Uzdrawianie relacji partnerskich

oczyszczanie i uzdrawianie relacji partnerskich - wróżka Ksymena-Wielki Mistrz Reiki

Z ludźmi obok nas wchodzimy w różnego rodzaju interakcje i tworzymy wzajemne więzi. Jedni z nich są dla nas tłem życia, ale inni są ważni i dobrze byłoby, żebyśmy byli z nimi w dobrych relacjach. A co jeżeli przestało się układać, kłócicie się, nie możecie porozumieć się i żyjecie obok siebie a nie razem? Jeszcze nie tak dawno tworzyliście zgrany duet a teraz nie potraficie pogodzić się po kłótni. Wasze wzajemne żale i urazy powodują, że trudno jest żyć razem, ale i trudno w zgodzie rozstać się. Tu pomoże oczyszczanie i uzdrawianie relacji.


W każdej takiej relacji łączymy się energetycznie z drugą osobą

Tworzymy swego rodzaju sznury energetyczne z nią. Najsilniejsze z nich są w rodzinach oraz związkach partnerskich i przyjacielskich. Gdy związki te budowane są na fundamencie czystej bezinteresownej miłości i zrozumienia, wtedy czujesz się bezpiecznie, bo dostajesz tyle, ile dajesz.


Nie zawsze jednak jest dobrze…

Żal, pretensje, poczucie krzywdy nawarstwiają się i blokują sprawną komunikację. Czasami dochodzi do sytuacji, gdy stajemy się obojętni, czujemy się samotni w takiej relacji, nie potrafimy z tą drugą osobą porozumieć się. Czasami w nasze relacje wkrada się dominacja, uzależnienie, strach przed utratą. Niby jesteśmy razem, ale jednak osobno.Być może zauważyłeś, że gdy bliska Ci osoba jest pod wpływem silnych emocji, to jej nastrój udziela się i Tobie. Czujesz wtedy jej radość, ból, smutek, zdenerwowanie. Dzieje się tak dlatego, że wytworzyliście się zbyt silne sznury energetyczne, które obciążają Waszą relację, ale jej nie budują. Obrazowo mówiąc to tak jakby chwytać kogoś za rękę, gdy się z nim rozmawia a przecież i bez trzymania rozmówcy za rękę można prowadzić rozmowę.


Oczyszczanie i uzdrawianie relacji partnerskich polega na:

  • rozpuszczeniu negatywnych wzorców myślowych, kodów i matryc tkwiących w podświadomości partnerów a warunkujących ich zachowanie,
  • uwolnieniu partnerów z lęków, żalu, zawiści, zazdrości, poczucia winy, przykrości dawanych i odbieranych oraz z wszelkich innych form autodestrukcji,
  • oczyszczeniu sznurów energetycznych łączących partnerów,
  • usunięciu wszelkich barier sprawiających, że partnerzy nie potrafią w pełni zaangażować się w związek,
  • doenergetyzowaniu relacji uzdrawiającą energią Reiki.


Zabieg jest wykonywany dla Waszego najwyższego dobra i zgodnie z wolą Boga

To nie spętanie i nie magia z Harrego Pottera. Ten zabieg nie złamie niczyjej wolnej woli. Nie wzbudzi miłości, jeśli jej nie ma. Pozwoli jednak uświadomić sobie co wzajemnie do siebie czujecie. Oznacza to, że jeżeli korzystne dla obydwojga z Was jest odnowienie i kontynuowanie związku, to tak się stanie. Jeżeli jednak korzystniejsze dla Was jest rozstanie w zgodzie, to i to może nastąpić po zabiegu. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki. Zapraszam do kontaktu, jeżeli potrzebujesz mojej pomocy.

W drugiej części tego filmu opowiadam o tej usłudze:_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?