Relacje karmiczne

relacje karmiczne - wróżka Ksymena

Poniekąd wszystkie nasze relacje są karmiczne, bowiem inkarnując się w grupie Dusz obecnie spotykamy te osoby, które poznaliśmy już we wcześniejszych wcieleniach. Jednak jedne z nich były gdzieś na obrzeżu naszego ówczesnego życia, z innymi połączyły nas silne więzy – miłości, przyjaźni, nienawiści. W tym życiu największy wpływ na nas i nasze życie mają relacje z Bratnimi Duszami, z partnerami karmicznymi i jeżeli komuś będzie dane – ze swoim Bliźniaczym Płomieniem. Wszystkie relacje karmiczne bywają piękne. Niektóre z nich jednak czasami jednocześnie są trudne. Czym one różnią się?


Bliźniaczy Płomień

Bliźniaczy Płomień to druga połówka Ciebie. Zostaliście stworzeni jako jedność. Macie za sobą wcielenia, gdy żyliście razem, macie też takie, w których wcielaliście się osobno. Nieważne kim dla siebie będziecie, gdy spotkacie się – mężczyzną i kobietą, matką i dzieckiem, nauczycielem i uczniem. Poczujecie jednak tę wszechogarniającą miłość, zrozumienie i pewność, że znacie się i rozumiecie na każdym poziomie. Możecie mieć przebłyski wspomnień ze wspólnych doświadczeń z poprzednich wcieleń. Macie podobny sposób myślenia i rozumiecie się bez słów. Czujecie jednak tę wielka więź ze sobą, pełną akceptację i… miłość, po prostu miłość. Gdy obydwoje inkarnowaliście się w tym wcieleniu, pokonacie wszystkie przeszkody, żeby być ze sobą.


Bratnia Dusza

Bratnia Dusza to ktoś, kto idzie razem z Tobą, aby doskonalić się w tej samej dziedzinie lub ktoś, kto ma Cię czegoś nauczyć. W swoim życiu spotykamy wiele Bratnich Dusz. Jedna nauczy nas miłości, inna przebaczania, inna wskaże nam ścieżkę rozwoju duchowego… Wasza wspólna misja może też bardziej przyziemna – to mogą być wspólne cele społeczne, ekologiczne, ekonomiczne. Macie bardzo podobny system wartości a jednocześnie czujecie swoją odrębność i niezależność. Możecie być małżonkami. Możecie wspólnie przejść krótki okres swego życia – jednak Bratnia Dusza nigdy z niego nie zniknie, będzie powracać co jakiś czas.


Partner karmiczny

Partner karmiczny to ktoś, kto pozwoli Ci odpracować i zrównoważyć karmę. W toku wielu inkarnacji dałeś szczęście wielu osobom, wielu też skrzywdziłeś. Mogłeś kogoś opuścić, zdradzić, zabić nawet… W tym życiu zyskujesz szansę, żeby to odpracować, naprawić a najważniejsze, żeby zrozumieć konsekwencje swojego postępowania. W takiej relacji jednocześnie możesz kochać i nienawidzić. Niełatwo jest być razem z Twoim partnerem karmicznym, ale w danym momencie nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Taka trudna relacja ma Cię zmienić, udoskonalić, dać mądrość. Twoją lekcją ma być zapanowanie nad negatywnymi emocjami takimi, jak gniew, złość, chęć dominacji, agresja. Masz nauczyć się cierpliwości, empatii, tolerancji i akceptacji. Relacja z partnerem karmicznym przeważnie nie jest na zawsze, nie jest do końca życia.


Jak sprawdzić kim dana osoba jest dla Ciebie?

Możesz to czuć. Wszystko to jednak można wyczytać albo z kart, albo z Waszych dat urodzenia.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Porozmawiajmy o karmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *