Rytuały

rytuały - wróżka Ksymena

Za rytuały na Waszą rzecz płacicie czasami bardzo duże pieniądze. Dlaczego jednak nie wykonanie ich sami?

Rytuał to wysłanie zapotrzebowania do Wszechświata, aby dał nam to, czego pragniemy lub zabrał to, co nam nie służy. Co to znaczy, że Wszechświat da nam to, czego pragniemy? Oznacza to, że po rytuale powstaną sprzyjające okoliczności lub pojawią się odpowiedni i pomocni ludzie albo zaistnieją możliwości realizacji naszych marzeń – a może wszystko jednocześnie. Jednak bez naszego współdziałania, bez naszych starań to się nie stanie. Myślisz, że wystarczy, że zapalisz świece, wykonasz odpowiednie czynności i już jesteś zwolniony z działania? To lepiej nie rób żadnego rytuału ani nie zlecaj go nikomu innemu. Bowiem rytuały to nie magia z Harrego Pottera a po prostu to programowanie swojego życia w oparciu o swoje nastawienia.


Nastawienia

Przyjrzyj się swoim nastawieniom do życia. Powiedz: Czy jesteś zadowolony ze swojego życia? A czy masz nadzieję na zmiany, czy może uważasz, że i tak nic się nie zmieni? Czy czujesz się fajny, wartościowy i właśnie godny tego, żeby dostać to, o co prosisz? A może uważasz się za średnio ciekawą osobę, może uważasz, że inni są lepsi, ciekawsi, że mają większe możliwości? Zastanów się czy Ty nieświadomie nie realizujesz to, co na tym obrazku?


Koniecznie zmień swoje nastawiania i własną samoocenę! Z pewnością wiele pomogą afirmacje. Pamiętaj, że podobne przyciąga podobne. Powiedzmy, że chcesz stworzyć związek z odpowiednim i korzystnym dla Ciebie partnerem. Poczuj się wartościowy sam w sobie, poczuj ważny, ciekawy i fajny a będziesz w stanie przyciągnąć do siebie interesującego i ciekawego partnera!


Rytuały powiodą się więc tylko wtedy, gdy:

  • poczujesz się godny tego, że w Twoim życiu może zaistnieć to, o co prosisz
  • gdy uwierzysz, że to możliwe
  • gdy po rytuale zaczniesz działać!


Co to znaczy, że masz działać?

Powiedzmy, że zrobisz rytuał na przyciągnięcie do siebie nowej miłości. Twoje działanie jednak ma nie kończyć się na wykonaniu rytuału. Rytuałem Wszechświat otrzymał Twoje zapotrzebowanie, ale Twoim zadaniem jest teraz współdziałanie z Wszechświatem i zamanifestowanie tego w swoim życiu. Co więc masz robić? Ano wyjść z domu, poznawać nowych ludzi, odnowić stare znajomości, nawet zapisać się na portal randkowy. Przecież siedząc w domu nikogo nowego nie spotkasz. Rytuał nie sprawi, że wymarzony partner zapuka do Twoich drzwi. Rytuał sprawi, że „niespodziewanie”, „dziwnym trafem” w Twoim życiu pojawi się ktoś, z kim będziesz mógł się związać.


Czy Twoje pragnienia i działanie ma ten sam kierunek?

Co się dzieje, gdy pragniesz czegoś a robisz coś zupełnie innego? Powstaje pewien dysonans. Zwróć uwagę na to, co ma – jak na obrazku – zapisywać Twój Anioł Stróż. Jak ma powstać nowa, inna linia przyszłości, gdy nie zmienisz swoich zachowań i nastawień? No nie da się tak.


Chcesz zmienić swoje życie? Zmień swoje nastawienia, zmień swoje zachowanie!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Księżyc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *