Tranzyty i esencje w numerologii

tranzyty i esencje - wróżka Ksymena-numerolog

Numerologia nie przepowie konkretnych wydarzeń w naszym życiu, ale określi ich typ. Prognozować można w oparciu o aktualny czas numerologiczny wyznaczony przez energię Cyklu, Warunków, Wyzwań, roku numerologicznego i osobistego. Prognozy dostarczają również numerologiczne tranzyty i esencje. Wiadomo przecież, że urodzeniowy program zawarty w dacie urodzenia jest modyfikowany przez potencjały imion i nazwisk. Tranzyty pokazują jakie litery wraz ze swoim potencjałem maja największy wpływ na nasze życie w danej chwili.


Tranzyty

Tranzyt to czas występowania w naszym życiu potencjału określonych liter zawartych w imionach i nazwiskach. Oddziałują one na nas swoim potencjałem liczbowym wpływając na nasze nastawienia do życia i kierunkując naszą energię. Do wyznaczenia tranzytów potrzebujemy wszystkie urzędowe, zapisane w dokumentach imiona i nazwiska oraz ewentualną datę zmiany nazwiska. Czas trwania tranzytu jest równy wartości danej litery.


Esencja

Esencja to suma wartości liczbowych poszczególnych liter z imion i nazwisk dla danego czasu. Pokazuje wypadkową naszego nastawienia i potrzeb wynikającą z wibracji odpowiednich liter. Podpowiada najbardziej efektywne zachowania. Niejako daje prognozę na dany czas. Jak wyznaczyć esencję? Należy wyznaczyć tranzyty dla wszystkich badanych imion i nazwisk uwzględniając datę zmiany oraz zsumować ich potencjały.


Podział tranzytów wg N. Czarmińskiej

  • fizyczny – wyznaczany z I imienia – wskazujące na potencjał aktywny, fizyczny
  • mentalny – wyznaczany z II imienia – mówi o psychice i emocjach
  • duchowy – wyznaczany z III imienia – odpowiada za przestrzeń duchową
  • rodowy – wyznaczany z nazwiska – to kontynuacja doświadczeń genealogicznych jakiejś rodziny

Jeżeli ktoś ma tylko jedno imię, to do wyznaczania tranzytów traktujemy je również jako drugie i trzecie. Gdy ktoś ma tylko 2 imiona, to drugie pełni rolę drugiego i trzeciego.

Należy zaznaczyć, że podział taki nie był praktykowany ani przez przez dr Juno Jordan, ani nie jest spotykany w zachodniej literaturze numerologicznej.


Czas trwania tranzytów i esencji

Tranzyty trwają od 1 do 9 lat. Esencja trwa minimum rok. przeważnie 3-4 lata, ale nie dłużej, niż 9-10. Tranzyty i esencje rozpoczynają się w dniu urodzin i kończą się dzień przed kolejnymi urodzinami. Zmiana ich energii pokrywa się więc w przybliżeniu ze zmianą roku osobistego. W przybliżeniu – ponieważ w przypadku dłużej trwających tranzytów i esencji zmianę można odczuwać nawet kilka miesięcy po rozpoczęciu tranzytu.


Jak więc traktować tranzyty i esencje w numerologii?

Analizując tranzyty i esencje można zrozumieć sens wydarzeń w poszczególnych latach. Rozumiejąc to, co się wydarza, powracające  esencje będą zwiastować podobny typ doświadczeń.

Tranzyty i esencje można traktować więc jako uzupełnienie analizy numerologicznej. Jako wytłumaczenie tego, czego nie widać w piramidzie numerologicznej. Wiele dopowiedzą, gdy Klient poprosi o wyjaśnienie niezgodności jego pragnień i dążeń. Wtedy warto zajrzeć do tranzytów i esencji.


Nie potrafisz tego policzyć samodzielnie?

Zamów Spis tranzytów i esencji!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Znaczenie liczb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *