karmiczne i numerologiczne

Zwykle wyznaczam termin 2 tygodni. Czas oczekiwania tu też zależy od tego ile w danym czasie mam tego typu zamówień. Jednak zawsze muszę uwzględnić fakt, że przecież codziennie ludzie proszą o wróżby, które chcę wykonać jak najszybciej. Czasami taką analizę otrzymasz więc po kilku dniach, czasami po 10 dniach, ale zdarza się, że trzeba czekać 2 tygodnie. Gdy czas oczekiwania może być dłuższy, stosowną informację zobaczysz, zanim złożysz zamówienie.

Zdarza się czasami, że niektóre usługi pisemne są wyłączone z zamawiania – Klient nie ma możliwości ich zamówić. Oznacza to, że w tym momencie mam wiele zamówionych wcześniej usług i nie jestem w stanie przyjąć kolejnych. Należy odczekać tydzień, może kilkanaście dni aż usługi te ponownie będą dostępne.


Reiki

Reiki możesz otrzymać z reguły w dniu zamówienia lub dnia kolejnego. Czasami trzeba poczekać dłużej a zależy to od ilości zamówionych u mnie innych usług.


Oczyszczania energetyczne

Zabiegi energetyczne na odległość wykonuję z reguły w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia. Po wykonaniu zabiegu piszę krótki raport.


Krótkie analizy numerologiczne

Krótkie analizy numerologiczne wykonuję na bieżąco – tego samego dnia lub kolejnego, gdy zamówienie spłynęło wieczorem.


Ebooki

Zamówiony ebook otrzymujesz z reguły w ciągu godziny a z pewnością w dniu zamówienia. Gdy zamówisz późnym wieczorem, zamówienie zrealizuję kolejnego dnia.


Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem

Dlatego też zlecone mi usługi staram się wykonywać najlepiej, jak potrafię. Dbam o bhp i etykę mojej pracy. Z pewnością nie siądę więc do wykonywania usług, gdy jestem zmęczona. Nie zaplanuję sobie wielu usług jednego dnia. Nie pomogą Twoje prośby, że „bardzo Ci zależy”… Sama oceniam w jakiej jestem kondycji. Tu chodzi o jakość, nie o ilość! Chcę bowiem, żeby to, co wychodzi ode mnie, miało jak najwyższą wartość. Moim celem jest dobra realizacja usług, które mi do wykonania zlecasz.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *