WRÓŻBY

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaWróżba pochodzi od wróżki. Wróżby i sam proces wróżenia nie ma nic wspólnego z magią. To nawiązanie połączenia energetycznego przez wróżkę z Kwerentem i czytanie jego podświadomości.

wróżby - wróżka Ksymena


Bo czymże w istocie są wróżby?

Są prognozą przyszłości w oparciu o obecne nastawienia, sposób postępowania i sposób podejmowania decyzji. Oznacza to, że sposób w jaki obecnie postępujesz, może dać właśnie takie wyniki, jakie zobaczysz we wróżbie. Gdy słuchasz intuicji, to nie potrzebujesz kart. Jednak czasami sytuacja, w której się znajdujesz, powoduje mętlik w głowie. Nie wiesz co dalej. Wtedy pomogą karty. Dadzą rady i wskazówki – i będzie to obiektywne.


Jednocześnie wróżby nie dają wyroku

To, co, co zobaczymy w kartach nie jest ani gwarancją sukcesu, gdy wróżby są pomyślne, nie jest też przy wróżbach negatywnych wyrokiem. To my sami kształtujemy swój los podejmując codziennie nowe decyzje. Tak, istnieją pewne lekcje życiowe, przez które musimy przejść, bo związane są z naszymi długami karmicznymi z poprzednich wcieleń, jednak na większość zdarzeń mamy większy lub mniejszy wpływ.


Sami tworzymy przyszłość i sami możemy ją zmieniać

Przyszłość zmienia się codziennie, bo codziennie podejmujesz nowe decyzje. W ten sposób ją kształtujesz. Czegokolwiek dowiesz się z wróżby, pamiętaj, że to tylko prognoza. Jeżeli karty pokażą coś dla Ciebie korzystnego, masz potwierdzenie, że Twoje decyzje i sposób postępowania są słuszne – a wtedy nic nie zmieniaj. Gdy dowiesz się czegoś, co Ci się nie podoba, to potraktuj jako ostrzeżenie i zmień swoje postępowanie.


Nie chodzi o sprawdzalność

Nie muszą spełniać się zwłaszcza wróżby negatywne. Przecież nie wszystkie wróżby są pozytywne i z pewnością nikt nie chce, żeby takie spełniły się. Wróżby przede wszystkim mają pomagać nam w podejmowaniu decyzji. Przyszłość nie jest ustalona i nic nie jest nam „zapisane”. Tak, istnieje Plan Duszy a w nim określone doświadczenia, z którymi będziemy się mierzyć, jednak to czy zyskamy spełnienie w życiu, zależy od nas samych. Dzięki wróżbom uświadamiamy sobie istnienie w nas pewnych cech, uczuć, nastawień oraz obiektywnie spojrzymy na swoją sytuację. Jeżeli dzięki wróżbie zmienimy swoje nastawienia, to zmienimy swoje życie. Jeżeli więc wróżba jest negatywna, wróżka z pewnością powie Ci co zrobić, żeby się nie spełniła.


Formy otrzymania wróżby:


Sesja wróżb

To spotkanie trwające do godziny czasu – osobiste, jeżeli mieszkasz w okolicach Lublina lub poprzez telefon lub messenger. Zyskasz informację o wszystkich sferach Twojego życia oraz prognozę na przyszłość. Poznasz odpowiedź na Twoje pytania.


Wróżba pisemna

Może mieć formę odpowiedzi na Twoje konkretne pytanie w oparciu o karty lub możemy przeanalizować jakąś całą sytuację poszerzając wróżbę o analizę numerologiczną.


Wróżba w filmie na YouTube

Masz możliwość obejrzenia momentu stawiania kart na Twoje pytanie.


Wróżba przez telefon

Możesz do mnie zadzwonić i zapytać o to, co Cię w tym momencie interesuje.


Potrzebujesz wskazówek płynących z wróżby – pytaj

Pamiętaj jednak, że za własne życie każdy z nas odpowiada sam. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz informacje i rady płynące z wróżby. Staraj się zastosować je w swoim życiu z jak największą dla Ciebie korzyścią.