WRÓŻBY

wróżby z kart - wróżka Ksymena - wróżka online


Wróżba pochodzi od wróżki. Wróżby i sam proces wróżenia nie ma nic wspólnego z magią. To nawiązanie połączenia energetycznego przez wróżkę z Kwerentem i czytanie jego podświadomości.Bo czymże w istocie są wróżby?

Są prognozą przyszłości w oparciu o obecne nastawienia, sposób postępowania, sposób podejmowania decyzji. Oznacza to, że sposób w jaki obecnie postępujesz, może dać właśnie takie wyniki, jakie w nich zobaczysz wróżbie. Gdy słuchasz intuicji, nie potrzebujesz kart. Jednak czasami sytuacja, w której się znajdujesz, powoduje mętlik w głowie. Nie wiesz co dalej. Wtedy pomogą karty. Dadzą rady i wskazówki – i będzie to obiektywne.


To, co, co zobaczymy w kartach nie jest ani gwarancją sukcesu, gdy wróżby są pomyślne, nie jest też przy wróżbach negatywnych wyrokiem. To my sami kształtujemy swój los podejmując codziennie nowe decyzje. Tak, istnieją pewne lekcje życiowe, przez które musimy przejść, bo związane są z naszymi długami karmicznymi z poprzednich wcieleń, jednak na większość zdarzeń mamy większy lub mniejszy wpływ.


Jednocześnie wróżby nie dają wyroku

Przyszłość zmienia się codziennie, bo codziennie podejmujesz nowe decyzje. W ten sposób ją kształtujesz. Sami tworzymy przyszłość i sami możemy ją zmieniać. Czegokolwiek dowiesz się z wróżby, pamiętaj, że to tylko prognoza. Jeżeli karty pokażą coś dla Ciebie korzystnego, masz potwierdzenie, że Twoje decyzje i sposób postępowania są słuszne – wtedy nic nie zmieniaj. Gdy dowiesz się czegoś, co Ci się nie podoba, potraktuj jako ostrzeżenie i zmień swoje postępowanie. Wróżby przecież nie muszą się spełniać, wróżby mają pomagać nam w podejmowaniu decyzji. Nic nie jest nam „zapisane”. Tak, istnieje Plan Duszy a w nim określone doświadczenia, z którymi będziemy się mierzyć, jednak to czy zyskamy spełnienie w życiu, zależy od nas samych.


Dzięki wróżbom uświadamiamy sobie istnienie w nas pewnych cech, uczuć, nastawień. Jeżeli karty pokażą nam coś dla nas niekorzystnego, potraktujmy to jako ostrzeżenie. Mając już tę wiedzę, możemy zmienić swój sposób postępowania – i wróżby się nie spełnią. Jeżeli karty pokazują nam coś, czego oczekujemy – nie zmieniajmy nic, bo mamy przecież potwierdzenie, że idziemy dobrą drogą…


Potrzebujesz wskazówek płynących z wróżby – pytaj. Pamiętaj jednak, że za własne życie każdy z nas odpowiada sam.


Wróżę przede wszystkim z tarota i kart Lenormand, ale w pracy posługuję się również kartami Wyroczni. Polecam wróżby pogłębione o analizę numerologiczną.


Zapraszam.

W jakiej formie można otrzymać ode mnie wróżbę?

zamów usługę - wróżka Ksymena

Jak zadawać pytania kartom?

Dlaczego warto zadawać kartom konkretne pytania?

Wróżenie z kart