UZDRAWIANIE RELACJI PARTNERSKICH


Wszyscy wchodzimy w relacje partnerskie. Mogą to być związkowe, rodzinne, zawodowe. Czasami jednak pojawiają się w nich konflikty i nie potrafimy porozumieć się. Pomoże tu oczyszczanie i uzdrawianie relacji partnerskich.


W każdej takiej relacji łączymy się energetycznie z drugą osobą. Tworzymy swego rodzaju sznury energetyczne z nią. Najsilniejsze z nich są w rodzinach oraz związkach partnerskich i przyjacielskich. Gdy związki te budowane są na fundamencie czystej bezinteresownej miłości i zrozumienia, wtedy czujesz się bezpiecznie, bo dostajesz tyle, ile dajesz.

Konflikt w związku partnerskim? Pomoże oczyszczanie i uzdrawianie relacji!Nie zawsze jednak jest dobrze…

Żal, pretensje, poczucie krzywdy nawarstwiają się i blokują sprawną komunikację. Czasami dochodzi do sytuacji, gdy stajemy się obojętni, czujemy się samotni w takiej relacji, nie potrafimy z tą drugą osobą porozumieć się. Niby jesteśmy razem, ale jednak osobno.


Czasami w nasze relacje wkrada się dominacja, uzależnienie, strach przed utratą. Być może zauważyłeś, że gdy bliska Ci osoba jest pod wpływem silnych emocji, to jej nastrój udziela się i Tobie. Czujesz wtedy jej radość, ból, smutek, zdenerwowanie. Dzieje się tak dlatego, że wytworzyliście się zbyt silne sznury energetyczne, które obciążają Waszą relację, ale jej nie budują. Obrazowo mówiąc to tak jakby chwytać kogoś za rękę, gdy się z nim rozmawia a przecież i bez trzymania rozmówcy za rękę można prowadzić rozmowę.

oczyszczanie relacji partnerskich - oczyszczanie związku - oczyszczenie związku - uzdrowienie związku - uzdrowienie relacji partnerskich - partnerstwo - miłość - oczyszczanie energetyczne - wróżka Ksymena


W opisanej wyżej sytuacji pomaga oczyszczanie i uzdrawianie relacji partnerskich. Polega ono na:

  •  rozpuszczeniu negatywnych wzorców myślowych, kodów i matryc tkwiących w podświadomości partnerów a warunkujących ich zachowanie,
  • uwolnieniu partnerów z lęków, żalu, zawiści, zazdrości, poczucia winy, przykrości dawanych i odbieranych oraz z wszelkich innych form autodestrukcji,
  • oczyszczeniu sznurów energetycznych łączących partnerów,
  • usunięciu wszelkich barier sprawiających, że partnerzy nie potrafią w pełni zaangażować się w związek,
  • doenergetyzowaniu relacji uzdrawiającą energią Reiki.


Zabieg jest wykonywany dla Waszego najwyższego dobra i zgodnie z wolą Boga. To nie spętanie i nie magia z Harrego Pottera. Ten zabieg nie złamie niczyjej wolnej woli. Oznacza to, że jeżeli korzystne dla obydwojga z Was jest odnowienie i kontynuowanie związku, to tak się stanie. Jeżeli jednak korzystniejsze dla Was jest rozstanie w zgodzie, to i to może nastąpić po zabiegu.

oczyszczanie i uzdrawianie relacji partnerskich sprawi, że znowu będziecie wzajemnie rozumieć się


Jestem Wielkim Mistrzem Reiki.


Zapraszam.

Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?

Oczyszczanie aury

Odcinanie toksycznych osób

Równowaga energetyczna