Sytuacja finansowa – rozkład tarota

sytuacja finansowa - rozkład tarota - wróżka Ksymena

Każdy chce żyć dostatnio i wygodnie. Czasami jednak zdarzają się nam problemy finansowe. Szybkie spojrzenie na sytuację finansową, rzeczywiste własne możliwości i ograniczenia da ten rozkład.


Znaczenia pozycji kart w rozkładzie:

1 – obecna sytuacja

Jak ona wygląda obiektywnie. Czy faktycznie są problemy finansowe, czy chodzi tylko o to, żeby mieć więcej? Czy coś robisz, żeby poprawić swoją sytuację, czy tylko narzekasz?


2 – Twoje oczekiwania

Czego pragniesz? Jak wielkiego polepszenia oczekujesz? Powody dlaczego chcesz polepszyć swoją sytuację finansową.


3 – możliwości rzeczywiste

W jakich warunkach działasz? Czy masz możliwości polepszenia swojej sytuacji, czy musisz liczyć na pomoc innych. Tu również pokaże się Twoja zaradność lub niezaradność życiowa w tym względzie.


4 – przeszkody w polepszeniu sytuacji

Co stanowi problem? Czy faktycznie są jakieś problemy obiektywne, czy to np. Twój brak działania?


5 – gdzie szukać dodatkowych źródeł dochodów?

Co możesz zrobić w tym momencie? Co na ten moment jest dostępne dla Ciebie?


6 – Twój następny krok

To karta-rada. Podpowiada od czegoś powinieneś zacząć, aby poprawić swoje finanse.


Sytuacja finansowa – przykład interpretacji

Pan Adam prosi, aby obiektywnie spojrzeć jak wygląda jego sytuacja finansowa i zastanawia się jak ją polepszyć. W jego ocenie pracuje, stara się, ale cokolwiek by nie robił, poprawa nie następuje. Szybki ogląd sytuacji zyskałam z powyższego rozkładu.

sytuacja finansowa - rozkład tarota - wróżka Ksymena


Z kart wynika, że Pan Adam faktycznie nie jest zadowolony ze stanu swoich finansów. Jego sytuacja finansowa niby nie jest zła, niby ma względne poczucie bezpieczeństwa, jednak brak mu motywacji i inspiracji do zmian. Skupiony jest raczej na tym, co nie wyszło, roztrząsa swoje najmniejsze błędy i porażki, umniejsza sukcesy. Skupiony jest przeszłości a nie przyszłości. Niby szuka nowych rozwiązań, ale używa do tego starych niesprawdzonych schematów myślowych.

Priorytetem Pana Adama jest finansowe zabezpieczenie jego rodziny. Czuje, że to przede wszystkim jego obowiązek, bo czuje się głową rodziny. Chciałby zamożnego domu, w którym nie trzeba martwić się o finanse, gdzie przestrzega się tradycji rodzinnych, gdzie wszytko ma określony czas i miejsce. Jednak jest dopiero na początku swojej drogi w kierunku zrealizowania tego. Los podsuwa mu możliwości poprawy sytuacji finansowej, ale Pan Adam ich nie dostrzega. Są one na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wyrwać się z tego marazmu, w którym Pan Adam się znalazł – i działać. Pojawiająca się w rozkładzie i mówiąca o tym Karta Brama nakazuje wykorzystać dane szanse. Gdzie Pan Adam ma ich szukać? Jak działać?

Z kart wynika, że Pan Adam ma dosłownie we własnych rękach możliwość polepszenia swojej sytuacji finansowej. Karty radzą, aby pozostając w obecnej pracy, rozpoczął jakieś nowe indywidualne przedsięwzięcie. Możne własna działalność gospodarcza? Może dodatkowe zlecenia? Pan Adam jest specjalistą w swojej dziedzinie i powinien wykorzystać swoją wiedzę, zdolności i własną pracowitość. Potrzebny wysiłek nie będzie mały, ale finalnie będzie zadowolony z efektów. Praca na własny rachunek da mu i satysfakcję, i pieniądze. Jednocześnie karty radzą, aby na chwilę obecną nie rezygnować z obecnej pracy. Sytuacja finansowa Pana Adama ma więc szansę się polepszyć.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Pytania do kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *