REIKI


Nieważne kim jesteś, jakie masz przekonania, jaki światopogląd, czy wierzysz w Boga, czy jesteś ateistą, to Reiki Ci pomoże


Reiki nie wprowadza nowych bogów, nie zmusza do zmiany poglądów, nie wymaga też jakiś specjalnych praktyk. Ona po prostu jest. To od Ciebie tylko zależy czy zechcesz otworzyć się na nią.


Reiki - wróżka Ksymena - Mistrz Uzdrowiciel ReikiTo energia inteligentna


Oznacza to, że płynie tam, gdzie jest problem i usuwa go z największym dobrem dla osoby zainteresowanej. Nie zawsze jednak tak, jak ta osoba chce – bo w danym momencie ktoś może nie być świadomy co jest dla niego najkorzystniejsze – to jednak zawsze skutecznie przywraca stan równowagi, harmonii wewnętrznej i poprawia jakość życia. Posługując się tą energią nie można nikogo skrzywdzić, nie można omotać, manipulować kimś. Posługując się tą energią można tylko pomagać.


Reiki - przekaz Reiki - przekaz energii Reiki - energia Reiki - wróżka KsymenaA co gdyby ktoś zechciał wykorzystać tę energię niezgodnie z jej naturą?


Nie da się. Zwyczajnie to się nie uda. Energia nie popłynie. Nie można więc jej użyć do tego, żeby złamać cudzą wolną wolę lub żeby ograniczyć komuś jego możliwości życiowe. Nie można jej użyć do tego, żeby komuś zaszkodzić.


Reiki pomoże Ci więc przyciągnąć do Ciebie najbardziej korzystnego partnera, ale nie tego konkretnego wskazanego przez Ciebie – chyba że to ten właśnie jest tym właściwym.


Nie wykorzystasz jej do tego, żeby zdobyć cudze stanowisko w pracy, ale z pewnością pomoże Ci osiągnąć to, co które jest dla Ciebie najkorzystniejsze, ale bez szkody dla nikogo.Energia Reiki działa dla najwyższego dobra


Czasami bowiem jest tak, że w danym momencie czegoś bardzo chcemy. Coś wydaje się nam wspaniałe i godne pożądania. Po czasie jednak stwierdzamy, że dobrze się stało, że tego nie osiągnęliśmy. My czasami nie potrafimy przewidzieć skutków naszych działań, ale energia Reiki funkcjonuje poza czasem i przestrzenią. Formując intencję przekazu prosimy o to, co jest dla nas najlepsze – i to właśnie otrzymujemy.


Jestem Wielkim Mistrzem Reiki


Zapraszam

Jak Reiki może pomóc?

Przekaz reiki

Energia Reiki