WRÓŻBY


Wróżba pochodzi od wróżki. Wróżby i sam proces wróżenia nie ma nic wspólnego z magią. To nawiązanie połączenia energetycznego przez wróżkę z Kwerentem i czytanie jego podświadomości.


wróżby - wróżka KsymenaBo czymże w istocie są wróżby?


Są prognozą przyszłości w oparciu o obecne nastawienia, sposób postępowania i sposób podejmowania decyzji. Oznacza to, że sposób w jaki obecnie postępujesz, może dać właśnie takie wyniki, jakie zobaczysz we wróżbie. Gdy słuchasz intuicji, to nie potrzebujesz kart. Jednak czasami sytuacja, w której się znajdujesz, powoduje mętlik w głowie. Nie wiesz co dalej. Wtedy pomogą karty. Dadzą rady i wskazówki – i będzie to obiektywne.


wróżba - wróżka - wróżka Ksymena - tarot - miłość - praca - finanse - rozkład tarotaJednocześnie wróżby nie dają wyroku


To, co, co zobaczymy w kartach nie jest ani gwarancją sukcesu, gdy wróżby są pomyślne, nie jest też przy wróżbach negatywnych wyrokiem. To my sami kształtujemy swój los podejmując codziennie nowe decyzje. Tak, istnieją pewne lekcje życiowe, przez które musimy przejść, bo związane są z naszymi długami karmicznymi z poprzednich wcieleń, jednak na większość zdarzeń mamy większy lub mniejszy wpływ.Sami tworzymy przyszłość i sami możemy ją zmieniać


Przyszłość zmienia się codziennie, bo codziennie podejmujesz nowe decyzje. W ten sposób ją kształtujesz. Czegokolwiek dowiesz się z wróżby, pamiętaj, że to tylko prognoza. Jeżeli karty pokażą coś dla Ciebie korzystnego, masz potwierdzenie, że Twoje decyzje i sposób postępowania są słuszne – a wtedy nic nie zmieniaj. Gdy dowiesz się czegoś, co Ci się nie podoba, to potraktuj jako ostrzeżenie i zmień swoje postępowanie.Wróżby przecież nie muszą się spełniać – zwłaszcza te negatywne


Wróżby mają pomagać nam w podejmowaniu decyzji. Nic nie jest nam „zapisane”. Tak, istnieje Plan Duszy a w nim określone doświadczenia, z którymi będziemy się mierzyć, jednak to czy zyskamy spełnienie w życiu, zależy od nas samych. Dzięki wróżbom uświadamiamy sobie istnienie w nas pewnych cech, uczuć, nastawień oraz obiektywnie spojrzymy na swoją sytuację. Zmienimy swoje nastawienia – to zmienimy swoje życie. Jeżeli więc wróżba jest negatywna, wróżka z pewnością powie Ci co zrobić. żeby się nie spełniła.Potrzebujesz wskazówek płynących z wróżby – pytaj


Pamiętaj jednak, że za własne życie każdy z nas odpowiada sam. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz informacje i rady płynące z wróżby. Staraj się zastosować je w swoim życiu z jak największą dla Ciebie korzyścią.
Formy otrzymania wróżby:


Sesja wróżb

To spotkanie trwające do godziny czasu – osobiste, jeżeli mieszkasz w okolicach Lublina lub poprzez telefon lub messenger. Zyskasz informację o wszystkich sferach Twojego życia oraz prognozę na przyszłość. Poznasz odpowiedź na Twoje pytania.


Wróżba pisemna

Może mieć formę odpowiedzi na Twoje konkretne pytanie w oparciu o karty lub możemy przeanalizować jakąś całą sytuację poszerzając wróżbę o analizę numerologiczną.


Wróżba w filmie na YouTube

Masz możliwość obejrzenia momentu stawiania kart na Twoje pytanie.


Wróżba przez telefon

Możesz do mnie zadzwonić i zapytać o to, co Cię w tym momencie interesuje.

708 688 247  – 4,26/min.
lub
708 688 942  – 4,26/min.


Konsultacja telefoniczna

Gdy nie potrzebujesz całej sesji wróżb, ale wróżbę wolisz usłyszeć a nie przeczytać


Wróżba przez SMS

Krótką odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz na swój telefon w smsie zwrotnym, gdy napiszesz:

WROTA10 Twoje imię, data urodzenia, pytanie 
na numer 74240 
koszt: 4,92zł

lub

int.340 Twoje imię, data urodzenia, pytanie 
na numer 7455
koszt: 4,92złWróżę z tarota i kart Lenormand


Polecam wróżby pogłębione o analizę numerologiczną.


Zapraszam

Jak zadawać pytania kartom?

Sprawdzalność wróżb

Wróżenie z kart