Rzucenie klątwy lub uroku nie pozostanie bez konsekwencji!

Rzucenie klątwy lub uroku nie pozostanie bez konsekwencji! - Ksymena

Po czarną magię ludzie sięgają najczęściej w wyniku bezsilności. Nie mogą bowiem lub nie potrafią unieść konsekwencji tego, że ktoś oszukał, zdradził, okradł. Nie potrafią w inny sposób uzyskać czegoś, na czym im zależy. Czasami nie są w stanie poradzić sobie z własnym poczuciem żalu w stosunku do kogoś, zranienia, z zazdrością, poczuciem krzywdy – inaczej, niż poprzez chęć rewanżu. Wydaje się im, że czarna magia da im nie tylko ulgę, ale też satysfakcję, że to nie oni są ofiarami. Tymczasem rzucenie klątwy lub uroku na kogoś może mieć negatywne konsekwencje nie tylko dla osoby, na którą jest ona rzucana, ale też dla osoby ją rzucającej.


Klątwa

To działanie magiczne mające na celu wywołanie szkód w życiu ofiary. Może chodzić o jedną sferę życia – np. żeby ktoś nie ułożył sobie życia partnerskiego lub żeby żył w ubóstwie. Może dotyczyć wszystkich zakresów życia. Ofiara doświadcza więc strat, nie jest w stanie znaleźć rozwiązania pojawiających się ciągle nowych problemów, cierpi również jej kondycja psycho-fizyczna.


Urok

Ma na celu zmianę postrzegania ofiary poprzez wpłynięcie na jej umysł. Przez to trudno podejmować jej korzystne decyzje, bo zmienia się jej sposób widzenia świata i ludzi. Pod wpływem uroku może np. nie potrafić znaleźć pracy, niekorzystnie dla siebie rozporządzać swoim mieniem, myśleć, że kocha kogoś, na kogo do tej pory nie zwracała uwagi. Czuje się nieszczęśliwa, jeżeli nie działa tak, jak nakazuje jej urok.


Co może zadziać się po rzuceniu klątwy lub uroku

W dużej mierze zależy to od zdolności i mocy wewnętrznej osoby, która to robi.


Nie zadzieje się nic

To w mojej ocenie jest najczęstsze. Na podstawie rozmów z innymi ezoterykami, dyskusji w mediach społecznościowych i spraw, z którymi zwracają się do mnie moi Klienci, szacuję, że zdecydowana większość klątw i uroków nie działa. Wbrew pozorom rzucenie klątwy i uroku nie jest takie proste. Na rynku jest wielu „specjalistów” od tego, ale ich skuteczność w przeważającej większości jest znikoma. Kończy się na stracie czasami dużych pieniędzy dla osoby zlecającej rzucenie klątwy lub uroku.


Klątwa zadziała

Ofiara będzie cierpieć zgodnie z programem klątwy lub zmieni się jej sposób widzenia rzeczywistości zgodnie z programem uroku. Szacuję, że to niewielki procent zamówionych klątw i uroków.


Sprawa wymknie się spod kontroli

Tu albo klątwa zadziała, ale niezgodnie z programem – np. dotknie dziecko ofiary a nie ofiarę, albo zadziała zbyt mocno – mocniej, niż życzyła sobie tego osoba zlecająca. Nie skończy się tylko na np. stracie pracy, rozbiciu cudzego związku a np. na samobójstwie ofiary. Ilość tego zawiera się w zakresie tych kilku procent udanych klątw i uroków.


Konsekwencje

O nich „specjaliści” od klątw i uroków nie mówią, żeby nie zniechęcać klientów. Czasami oszukują twierdząc, że jest to zupełnie bezpieczne lub że wykonają odpowiednie zabezpieczenie przed skutkami. Jednak jeżeli klątwa lub urok faktycznie zadziała, to razem z zamówieniem otrzymuje się jego konsekwencje. To jest dokładnie tak, jak ze wszystkim. Spóźniasz się do pracy – otrzymasz naganę. Wdasz się w bójkę, trafiasz do więzienia lub masz dozór policyjny. Nękasz kogoś – otrzymujesz co najmniej zakaz zbliżania się. Rzucasz klątwę lub urok – licz się z następstwami tego również dla siebie. Dlaczego ktoś sądzi, że konsekwencje dotyczą wszystkiego, ale nie rzucenia klątwy lub uroku?


