Wróżby negatywne nie muszą się sprawdzać!

Do wróżki przychodzisz, gdy masz jakiś problem. Coś Ci się sypie, nie masz nad czymś kontroli, dzieje się inaczej, niż chcesz. Czasami nie masz sił, żeby mierzyć się z życiem. Potrzebujesz usłyszeć, że będzie lepiej. Jednak wróżba to prognoza przyszłości przy Twoich obecnych nastawieniach i okolicznościach zewnętrznych. Na ich podstawie kształtuje się jakaś linia przyszłości. Jeżeli sytuacja wyjściowa jest kiepska, to przeważnie trudno oczekiwać pozytywnego rozwiązania. Z tego powodu bardzo wiele wróżb jest negatywnych – mówiących, że nie spełni się to, czego pragniesz. Jednak przecież wróżby negatywne nie muszą się sprawdzać!


Wróżba nie zmienia przyszłości

Wróżba pokazuje obiektywnie jak jest teraz i jak może być w przyszłości. Od wróżki zawsze chcesz usłyszeć, że będzie lepiej, niż jest teraz, że spełnią się Twoje marzenia. Jednak przecież to bez Twojego udziału w tym nie nastąpi. Przecież sama wróżba i proces wróżenia nie zmieniają przyszłości. Jeżeli w kartach widać, że jest kiepsko a dodatkowo Twoją bierność wobec problemów, to nie dziwi wynik wróżby – lepiej nie będzie.


O swojej przyszłości decydujesz Ty!

Większość wróżb negatywnych nie wynika z samych negatywnych okoliczności zewnętrznych a z błędów Pytającego, z Twoich błędów. Wróżba obiektywnie pokazuje Ci co robisz nie tak, dlaczego nie może zadziać się to, czego chcesz. Gdy otrzymasz negatywną wróżbę – że pracy nie znajdziesz, że związek ostatecznie rozsypie się, że planowany wyjazd nie dojdzie do skutku itp., to masz 2 możliwości. Możesz iść tą samą drogą, tak samo działać, podejmować takie same decyzje, nie zmieniać nic w swoim życiu – i mieć nadzieję, że jakimś cudem będzie lepiej, że wróżka pomyliła się. Możesz też coś zmienić w swoim życiu. Przecież gdy zmienisz swoje postępowanie i zaczniesz inaczej wybierać, to zacznie kształtować się inna linia przyszłości, niż było to widać we wróżbie.


Wróżba pokazuje potencjalną przyszłość

Wróżba to prognoza przyszłości, która jeszcze nie nadeszła. Skoro to przyszłość, to można ją zmienić! Nic przecież nie jest ustalone. Sam decydujesz o swojej przyszłości – Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Ludziom jednak czasami trudno zmienić się, trudno przyznać nawet przed samym sobą, że źle wybierają, że popełniają błędy. Wolą oczekiwać innych rezultatów z tych samych zachowań. Są jednak i tacy ludzie, których wróżba negatywna mobilizuje do zmian. To właśnie ci Klienci wynoszą najwięcej korzyści z wróżby – bo zmieniają swoją przyszłość.


Klientka planowała wylot za granicę niedługo po Nowym Roku

Miała już wykupione bilety na samolot i zaplanowany pobyt za granicą. Wróżba niestety pokazała, że nie poleci ze względu na sytuację covidową. Klientka jednak rozumiała czym jest wróżba – że ona pokazuje potencjalną przyszłość, która ostatecznie zależy od niej samej. Po wróżbie ograniczyła więc swoje życie towarzyskie, nie poszła na zabawę sylwestrową – żeby nie zarazić się. Mocniej dbała o swoją ochronę i dystans z innymi ludźmi w miejscach publicznych. Ostatecznie pozytywnie przeszła testy covidowe – i poleciała! Moja Klientka zmieniła swoją przyszłość!


Wróżby negatywne nie muszą się sprawdzać!

Gdy zrozumiesz wróżbę i zmienisz to, na co masz wpływ, wtedy zaczniesz kształtować inną linię przyszłości. Przecież po to stawiamy karty – żeby uniknąć tego, czego nie chcemy! Wróżby negatywne nie muszą się sprawdzać. Wystarczy tylko, że zmienisz w swoim życiu to, na co masz wpływ. Czasami tylko tyle wystarczy.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
KsymenaWróżenie – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *