ROZKŁAD KARMICZNY

Po rozkład karmiczny sięgamy najczęściej po to, żeby zrozumieć swoje obecne życie i to, co nas spotyka.Wtedy, gdy zastanawiamy się dlaczego dzieje się tak, że inni mają łatwiej i że czasami nie muszą zbytnio starać się a z łatwością osiągają swoje cele a my cokolwiek robimy, zawsze mamy pod górkę. Rozkład karmiczny sprawdza poprzednie inkarnacje i szuka w nich przyczyn obecnych problemów.


rozkład karmiczny - wróżka Ksymena
Obraz skeeze z Pixabay


Gdy uświadomimy sobie, że Dusza jest nieśmiertelna i że obecne życie nie jest naszym pierwszym a być może i nie ostatnim, to wszystko nabiera nowej perspektywy. Nie rodzimy przecież się za karę, ale po to by doświadczać. Dusza w toku swoich inkarnacji chce doskonalić się i rozwijać, chce poznać życie na wszystkich płaszczyznach.

rozkład karmiczny - karma - wróżka Ksymena - karma pracy - karma miłości - karma wolności - karma władzy - karma ciała i relacji z innymiTwoje obecne problemy to nie kara.

To doświadczenie potrzebne Twojej Duszy do zrozumienia granic dobra i zła.


Przychodzą teraz do Ciebie ograniczające Cię sytuacje?
Być może w poprzednim życiu to Ty ograniczałeś innych.

Każdy partner okazuje się nie tym, kogo pragniesz?
Być może w poprzednim życiu to Ty bawiłeś się cudzymi uczuciami, porzucałeś, zdradzałeś.


Rodzimy się z Planem Duszy na to wcielenie, jednak to od nas zależy jak go zrealizujemy. Gdy świadomie podejdziemy do własnych zobowiązań karmicznych, to odrobimy je, nasze życie stanie się bardziej zrozumiałe – a przez to łatwiejsze.
Rozkład karmiczny pozwala po prostu zrozumieć.


Rozkład karmiczny wyjaśnia np. dlaczego obecnie doświadczamy akurat tego, dlaczego nie możemy z kimś ani rozstać się, ani stworzyć satysfakcjonującego związku. Dlaczego ciągle mamy problemy z pracą lub problemy zdrowotne. Dlaczego w naszym życiu ciągle pojawiają się toksyczni dla nas ludzie.


A bardziej szczegółowych informacji dostarcza portret karmiczny.


Zapraszam.

zamów usługę - wróżka Ksymena

Indywidualny portret karmiczny

Karmiczny portret partnerski

Plan Duszy

Porozmawiajmy o karmie