Poczucie winy

W przypadku udanego rzucenia klątwy lub uroku najpierw oczywiście pojawia się satysfakcja z tego. Oto udało się! Ktoś ponosi „karę” za swoje zachowanie i działanie lub nie chciał kochać po dobroci, to został zmuszony! Jednak szybko pojawia się poczucie winy. Osoba rzucająca klątwę lub urok obserwuje jak wali się życie jej ofiary. Gdy klątwa lub urok zadziałają o wiele za mocno lub niezgodnie z programem – a nigdy nie wiadomo jak ostatecznie zadziała – osoba rzucająca widzi ogrom zniszczenia w cudzym życiu. Do końca życia będzie żyła z świadomością, że zrobiła komuś krzywdę.


Więź pomiędzy osobą rzucającą a ofiarą

Rzucenie klątwy lub uroku powoduje powstanie specyficznej więzi energetycznej pomiędzy osobą, która go rzuca a jej ofiarą. O ile klątwa lub urok zadziałają, to biegiem czasu ona umacnia się. Obydwie osoby – rzucająca i ofiara – zaczynają doświadczać okoliczności tego samego typu, ale różne jest tego nasilenie. Przykłady? Ofiara nie otrzymuje awansu, ale osoba rzucająca traci pracę. Ofiara podupada na zdrowiu, ale osoba rzucająca nie jest w stanie żyć bez ciągłej opieki lekarskiej. Zdarza się, że ofiara odchodzi od małżonka, ale osoba rzucająca doświadcza stalkowania jej przez przypadkowe osoby. Zostaje wątpliwa satysfakcja, że chociaż osobie rzucającej klątwę wali się wszystko, to ofiara też cierpi.


Karma

Co zasiejesz, to zbierzesz. Konsekwencje działań człowieka nie dotyczą przecież tylko jednego życia – tego, w którym rzucił klątwę lub urok. Mogą one powrócić do niego w postaci długów karmicznych w kolejnym życiu jako problemy rodzinne, ze zdrowiem, z własną wolnością. Z dzisiejszą ofiarą kiedyś spotka się, ale w sytuacji odwrotnej – to on będzie ofiarą. Oczywiście mało kto rzucając klątwę lub urok zastanawia się nad karmą. Są osoby, które w ogóle w karmę nie wierzą. To nie oznacza jednak, że jej nie doświadczą.


Nie krzywdź innych!

Potrzeba rewanżu, chęć otrzymania tego, na czym nam bardzo zależy, są bardzo ludzkie. Dlatego rzucanie klątw i uroków było, jest i prawdopodobnie niestety będzie spotykane we wszystkich kręgach kulturowych. Optymistyczne tu jest tylko to, że jest mało ludzi, którzy potrafią to faktycznie zrobić. Reszta to hochsztaplerzy żerujący na cudzych niskich instynktach, na ludziach, którzy chcą skrzywdzić innych lub kosztem innych osiągnąć własne korzyści. Jednak zarówno ci, którzy potrafią faktycznie rzucić klątwę lub urok, jak i ci, którzy tylko to obiecują, nie mówią o konsekwencjach. Te zaś wcześniej czy później nastąpią. Rzuciłeś i nie nastąpiły? Masz trochę szczęścia – zlecone przez Ciebie działanie magiczne nie zadziałało. Jakieś konsekwencje jednak poniesiesz. Przecież karmę tworzą nie tylko działania, ale też myśli i pragnienia.


Rzucenie klątwy lub uroku kończy się źle

Zawsze! I dla osoby, na którą się je rzuca, i dla osoby rzucającej. Nie krzywdź więc innych! Sobie nie rób krzywdy!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *