Wróżenie - poradyWróżenie z kart

Wróżenie od strony energetycznej

wróżenie od strony energetycznej - wróżka Ksymena


Dzisiaj o tym jak wygląda wróżenie od strony energetycznej – czyli jak postępować, żeby za jakiś czas nie skarżyć się, że tarot zniszczył Ci życie.


Na różnego rodzaju forach internetowych, grupach facebookowych zaobserwowałam zjawisko ogólnej prośby o wróżbę. Ktoś zamieszcza post z prośbą o wróżbę i nie ma dla niego znaczenia kto odpowie. Niech to będzie ktokolwiek, byleby była odpowiedź, najlepiej bezpłatna. A jak wygląda wróżenie od strony energetycznej?
Wróżka wróżąc nawiązuje połączenie energetyczne z osobą, której stawia karty, wchodzi w jej podświadomość


Profesjonalna wróżka ma swój kodeks etyczny i dba o bhp wróżenia. Natomiast na grupach nigdy nie wiadomo kto odpowie – wróżka czy ktoś, kto dopiero uczy się stawiania kart. Nie wiadomo również ile osób postawiło karty, ale nie potrafiło ich zinterpretować i nie pokazało swoich rozkładów. Czyli mamy jedną prośbę o wróżbę a odpowiedzi mogło starać się udzielić kilka osób. Kilka osób nawiązało połączenie energetyczne z osobą proszącą o wróżbę. Zaobserwowałam to na różnego rodzaju grupach i forach internetowych. Zauważyłam, że są takie osoby, które swoją przygodę z kartami zaczynają od poznawania ich znaczeń a nie tego, co można, czego nie można i jak ma wyglądać proces wróżenia.Jedno pytanie – wiele prób odpowiedzi?


Prosisz więc na grupie o wróżbę. Możesz ją dostać od osoby, która akurat ma czas i chce Ci pomóc lub od osoby, która w duchu ucieszy się, że masz tak samo kiepsko, jak ona. Może to być również osoba, która nigdy nie słyszała o bhp wróżenia, nie oczyszcza ani kart, ani siebie, nie odcina się po wróżbie od Kwerenta. Te wszystkie osoby weszły w Twoją energetykę i sobie trochę w niej pogrzebały. Może nawet pobrały trochę Twojej energii. Jeżeli to było raz – ok, pewnie nic się nie stało. Jednak gdy o takie wróżby prosisz często, zastanów się czy nie czujesz się po nich gorzej. Czy Twoje życie przestaje się układać, czy przypadkiem te wszystkie wróżby od wielu osób nie pogorszyły jakości Twojego  życia i samopoczucia? Jest to możliwe, bo często żyjemy w otoczeniu nieprzychylnych nam ludzi i łapiemy różnego rodzaju zanieczyszczania energetyczne. Wróżki i osoby wróżące również.Dlatego ważne jest bhp wróżenia a niestety nie wszystkie osoby stawiające karty o tym wiedzą


Profesjonalna wróżka wie o tym. Osoby uczące się wróżyć na grupach internetowych – niekoniecznie. To wynika z moich obserwacji.


Nie bądźcie lekkomyślni!


W internecie pełno jest wpisów, że tarot to zło, że rozbija rodziny i niszczy życie, że wróżby ściągają na osobę wróżącą sobie jakieś byty lub istoty astralne. To ostatnie jest możliwe, gdy wróży osoba do tego nieprzygotowana, która nie zna zasad bhp wróżenia. Sami to prowokujecie pozwalając wchodzić w swoją energetykę każdemu chętnemu. To nie tarot ściąga na Was kłopoty a Wasza lekkomyślność lub niewiedza. Karty tarota to kolorowe kartoniki, tu chodzi o to jak i w jakich warunkach odbywa się wróżba. Pomijam już wartość niektórych odpowiedzi a potrafią one bardzo negatywnie zaprogramować osobę proszącą o wróżbę. Jednak gdy nie ma dla Was znaczenia kto Wam stawia karty i ile osób to robi, sami prosicie się o kłopoty.Dlatego najlepiej prośbę o wróżbę kierować do konkretnej osoby – osoby, której się ufa


_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
KsymenaWróżenie z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *