Rok osobisty

rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

O ile rok numerologiczny mówi o głównych energiach wydarzeń i okoliczności przychodzących do nas z zewnątrz, to rok osobisty ukazuje przemiany w nas samych.


I rok numerologiczny, i osobisty wymagają od nas określonego typu działania – lub powstrzymywania się od niego

Mając wiedzę o tym możemy świadomie intensyfikować swoje starania w określonych dziedzinach lub rezygnować z nich. Od nas zależy czy będziemy płynąć z prądem, czy zaakceptujemy to, co niesie życie. Znając energię danego roku możemy również zdecydować nie podejmować czasami daremnych wysiłków. Ponadto łatwiej będzie nam zrozumieć samych siebie, bowiem w każdym roku co innego staje się dla nas najważniejsze. W każdym roku osobistym inaczej podchodzimy do życia i swoich spraw, mamy inne nastawienia. Są lata, w których moglibyśmy wręcz góry przenosić a są takie, które chcielibyśmy po prostu przetrwać i nie możemy doczekać się kiedy się zakończą.


Cykliczność lat

Wiedząc, że cykl trwa 9 lat, łatwo jest sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie jak wyglądał poprzedni rok w aktualnej wibracji, co wtedy było ważne, jakie było nasze nastawienie do życia. Na tej podstawie również można w samemu sobie prognozować przyszłość. Łatwiej planować i podejmować życiowe decyzje, ewentualnie powstrzymywać się przed podejmowaniem niektórych działań. Jest przecież rok dobry na inicjowanie nowych przedsięwzięć, na założenie rodziny, na karierę, na rozwój duchowy a jest też rok na podsumowania i kończenie.


Jak wyliczyć rok osobisty?

Rok osobisty trwa od dnia urodzin do dnia kolejnych urodzin.


Dodaj rok swoich ostatnich urodzin do dnia i miesiąca urodzenia.


Dzisiaj jest 28 marca 2020r. Chcemy wyliczyć w którym roku osobistym jest osoba urodzona 25 kwietnia 1976r.

Rok jej ostatnich urodzin to 2019r.

Liczymy więc:

2+0+1+9+2+5+4 = 23 = 5

Osoba urodzona 25 kwietnia 1976r. do 24 kwietnia 2020r. będzie w swoim 5 roku osobistym. Od 25 kwietnia 2020r. do 24 kwietnia 2021r. będzie w 6 roku osobistym..


Kalkulator:

Podaj swoją datę urodzenia:Sprawdź główne energie kolejnych lat osobistych:

1 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
2 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
3 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
4 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
5 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
6 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
7 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
8 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog
9 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *