Rok numerologiczny

rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

Numerologia mówi, że nasze życie toczy się w dziewięcioletnich cyklach. Jest czas siania, wyczekiwania na zbiory i czas żniw. A potem nadchodzi kolejny cykl. Każdy rok numerologiczny ma swoje tempo, swój klimat, inaczej na nas wpływa. Nadaje swoją energię naszej Drodze życia. Kolejny rok numerologiczny wymaga od nas czegoś innego, skłania nas do innego zachowania – do działania lub do spowolnienia naszego życia. Znając aktualny czas numerologiczny jest nam łatwiej spokojnie płynąć z nurtem życia, osiągać swoje cele, rozwijać się.


Energia roku numerologicznego mówi o okolicznościach naszego życia

Rok osobisty ukazuje przemiany w nas samych. Natomiast rok numerologiczny mówi o tym, co przychodzi z zewnątrz. Wraz z kolejnym rokiem zmienia koniunktura. Pojawiają się nowe wydarzenia o określonym typie, zmienia się ich kontekst. Sięgając pamięcią wstecz łatwo zauważyć cykliczność. Co 9 lat pojawia się świetny rok na uzyskanie awansu i robienie kariery zawodowej. Co 9 lat jest rok, w którym łatwiej o stworzenie związku i założenie rodziny, niż w żadnym innym. Są też lata, w których trudno cokolwiek nowego zainicjować – są to bowiem lata kończące cykl. Uświadomienie sobie powtarzalności i regularności takich okoliczności sprawia, że łatwiej planować swoje przyszłe życiowe posunięcia. Uniknie się marnotrawienia swojego wysiłku na przedsięwzięcia, które w danym czasie trudno będzie sfinalizować. Będzie można zaprognozować jakie plany w danym roku mają największe szanse na sukces.


Jak wyliczyć w jakim jesteś roku numerologicznym?

Rok numerologiczny trwa od ostatniego wrześniowego nowiu – bo mogą być 2 – do ostatniego wrześniowego nowiu w kolejnym roku.


Do liczby swojej Drogi życia dodaj liczbę aktualnego roku numerologicznego.


Przykład:

Chcemy wyliczyć w którym roku jest ktoś urodzony 25 kwietnia 1976r. na dzień 5 kwietnia 2021r. Pamiętamy, że w tym czasie rok numerologiczny rozpoczął się 17 września 2020r. i trwał do 6 września 2021r. Był to numerologiczny rok 2021. Liczymy więc:

2+5+4+1+9+7+6 = 34 = 3+4 = 7

Droga życia tej osoby to 7.


Liczymy liczbę roku numerologicznego:

2+0+2+1 = 5

7+5 = 12 = 1+2 = 3


Osoba urodzona 25 kwietnia 1976r. w dniu 5 kwietnia 2021r. jest w swoim 3 roku numerologicznym.


Kalkulator:

Podaj swoją datę urodzenia:Sprawdź główne energie kolejnych lat numerologicznych:


1 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
2 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
3 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
4 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
5 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
6 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
7 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
8 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog
9 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *